'אחרי החגים' כבר כאן: גלו איזה שיטת תזונה הכי מתאימה לכם

אם אתם לא מצליחים להפסיק לחשוב על סטייקים בזמן דיאטה, ברור שהתזונה הצמחונית היא לא עבורכם. מה כן כדאי לנסות? ענו על כמה שאלות וקבלו כיוון

ילנה ויינברג

|

28.04.19 | 08:44

דיאטה אחידה לכולם? זה פאסה (צילום: Shutterstock)
דיאטה אחידה לכולם? זה פאסה (צילום: Shutterstock)

הטיפוס הכי יהיר בטבע? אותו אחד שהצליח להוריד כמה קילוגרמים ממשקלו בשיטה חדשנית כלשהי. הוא גם יסביר לכם ללא לאות למה דווקא הדיאטה הזו היא הבריאה והנכונה ביותר, למרות שלא נרשמו לזכותו לימודי תזונה כלשהם. כל ניסיון להעמיד חלופה לשיטתו תיתקל בחיצי ביקורת משוננים היטב, מדבריהם של הוגיה. כל המתעניין יזכה לליווי צמוד ומגילת קישורים לקריאת חובה. מה שנותר לכם לעשות זה לרמוז להם להתקדם.

 

כבר זמן מה מדברים על כך שאין דיאטה אחת שמתאימה לכולם, לראייה האנשים שהצליחו לרדת עשרות קילוגרמים בשיטות שונות וסותרות לחלוטין. כאשר המסקנה היא כי אם אתם מצליחים להפוך את שיטת התזונה החדשה לשגרה, קרוב לוודאי שתצליחו. כל דיאטה מאוזנת שגורמת לכם להנות מהחיים (במקום לשבת ולבכות על האפשרויות האבודות), בשילוב ספורט, סביר להניח שתעזור לכם גם לרדת במשקל או לפחות לשפר את הבריאות.

 

מחפשים הוכחות? להלן 5 סיפורי הצלחה ב-5 שיטות שונות:

  1. השיטה הפירותנית שעזרה לענת לרדת 32 קילוגרם
  2. התזונה הקטוגנית שעזרה לאפרת לרדת 42 קילוגרם
  3. המעקב אצל הדיאטנית שסייע לקטי לרדת 40 קילוגרם
  4. המשמעת העצמית שעזרה לאסף לרדת 40 קילוגרם
  5. הגמילה מסוכר ומגלוטן שעזרה ללידור לרדת 45 קילוגרם

 

קיימות לא מעט שיטות מאוזנות שמשלבות עקרונות שונים שעשויים לסייע לרדת במשקל ולשמור עליו. הטריק הוא למצוא את השיטה שתעבוד עבורכם ולמנוע את התסכולים הכרוכים באימוץ שיטה שלא מתאימה לכם. איך יודעים מראש מה יעבוד? כאן תצטרכו קצת עבודה עצמית: שאלו את עצמכם מה אתם מוכנים לעשות כדי להגיע ליעד, על מה אתם מסוגלים לוותר ומה נחשב בגדר בלתי אפשרי? תשובות כנות יעזרו לכם לקבל כיוון כללי.

 

רוצים קצת סיוע בהכוונה? ענו על השאלון בלי להתיפייף:

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד