מהמסלול אל מסך הטלוויזיה: שבוע האופנה של תל אביב בגרסה חדשה

לאחר שבשנה שעברה בוטל בעקבות הקורונה, אירוע האופנה הגדול בהפקת מוטי רייף זוכה במתכונת מחודשת: תצוגות שיצולמו מראש וישודרו בטלוויזיה. פרסום ראשון

איתי יעקב

|

04.01.21 | 11:31

תצוגה של שי שלום בשבוע אופנה קודם (צילום: גיל חיון)
תצוגה של שי שלום בשבוע אופנה קודם (צילום: גיל חיון)
תצוגה של דרור קונטנטו בשבוע האופנה 2017 (צילום: ענבל מרמרי)
תצוגה של דרור קונטנטו בשבוע האופנה 2017 (צילום: ענבל מרמרי)

שבוע האופנה תל אביב של המפיק ויזם מוטי רייף, צפוי לחזור בחול המועד פסח במתכונת מחודשת בשיתוף רשת 13. ל-Xnet נודע כי רייף שוקד בימים אלה על גיוס מעצבים לשבוע האופנה הבא, שיתקיים כתצוגות מצולמות מראש של קולקציות אביב-קיץ 2021, אשר ישודרו בערוץ רשת 13 במהלך חול המועד פסח תשפ"א.

 

בעבר הוקרנו תצוגות משבוע האופנה בערוץ האופנה הייעודי בטלוויזיה, אך נראה כי החיבור אל רשת 13 צפוי להביא את האופנה הישראלית לחשיפה גדולה בערוץ טלוויזיה מסחרי. בעבר היה זה רייף שגם הפיק בערוץ 2 את טקס פרסי האופנה של ישראל.

 

שבוע האופנה החדש מגיע לאחר שבמרץ אשתקד בוטל האירוע בעקבות נגיף הקורונה, ימים ספורים לפני פתיחתו. המעבר בעולם אל שבועות אופנה דיגיטליים הביא את רייף ליזום בשנה שעברה גרסה מקומית בשיתוף התאחדות התעשיינים ומכון הייצוא: יום צילומים מרוכז שבו לקחו חלק 20 מעצבים ישראלים, ביניהם אלמביקה, קום איל פו, משכית, דרור קונטנטו, מאי משיח, ליהי הוד, אלון ליבנה ואחרים. על אף הכוונות הטובות, יום הצילומים לא השתווה לתצוגות שנערכו בשנים קודמות על המסלול, ובנוסף עלו תלונות על אי שילובן של דוגמניות במידות גדולות בתצוגות לאחר שקודם לכן הפך שבוע האופנה לקול בולט במגמת הרבגוניות ושינוי אידיאל היופי בישראל. החבירה כעת אל גוף גדול ובעל אמצעים יכולה להפוך את האירוע הטלוויזיוני לבעל נפח שיממש את הפוטנציאל של המשתתפים.  

 

מוטי רייף בחר לא להגיב על הדברים. 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד