אתם קבעתם: רתם רבי נבחרה למלכת העשור בסקר הגולשים

לרגל החלפת הקידומת ל-2020, ביקשנו מהגולשים להצביע למלכת היופי האהובה של העשור שחלף. מי הגיעו למקום השני והשלישי? אלה התוצאות

מקבלת הרבה פרגון. רתם רבי, מלכת העשור ע"פ סקר הגולשים (צילום: טל שחר)
מקבלת הרבה פרגון. רתם רבי, מלכת העשור ע"פ סקר הגולשים (צילום: טל שחר)
גם במערכת מלכות היופי לא יכולנו להתעלם מסגירת העשור, והחלטנו להיזכר מי היו מלכות היופי שנבחרו כאן בעשר השנים האחרונות, וגם לערוך סקר: מי היא מלכת העשור האהובה שלכם. לאחר ששיתפנו אתכם גם בעמוד האינסטגרם של מלכות היופי   ובפייסבוק שלנו (מי שעוד לא שם זה הזמן) - הגולשים הצביעו, והרי התוצאות לפניכם:

 

במקום הראשון: רתם רבי, מלכת היופי לשנת 2017

 

המתמודדת הכי גבוהה בתחרות  (צילום: ששון משה ושי משה, סטיילינג: שלו לבן)
  המתמודדת הכי גבוהה בתחרות (צילום: ששון משה ושי משה, סטיילינג: שלו לבן)

   

  את התמונות של רתם רבי מההכתרה אנחנו זוכרים בעיקר בגלל הגובה המרשים שלה (1.80!). היא הייתה המתמודדת הכי גבוהה בתחרות, חיילת משוחררת מירושלים, שכבר הספיקה לדגמן בעבר ואפילו הייתה רשומה בסוכנות דוגמנות בחו"ל. אביה של רבי חזר בתשובה והפך לחרדי כשרתם הייתה קטנה,והיא לא סיפרה לו שנרשמה לתחרות. רק יום לפני ההכתרה היא חשפה זאת בפניו. "הוא הבין שזו הבחירה שלי ואמר שהוא מקבל אותה למרות שזה מאוד שונה מהדרך שלו", אמרה לאחר הזכייה.

   

  מאז היא הספיקה לדגמן, להשתתף בקמפיינים, ולאחרונה התחילה ללמוד במכללה ליהלומים. השנה זכינו לראות אותה גם על המסך שלנו בריאליטי "הישרדות", ויש לנו הרגשה שהיא תישאר בתודעה שלנו עוד הרבה זמן. בראיון ההכתרה שלה אמרה רבי: "ידעתי שהרבה אנשים מפרגנים לי, אבל שמעתי שהרבה מפרגנים גם למתמודדות האחרות. מה שבטוח זה שאני שמחה בטירוף ומתרגשת ברמות". כנראה שגם הפעם הפרגון לא פסח עליה, מה שקידם אותה לעבר הזכייה במספר הקולות הרב ביותר בסקר הגולשים (28%). מלכה או לא מלכה?

   

   

  במקום השני: מור ממן, מלכת היופי לשנת 2014

   

   (צילום: אלעד גרשגורן)
   (צילום: אלעד גרשגורן)
    

   מור ממן, שקיבלה 14% מקולות הגולשים, הספיקה הרבה בעשור האחרון, ואם יש משהו שאפשר לומר עליו: הוא לא היה משעמם לרגע. היא הגיעה לתחרות בשנת 2014, כשהייתה בת 18 בלבד, והגשימה חלום. ממן היא דור שני למלכות יופי, לאחר שאמה זכתה בעבר בתואר מלכת היופי של באר שבע. ממן סיפרה על התמודדות עם הרבה דברים, כגון אובדן הזכרון של אמה כתוצאה מנפילה, וגם על המאבק שלה במשקל לאורך השנים. מאז התחרות הספיקה לחזור בתשובה, להתחתן וללדת את בנה הבכור. לאחרונה היא גם הפכה לאשת עסקים לאחר שהקימה מותג קוסמטיקה הנושא את שמה. ממן מחזיקה בחשבון אינסטגרם עם מעל 100 אלף עוקבים. עם יופי כזה מהפנט וחיים מעניינים, אנחנו לא מופתעים.

    

    

   במקום השלישי: שביט ויזל, מלכת היופי לשנת 2010

    

   המלכה הראשונה של העשור. שביט ויזל (צילום: אלעד גרשגורן)
    המלכה הראשונה של העשור. שביט ויזל (צילום: אלעד גרשגורן)
     

    המלכה הראשונה של העשור! לאחר קרב צמוד בינה לבין טיטי איינאו, ויזל גברה (רק באחוז יותר!) והגיעה למקום השלישי עם 11% מהקולות. מי שהגיעה לתחרות מקיבוץ קטן בדרום, כבשה את העיר הגדולה בעזרת החיוך הכובש שלה. היא הגיעה לתחרות בתור חיילת צעירה בת 20 (תעשו לבד את החשבון בת כמה היא היום), והספיקה לדגמן בארץ ובחו"ל, להשתתף בקמפיינים כולל שותפות בחברת הקוסמטיקה האורגנית Neal's Yard, ולהתחיל לימודי נטורופתיה. בעשור הזה היא גם התחתנה עם אוהד בן נון, שעליו שמה עין כשהשתתף בתכנית "דה וויס". זוכרים?

     

     

    היכנסו כדי להיזכר מי היו שאר המלכות שנבחרו בעשור האחרון

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד