מתכוננים לחתונה של אילנית ואלירז: 31 עובדות מפתיעות על זוג המאמים

מהסלט שעף על הרצפה בזמן ריב ועד ההתנגדות של בני המשפחה לזוגיות: אחרי שבע וחצי שנים, אילנית לוי ואלירז שדה צועדים לחופה. הנה כמה פרטים שלא ידעתם עליהם

אילנית לוי ואלירז שדה. מעולם לא היה להם דייט ראשון. שמונה חודשים לאחר המפגש הראשון, מפיקי ערוץ 24 החליטו לתת לשניים תוכנית משותפת, ומערכת היחסים נבנתה בהדרגה (צילום: דודי חסון)
אילנית לוי ואלירז שדה. מעולם לא היה להם דייט ראשון. שמונה חודשים לאחר המפגש הראשון, מפיקי ערוץ 24 החליטו לתת לשניים תוכנית משותפת, ומערכת היחסים נבנתה בהדרגה (צילום: דודי חסון)

1. אלירז שדה הציע ל אילנית לוי נישואים ב־24 ביולי השנה, אחרי שבע וחצי שנות זוגיות. ההצעה התרחשה בחדר השינה בביתם של בני הזוג ברחובות, בזמן שילדיה של לוי צפו בטלוויזיה בסלון. "לבשתי פיג'מה בלויה כמו שרק אני יודעת, והייתה לי מסכה לבנה על הפנים. לא יכולתי להיות יותר מכוערת", סיפרה לוי לגלית גוטמן בתוכנית הבוקר של השתיים ב"קשת". "אלירז גמגם את עצמו למוות, היה לבן לגמרי וכשהוא כרע ברך צעקתי 'מה???' אחרי זה ירדנו לסלון וסיפרנו לילדים. בהתחלה גם הם היו בהלם, אבל אחרי זה כולנו לא הפסקנו לצחוק".

 

הצעת הנישואים התרחשה שבועיים לאחר צילום התמונה, בחדר השינה של בני הזוג ברחובות (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
  הצעת הנישואים התרחשה שבועיים לאחר צילום התמונה, בחדר השינה של בני הזוג ברחובות(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
   

   

  2. החתונה תתקיים ביום חמישי הקרוב (20.12) בצהריים, במתחם האירועים החדש "מערבה" של השף רן שמואלי. האורחים התבקשו להגיע בלבן.

   

  3. הכינוי של בני הזוג זה לזה: "מאמי".

   

  4. לוי מבוגרת משדה בחצי שנה. היא נולדה ב־7.7.82, והוא ב־18.12.82. בריאיון ל"לאשה" הכריזה: "זה מצוין שהוא קטן ממני. אחרי שהגעתי לעולם נתנו לי חצי שנה להבין מי אני ומה אני, ואז אלוהים עיצב אותו במיוחד בשבילי".

   

  מאמי ומאמי. הכינויים של בני הזוג אחד לשני (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
   מאמי ומאמי. הכינויים של בני הזוג אחד לשני(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

    

   5. לוי החליטה שהיא מתחתנת עם שדה עוד לפני שבכלל נפגשו. זה קרה ב־2010, אחרי שצפתה באדיקות בעונה השנייה של "האח הגדול" שבה הוא השתתף (וניצח), וכינתה אותו בקרב חברותיה "אלירז בעלי".

    

   6. בפעם הראשונה שנפגשו, לוי חבשה על ראשה הינומה ואחזה בידיה זר. זה קרה עם סיום "האח הגדול", כשהיא הוזמנה להתארח בתוכנית שקיבל שדה בערוץ 24, וכסוג של בדיחה הגיעה לאולפן במראה כלתי. "הוא הסתכל עליי בהלם, כשאני המשכתי ואמרתי: 'יש אולם, סגרתי הכל'", שחזרה. "באותו זמן הייתה לו חברה, אז אמרתי: 'אין בעיה, אני מסכימה לחיות בשלישייה'".

    

   7. מעולם לא היה להם דייט ראשון. שמונה חודשים לאחר המפגש הראשון, מפיקי ערוץ 24 החליטו לתת לשניים תוכנית משותפת, ומערכת היחסים נבנתה בהדרגה. "במהלך הגשת התוכנית התקרבנו מאוד", סיפרה לוי. "היו לנו המון שיחות אישיות, וגם הייתי עושה לו כל מיני סצנות קנאה".

    

   לוי החליטה שהיא מתחתנת עם שדה עוד לפני שבכלל נפגשו. זה קרה ב־2010, אחרי שצפתה באדיקות בעונה השנייה של "האח הגדול" שבה הוא השתתף (וניצח), וכינתה אותו בקרב חברותיה "אלירז בעלי" (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
    לוי החליטה שהיא מתחתנת עם שדה עוד לפני שבכלל נפגשו. זה קרה ב־2010, אחרי שצפתה באדיקות בעונה השנייה של "האח הגדול" שבה הוא השתתף (וניצח), וכינתה אותו בקרב חברותיה "אלירז בעלי"(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

     

    8. הנשיקה הראשונה שלהם התרחשה מאחורי הקלעים של התוכנית. "בשלב מסוים הופעתי בפסטיגל והייתה לי מחליפה בתוכנית למשך שלושה חודשים", סיפרה לוי. "אלירז מאוד התגעגע, וכשחזרתי הוא חיבק אותי ונישק אותי על השפתיים".

     

    9. אחד הדברים שהקשו עליהם היה הסטטוס המשפחתי של לוי. "הוא היה רווק ואני הייתי גרושה עם ילדים", הסבירה. "זה לא הכי התאים לו". קושי נוסף היה היחס השונה של השניים לזוגיות. "אף פעם לא הודעתי לאן אני הולכת ומתי אני חוזרת", סיפרה לוי. "עד אלירז עשיתי והחלטתי הכל לבד. לקח לי המון זמן להבין שמישהו בצד השני דואג לי ואני צריכה לשתף".

     

    10. אחרי למעלה משנה של זוגיות, בני הזוג נפרדו. המשבר שהוביל לפרידה: הוא שלח לה תמונה שלו מהמילואים, קופא מקור בשק שינה בשלג, והיא הייתה במסיבה ובדיוק נגמרה לה הסוללה. "אחרי ארבע שעות הטענתי את הנייד והתקשרתי אליו בשיא הסבבה, והוא השתולל", סיפרה לוי. "זה היה הקש ששבר את גב הגמל", סיפר שדה. "אני אמרתי שאם זו זוגיות, היא צריכה להתנהל כמו זוגיות".

     

    אחד הדברים שהקשו עליהם היה הסטטוס המשפחתי של לוי. "הוא היה רווק ואני הייתי גרושה עם ילדים", הסבירה. "זה לא הכי התאים לו" (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
     אחד הדברים שהקשו עליהם היה הסטטוס המשפחתי של לוי. "הוא היה רווק ואני הייתי גרושה עם ילדים", הסבירה. "זה לא הכי התאים לו"(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

      

     11. במהלך הריב שהוביל לפרידה, לוי העיפה סלט שעמד על השולחן. "ניקיתי כל הלילה חתיכות של תירס ובולגרית מהרצפה", סיפרה.

      

     12. אחרי כחודשיים של שיחות טלפון, בני הזוג שבו זה לזרועות זה.

      

     13. הדרך של השניים להתגבר על מחלוקות היום: "לריב, לריב, לריב, להתווכח, להתווכח, להתעייף, להחליט שאנחנו לא מסכימים ולעבור הלאה".

      

     הדרך של השניים להתגבר על מחלוקות היום: "לריב, להתעייף, להחליט שאנחנו לא מסכימים ולעבור הלאה" (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
      הדרך של השניים להתגבר על מחלוקות היום: "לריב, להתעייף, להחליט שאנחנו לא מסכימים ולעבור הלאה"(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

       

      14. שדה נשאר לישון אצל לוי לראשונה רק אחרי שנתיים וחצי (!) של זוגיות. הסיבה: ילדיה מהנישואים לאייל גולן, ליאם (היום בן 15) ואלין (היום בת 12), שישנו אצלה באופן קבוע לאחר הגירושים ("כי לאבא שלהם אין לו"ז קבוע"). לוי לא הייתה מוכנה שהילדים יתעוררו בבוקר עם הגבר בחייה. "ברור שאלירז ביקש שהילדים ישנו גם אצל אבא שלהם, כמו שקורה אצל הרבה זוגות גרושים אחרים", הודתה. "היו לנו סביב זה הרבה ויכוחים ומריבות".

       

      15. הם עברו לגור יחד אחרי שלוש שנות זוגיות, בדירה של לוי ברחובות.

       

      16. את דירת הגן שבה הם מתגוררים היום, גם היא ברחובות, רכשה לוי בעצמה. "מכרתי את הדירה הקודמת שלי וקניתי לבד דירה חדשה", אישרה לפני שנתיים. "אני ואלירז בזוגיות והכל טוב ויפה, אבל אנחנו לא נשואים ואת לא יכולה לדעת מה יהיה מחר".

       

      שדה נשאר לישון אצל לוי לראשונה רק אחרי שנתיים וחצי. הסיבה: ילדיה מהנישואים לאייל גולן, שישנו אצלה באופן קבוע. לוי לא הייתה מוכנה שהילדים יתעוררו בבוקר עם הגבר בחייה (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
       שדה נשאר לישון אצל לוי לראשונה רק אחרי שנתיים וחצי. הסיבה: ילדיה מהנישואים לאייל גולן, שישנו אצלה באופן קבוע. לוי לא הייתה מוכנה שהילדים יתעוררו בבוקר עם הגבר בחייה(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

        

       17. הדבר הראשון שבני הזוג עושים כשהם מתעוררים בבוקר הוא לנתק את כל שבעת השעונים המעוררים שלהם. "אילנית היא לא טיפוס של בוקר", סיפרו.

        

       19. חלוקת המטלות ביניהם היא: אילנית עושה הכל, ואלירז עושה מה שמבקשים ממנו. "לפעמים זה קורה בשעון יפן, אבל זה קורה", סיפרה לוי.

        

       19. הבילוי האהוב על בני הזוג: להיות בבית ולשבת בסלון. עם זאת, הם מכריחים את עצמם לצאת לדייט זוגי פעם בחודש.

        

       מכריחים את עצמם לצאת לדייט פעם בחודש (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
        מכריחים את עצמם לצאת לדייט פעם בחודש(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

         

        20. לוי פגשה את משפחתו של שדה רק אחרי יותר משנתיים של זוגיות. מה הם עשו במפגש המרגש? צפו כולם יחד בפרק הבכורה של העונה השנייה של "גולסטאר", בהשתתפות שדה.

         

        21. משפחתו של שדה לא קיבלה בהתחלה את הקשר ביניהם בזרועות פתוחות. "לקח זמן עד שהוריו של אלירז קיבלו אותי ואני מבינה אותם", חשפה לוי בריאיון ל"זמנים מודרניים". "גם אם ליאם יכיר מישהי עם שני ילדים, אני אגיד לו: 'מאמיל'ה, למה אתה צריך להסתבך? חפש לך רווקה. אמא לשניים זה תיק'. קיבלתי את החששות שלהם באהבה, וכיום יש בינינו יחסים מדהימים".

         

        22. אחד הדברים החשובים ששדה לימד את לוי: לדבר על רגשות. "פעם לא הייתי אדם שמדבר", סיפרה.

         

        אחד הדברים החשובים ששדה לימד את לוי הוא לדבר על רגשות (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
         אחד הדברים החשובים ששדה לימד את לוי הוא לדבר על רגשות(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
          

          

         23. לוי מאמינה שכדי לתדלק את הזוגיות כדאי להמשיך לשחק משחקי קנאה. "אפילו אם את לא מקנאה, את צריכה לשחק אותה", קבעה. "גם בשביל להדליק אותו וגם בשביל להדליק את עצמך. אני יכולה למשל לראות אותו בטלוויזיה עם מישהי ולהגיד לו: 'ראיתי איך פלירטטת'".

          

         24. חודש וחצי לפני הצעת הנישואים של שדה, דיווחו כלי התקשורת שהוא ולוי נפרדו וששדה אף עזב את הבית. השניים מיהרו להכחיש, ובהמשך מקורבים סיפרו ל"ערב טוב עם גיא פינס" שמאחורי כל הסיפור עמדה "רק מריבה קטנה".

          

         25. החלום הגדול של בני הזוג: להיגמל יחד מעישון.

          

         חודש וחצי לפני הצעת הנישואים של שדה, דיווחו כלי התקשורת שהוא ולוי נפרדו (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
          חודש וחצי לפני הצעת הנישואים של שדה, דיווחו כלי התקשורת שהוא ולוי נפרדו(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

           

           

          26. ביום הולדתה האחרון של לוי, בירך אותה שדה באינסטגרם והתפייט: "נערתי / מזל טוב אהבה שלי / האור הוא ממך / והחוכמה היא שלך / אז מה אאחל לך שלמות שלי? / שתמשיכי להיות את / אבל קצת יותר בשביל עצמך/ אוהב כמו אז, גם היום".

           

          27. זמן קצר אחרי שפורסם הרומן בין השניים, התראיין אייל גולן, בעלה לשעבר של לוי ואבי שני ילדיה, לתוכניתו של גיא פינס, ואמר: "אם אלירז לא יהיה נחמד, הוא לא יהיה". נראה כי בינתיים גולן שינה את הגישה. בריאיון ל"וואלה סלבס" אמר על החתונה הקרובה: "אני שמח בשביל אילנית. מה שעושה טוב לאם ילדיי, טוב בשבילי".

           

          28. שדה נוהג להדגיש שהוא לא רואה בעצמו אבא לילדיה של לוי, אלא בן הזוג של אמא שלהם, אבל אהבתו לילדיה בהחלט ניכרת. בספטמבר האחרון פרסם באינסטגרם שלו תמונה שבה הוא מרכיב את הבת אלין על כתפיו, ובירך אותה ליום הולדתה: "מזל טוב כוכבת שחוגגת 12, יא וולי. גדלת והשתלטת על העולם שלך בשכל, בקסם וביופי". באוקטובר שדה בירך גם את הבן ליאם ליום הולדתו ה־15. ליאם השיב לברכה "תודה. אוהב אותך", והוסיף אייקון של לב.

           

          בספטמבר האחרון פרסם באינסטגרם שלו תמונה שבה הוא מרכיב את הבת אלין על כתפיו, ובירך אותה ליום הולדתה (צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)
           בספטמבר האחרון פרסם באינסטגרם שלו תמונה שבה הוא מרכיב את הבת אלין על כתפיו, ובירך אותה ליום הולדתה(צילום: מתוך האינסטגרם של elirazsade@)

            

           29. את מסיבת הרווקות שלה חגגה לוי באחוזת משכית שבצפון, עם 17 חברות טובות ובנות משפחה. החגיגות נמשכו יומיים ומי שניצחה עליהן הייתה חברתה הטובה, הטרנסג'נדרית בל אגם.

            

           30. את מסיבת הרווקים שלו ציין שדה עם חבריו הטובים ובני משפחתו בחגיגה שנמשכה אף היא יומיים, וכללה שלל פעילויות אסקטרים. גולת הכותרת: צניחה חופשית.

            

           31. אם בקרוב תבצבץ אצל לוי בטן הריונית, אל תהיו מופתעים. בריאיון שנתנה לפני שנתיים אמרה לוי: "אנחנו נתחתן רק כשנחליט להביא ילד. אלירז עוד יותר פרימיטיבי ממני. הוא לא יכניס אותי להיריון לפני שנהיה נשואים". שיהיה במזל טוב!

            

           הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
           הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
            
           הצג:
           אזהרה:
           פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד