הישראלים היפים בעולם: חורכים את מסלולי שבוע האופנה לגברים

שון לוי בתצוגה של מוסקינו, ברק שמיר אצל ויויאן ווסטווד, שני זיגרון בפיליפ פליין ודין צרויה ב-ורסאצ'ה – הדוגמנים הצעירים מישראל מככבים במותגי הענק

איתי יעקב

|

15.01.17 | 10:33

שם חם בענף האופנה הבינלאומי והדארלינג הנוכחית של צלם האופנה מריו טסטינו. שון לוי בתצוגה של מוסקינו (צילום: Gettyimages)
שם חם בענף האופנה הבינלאומי והדארלינג הנוכחית של צלם האופנה מריו טסטינו. שון לוי בתצוגה של מוסקינו (צילום: Gettyimages)
התלתלים הסוררים אסופים לאחור. ברק שמיר בן ה-17 בתצוגה של ויויאן ווסטווד (צילום: Gettyimages)
התלתלים הסוררים אסופים לאחור. ברק שמיר בן ה-17 בתצוגה של ויויאן ווסטווד (צילום: Gettyimages)

יבול הדוגמנים הישראלים-בינלאומיים של השנים האחרונות זוכה לחיזוק גם על המסלולים בשבועות האופנה לגברים, שהחלו לפני עשרה ימים בלונדון, מתקיימים בימים אלו במילאנו, וימשיכו בפריז עד לסיומם ביום ראשון הבא. ברק שמיר בן ה-17 (מסוכנות Passion Models) פתח את המסע הבינלאומי שלו בלונדון עם שתי תצוגות מדוברות: ללייבל הצעיר בובי אבלי, ובתצוגה המדוברת של המעצבת הוותיקה ויויאן ווסטווד, שחזרה להציג בלונדון לאחר שלושה עשורים במילאנו ופריז.

 

מסע בינלאומי. ברק שמיר בתצוגה של בובי אבלי (צילום: Gettyimages)
  מסע בינלאומי. ברק שמיר בתצוגה של בובי אבלי(צילום: Gettyimages)

   

  התצוגה של ווסטווד חתמה את שבוע האופנה בעיר, ושמיר, בשיער אסוף שכמו מחק את תלתליו הסוררים, החליף על המסלול שתי מערכות לבוש, שזכו לשיתופים ברשתות החברתיות. גם בתצוגה השנייה בה השתתף בלונדון כוסו תלתליו בכובע מצחייה – מה שאולי מרמז לדוגמן שהתפרסם ברעמתו המפוארת, שהגיע הזמן להחליף תספורת.

   

  הגיע הזמן להחליף תספורת? ברק שמיר מאחורי הקלעים בתצוגה של ויויאן ווסטווד (צילום: Gettyimages)
   הגיע הזמן להחליף תספורת? ברק שמיר מאחורי הקלעים בתצוגה של ויויאן ווסטווד(צילום: Gettyimages)

    

   מלונדון המשיך שמיר למילאנו, והערב (ראשון) הוא צפוי לצעוד בתצוגה של המותג דיסקוורד. שמיר אף מופיע בהזמנה הדיגיטלית של המותג, שהופצה בסוף השבוע ברשתות החברתיות, והוא צפוי לסיים את הסיבוב הפרטי שלו בשבועות האופנה בפריז.

    

   עוד בערוץ האופנה

    

   דוגמנית ישראלית נוספת שהפציעה אמש (שבת) על המסלול במילאנו, היא שון לוי בת ה-20, שצעדה בתצוגה של בית האופנה מוסקינו, במראה צבאי שכלל כומתה בצבע זית ומכנסי קמופלאז'. זה שבוע האופנה השני באירופה שלוי לוקחת בו חלק כדוגמנית, לאחר שבאוקטובר האחרון עשתה את הופעת הבכורה שלה בתצוגה של סן לורן בשבוע האופנה פריז. בעידן בו מותגי אופנה רבים מציגים תצוגות מעורבות לגברים ונשים, לוי, שם חם בענף האופנה הבינלאומי והדארלינג הנוכחית של צלם האופנה מריו טסטינו, הופיעה בתצוגת הגברים לצד דוגמניות נוספות, ביניהן אנה קליבלנד ואיזבל אמאק. בשלב זה עוד לא ידוע אם לוי תעלה אל המסלול בתצוגות נוספות בשבוע האופנה הנוכחי.

    

   A photo posted by Shani Zigron (@shanizigron) on

    

   ישראלית נוספת שצעדה אתמול במילאנו היתה הדוגמנית שני זיגרון, שעלתה אל המסלול של פיליפ פליין במראה מטאלי. הדוגמן הראל אלון מסוכנות Brick Models צעד בתצוגה המדוברת של דולצ'ה & גבאנה אתמול בצהריים, לצד שמות בולטים מדור הדוגמנים החדש: רפרטי לאו, סופיה ריצ'י, לוקה סבאת', קמרון דאלאס ואחרים.

    

   צועד בתצוגה המדוברת של דולצ'ה & גבאנה. הראל אלון (צילום: Gettyimages)
    צועד בתצוגה המדוברת של דולצ'ה & גבאנה. הראל אלון(צילום: Gettyimages)

     

    אתמול עשה גם הדוגמן דין צרויה, מסוכנות אלינור שחר (המייצגת גם את הדוגמניות לוי וזיגרון), הופעת בכורה לעונה בתצוגת הגברים של ורסאצ'ה, עם פוני ארוך שכיסה את פניו. אם הכול ילך חלק, היום ומחר הוא יעלה ויבוא גם על המסלולים של המותגים מונקלר, פנדי, MSGM, דירק ביקמברג ודיסקוורד.

     

    הופעת בכורה לעונה בתצוגת הגברים של ורסאצ'ה. דין צרויה (צילום: Gettyimages)
     הופעת בכורה לעונה בתצוגת הגברים של ורסאצ'ה. דין צרויה(צילום: Gettyimages)

      

     בשיחות עם סוכנים מקומיים נמסר לנו כי דוגמנים ישראלים נוספים נמצאים בעיר ב"אופציות" לתצוגות, כמו חברו של שמיר לסוכנות, טל פרידמן והדוגמן אורן קטן מסוכנות יולי. הדינמיקה של שבועות האופנה היא כזו ששינויים בקאסט של התצוגה יכולים לקרות עד לרגע האחרון, לפעמים שעות ספורות לפני שהדוגמן הראשון עולה על המסלול. נמשיך לעקוב אחרי הישראלים היפים בעולם.

     ______________________________________________________

      

     ואיך הפכו הביוטרים הגברים למובילי קמפיינים לאיפור לנשים? 

     לחצו על התמונה כדי להכיר את מובילי הטרנד
     לחצו על התמונה כדי להכיר את מובילי הטרנד

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד