הרבה התרגשות היתה במשרדים המטופחים של חוה זינגבוים, נותנת החסות הראשית לתחרות מלכת היופי, מומחית לקוסמטיקת העור ומפתחת קו מוצרים הנושא את שמה. באותו בוקר הגיעו 20 המועמדות בתחרות לשנת 2014 לפגישה ראשונה עם חוה.

עוד עדכונים על התחרות? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

עם המועמדת נטלי פרפליצקי (צילום: נסים פרץ)
עם המועמדת נטלי פרפליצקי (צילום: נסים פרץ)

"זה עדיין נראה לי הזוי שאני משתתפת"

בשלב המינגלינג שלפני הסדנה עצמה המועמדות עדיין דיברו על ההתרגשות שבעצם ההשתתפות בתחרות. "זה עדיין נראה לי הזוי", אמרה עמית הררי, בוגרת תיכון מרמת השרון.

הסטודנטית למשפטים שני אילוז סיפרה איך היא וחברה שלה, שנמצאת בחודש התשיעי להיריון, רקדו וקפצו כשהתברר ששני בפנים.

"למרות שיש רק זוכה אחת - מבחינתי כולן מלכות"

בינתיים חוה זינגבוים עצמה היתה במשרד עם הבת ספיר והבעל מוטי, שעובדים איתה צמוד. כשיצאה לפגוש את המועמדות היה ברור שהיא נרגשת. חוה נזכרה בשנה הנפלאה שעברה על המלכה הנוכחית, טיטי, וראתה בכך דוגמא עד כמה התואר יכול לשנות את חייה של הזוכה.

"השנה אני רוצה לדבר איתן על הצלחה", אמרה חוה, שמתמקדת בכל שנה במסר שהיא מעבירה למועמדות. "למרות שרק אחת תזכה, מבחינתי כולן מלכות. אנחנו נדבר על זה היום".

עור הפנים בסטרס

במפגשים אישיים שערכה חוה עם המועמדות, סיפרו חלק מהן על תגובות עוריות של אקנה, פצעונים ועור לא חלק. בין הסיבות לכך: שימוש תכוף בתכשירי איפור והמתח של התחרות.

חוה הדגישה כמה חשוב לשמור על עור נקי ובריא, להשתמש בתכשירים פעילים אבל לא אגרסיביים.

כל אחת מהמשתתפות קיבלה תכשירים לשימוש אישי בהתאמה למצב עורה ובתקופה הקרובה הן יקבלו מהקוסמטיקאיות הרפואיות של חוה זינגבוים טיפולי פנים בשיטת הטיפול הדו עומקי.

את התוצאה אפשר יהיה לראות בטקס הסופי של בחירת המלכה!

_________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: