הרשו לי בבקשה שיטפון אסוציאטיבי קצרצר סביב המילה חתונה: לחץ, לבן, לעולמים, מחנק, אורחים, עוד אורחים, אוכל, מוזיקה, סתם מוזיקה, שמח, לחוץ, עוד אורחים, מעצבן, פאניקה, סידור ישיבה, מלחיץ, מזרחית, אורחת יפה, כלה מתבאסת, עוד כוסית, עקב שבור. לילה לבן.

הייתי יכולה להמשיך עם זה לנצח. "לחץ" היתה המילה היחידה שיכולתי להגות בימים שקדמו לחתונה הראשונה, היחידה והאחרונה שלי, למרות שזה היה באמת אירוע מקסים, שמח ואופטימי. מאוד אהבנו זה את זו, והתבוננו על החיים בתמימות גדולה. כמה אהבתי את התמימות ההיא – בכיף הייתי מארגנת תביעה ייצוגית כלפי מי שגנבו לי אותה.

באזור גיל 30 החל גם העשור הזה, של החתונות. התחתנתי, חברים התחתנו, אחרים התגרשו ושוב התחתנו. הייתי בכולן, שמחתי עם כולם, השתתפתי בהכנות ובהפקות. עכשיו אנחנו כבר מוזמנים לחתונות של הילדים של החברים (בעיקר שלו, בינתיים, תודה לאל), וזה כל כך הרבה יותר פשוט - באים, שמים צ'ק, שמחים, ואחרי שעה הולכים לשבת באיזה בר ביפו. אין, החיים טובים.

לפני כמה עשורים (בסדר, שניים) הזמין אותי אקס מיתולוגי מאוד לחתונה שלו. זה היה הרף עין קל אחרי ששבתי משהות מאוד ארוכה בפאריז. מאוד שמחתי בשבילו, ומאוד רציתי להגיע, גם כדי לפגוש את כל החבר'ה ולהראות להם עד כמה טוב היה לי בפאריז. רק מה, היה לי ברור שאם אני מגיעה לחתונה הזו, אני לא מתפשרת על פחות מ"לדפוק הופעה", משהו מז'אנר ה'בלתי נשכחת' - צמוד, קצר, נדיב מחשוף, מסובב ראשים. בסוף, אחרי התלבטויות, לא הלכתי. לא בא לי להיראות מתאמצת מדי לככב, או לקחת את הזרקורים מהכלה. אומרים שמצווה לשמח כלה ביום שמחתה, אז מי אני שאהרוס לה?

הז'אנרים של החברות

ככל שחלפו השנים ונערמו החתונות, פיתחתי לעצמי משחק כזה, שבו אני עוקבת אחרי החברות הכי טובות של הכלה. רק מבחירות הלבוש שלהן אני לומדת עליהן כל כך הרבה מידע שלא הייתי יכולה לכרות לעולם בכל דרך אחרת. ועם הזמן נתתי בהן סימנים:

• החברות הבאמת-טובות משקיעות בהופעה, אבל מקפידות לא לגנוב את הפוקוס מהכלה.

• החברות חדורות-המטרה נוטפות מאמץ וסקסיות. אם הן רווקות זה בסדר, כי החתונה של החברה היא הזדמנות מצוינת להכיר חבר טוב של החתן.

• החברות הלא-באמת. התקלה ניכרת דווקא בחברות שמגיעות עם בן זוגן, אבל הולכות עד הסוף עם קונספט ה'בלתי נשכחת'. הן דופקות הופעה פרובוקטיבית ומתאמצת, עם רדיוס נוכחות שכולל גם את גן האירועים השכן. אי אפשר להתעלם מהן גם על המאדים. את אלה אני מכנה "חברות-מחשבות-מסלול-מחדש". אלה חברות שדי עדיף בלעדיהן. אין שם פרגון אותנטי או אהבת אמת, אלא רק נרקיסיזם טהור, לעיתים כזה שמתיישב על אישיות בורדרליין.

המומלצים

לכבוד עונת החתונות שכבר חוגגת מסביבנו, אני רוצה להמליץ לכן, החברות של הכלה, על כמה פריטים ואביזרים מיוחדים שלא יגנבו את ההצגה מכוכבת הערב: לחברה הקלאסית, לחברה המדליקה ולחברה הסקסית. ויש גם שני עקרונות חשובים: בחרת בפריט בגזרה קלאסית ופשוטה? הוא יכול להיות בגוון בולט. הלכת על שמלה סקסית? עדיף שתהיה בצבע סולידי. לא לדאוג, כולם יראו אותך.

הקלאסית:
שמלה: Titi
תיק: Ronari
סנדלים: Shoepping.il
עגילים: Magoo
המגניבה:
עגילים: Punchaos
נעליים: Shoeshu
הסקסית:
שמלה: Oshiya
עגילים: Galis Jewelry
תיק: מיה שלו
נעליים: את בוטיק

יאללה, הלוקיישן נבחר, יש שיר כניסה לחופה, יש סידורי ישיבה. עכשיו תחליטי איזה סוג של חברה טובה את. שיהיה במזל - ובקרוב אצלך.

חנויות חדשות

רגע לפני שאני שולחת אתכן לשופינג רוצה לשלוח אתכן להציץ בחנויות נפלאות שנפתחו אצלנו:

  • CHICANDCOMFY – יש שם מגבות דקות, צבעוניות ונפלאות (לי יש כבר שתיים ועוד אחת ארוזה במתנה לחבר), שיהפכו את תיק הים שלך לשיקי וקליל. גם שמלות הגלבייה שם די חלומיות - קליק לחנות
  • SINK SKIN – שמציגה את המוצר החדשני-גאוני: מסננות מעוצבות וחד פעמיות לכיור. גם יפה, גם שימושי. יש מלא צבעים ואני עדיין מתלבטת במה לבחור - קליק לחנות
  • נטיושק'ה – חנות תיקים עם מגוון רחב של תיקים ליום יום ולערב ובמחירים סופר אטרקטיביים, מבחר מרשים של תיקי גב נפלאים לימי החופש הגדול, טיולים ובכלל, תיק הקנבס חבלים כבר בדרך אליי - קליק לחנות

שלכן,

שירלי

עקבו אחרי שירלי באינסטגרם - shirlyglick

לפוסטים קודמים: