אסי בוזגלו: 'אנחנו חיים משתי משכורות ולא מצליחים להגיע לדירה'

כוכב "הישרדות" מספר מה גרם לו להפסיק לדבר עם זהר שטראוס, איך הגיב כשאשתו החליטה לעבור ניתוח לעיצוב הגוף, ולמה הוא גובה 12 אלף שקל על הגעה לאירוע

אסי בוזגלו מצטלם לשער "לגבר" ומספר על מיזם הברכות והאהבה לאשתו. לחצו Play לצפייה
צילום: ירון שרון | עריכה: רותם שבתאי
"אסי בוזגלו הוא מותג ואם משלמים, אז אני כנראה שווה את זה" (צילום: איתן טל)
"אסי בוזגלו הוא מותג ואם משלמים, אז אני כנראה שווה את זה" (צילום: איתן טל)

שבוע אחרי עליית העונה הרביעית של "הישרדות VIP", אסי בוזגלו, הכוכב הבלתי מעורער של התוכנית, כבר מינף את ההצלחה: הוא השיק אתר שבו הוא משווק את עצמו כטאלנט. על המדף: ברכות מצולמות לימי הולדת (150 שקל), שיחה אישית בת שמונה דקות בלייב (350 שקל), השתתפות בימי הולדת ביתיים (6,000 שקל) והגעה לאירועים (12 אלף שקל!). לאחרונה המשיך את המינוף והשיק קולקציה אופנתית שעוצבה על ידו, תחת המותג "מריסול".

"כשמזמינים זמר או ליצן לאירוע אין בעיה לשלם, אבל מאסי מצפים שיבוא בחינם. אני חושב שזה לגיטימי. מי שרוצה – סבבה, ומי שלא רוצה – עוד יותר סבבה"

 

מיזם הברכות לא התקבל בעין יפה ברשתות החברתיות, אבל מי שמכיר את בוזגלו יודע שטוקבקים מטנפים לא ממש מזיזים לו. "יש המון קנאה וצרות עין, אבל פיתחתי עור של פיל, אני יודע איך להתמודד עם זה", אומר אסי. "תראי, אסי בוזגלו הוא מותג ואם משלמים, אז אני כנראה שווה את זה. אני מכיר המון סלבס שעושים את זה, אז על מה המהומה? אני לא מצליח להבין. זו התייפייפות".

 

מאיפה האומץ לגבות מאות שקלים עבור סלפי וברכות?

"זה הגיע למאות בקשות ביום, מצאתי את עצמי עובד בזה, עד שהיה בלתי אפשרי להיענות לכולם. היו גם בקשות מוזרות מאוד, נתנו לי דדליינים. אם אתה לא נענה – אתה סנוב, אם אתה לא עומד בזמן – ביאסת. החלטתי להתחיל לסנן, ואיך מסננים הכי טוב? מי שבאמת רוצה ברכה, שישלם".

 

מה לגבי אלפי שקלים על הגעה לאירועים? זה לא נראה לך מוגזם?

"אני מקבל מאות הזמנות לאירועים בכל הארץ, מחיפה עד אילת, אז למי אני אלך ולמי לא? כשמזמינים זמר, ליצן או תקליטן אין בעיה לשלם, אבל מאסי מצפים שיבוא בחינם, על חשבונו ועל חשבון הזמן שלו. אני חושב שזה לגיטימי. מי שרוצה – סבבה, ומי שלא רוצה – עוד יותר סבבה".

 

מה אתה עושה באירוע?

"אני מקים עמדת סלפי, מביא צמידים וגלויות ועושה כיף לילדים".

 

 "מרוב שאני אוהב קעקועים, אני מקעקע את כל מי שאני אוהב. אנשים עפים על זה" (צילום: איתן טל)
  "מרוב שאני אוהב קעקועים, אני מקעקע את כל מי שאני אוהב. אנשים עפים על זה"(צילום: איתן טל)

   

  אנשים רודפים אחריי

  בוזגלו הוא מה שנקרא זכר אלפא, כזה שמזדעזע מהגילוי שדוד דביר, חברו לריאליטי, מזריק בוטוקס. על האי של "הישרדות" (שבוע האיחוד משודר ברשת 13, שבת–שלישי אחרי החדשות), הוא כבר זכה לכינויים כמו "דיקטטור" ו"שייח" בשל השליטה הכמעט טוטאלית בחברי השבט שלו ובמהלכי המשחק. לאחרונה התרחשה מיני־סערה דווקא בשל שיחה מקרית שניהל באחד הפרקים, שבמהלכה אמר: "אם אני יודע שיש גבר שאוהב גברים איתי בחדר ההלבשה, אוטומט אני לא רוצה להוריד לידו בגדים ולא להתקלח לידו״. אחרי שידור הפרק הוא הודה בטעותו, לא לפני שחטף אש מכל הכיוונים. "טעיתי", הוא אומר, "לא הבאתי בחשבון שתיאור תחושה ומבוכה אישיות שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להיות דוגמה למציאות מוחלטת ופחות נעימה עבור אדם אחר".

  "מאוד נפגעתי מזהר שטראוס. הוא קרא לי 'בבון', דיבר על ה־ח' וה־ע'. ישבתי בבית והתכווצתי. הילד שלי שאל, 'למה הוא קרא לך בבון?'"

   

  ניסיון בריאליטי כבר יש לו: מאחוריו ארבע עונות של סדרת הדוקו־ריאליטי "הבוזגלוס" של yes, שמתעדת את משפחת הכדורגלנים הנודעת. אז למה דווקא "הישרדות", ולמה עכשיו? "אני אוהב ללכת עד הקצה", הוא מסביר. "כבר עשיתי באנג'י וצניחה חופשית, אז כשהציעו לי, קודם כל אמרתי כן. אני הרפתקן ברמות קיצוניות, וגם רציתי לצאת מאזור הנוחות שלי. רציתי לחזור להעריך את הדברים הקטנים. כל החיים הייתי בבועה - בהתחלה בבועה של הכדורגל, ומאז שפרשתי לפני שנתיים ומשהו, בבועה של 'הבוזגלוס'. אמרתי לעצמי, אסי, זה הזמן לעזוב הכל ולצאת להרפתקה חדשה".

   

  מה ידעת על "הישרדות" לפני כן?

  "הכל. אני פריק של הפורמט, ראיתי את כל העונות. הלכתי לתוכנית כי רציתי להראות עוד צדדים שלי שאנשים לא מכירים. ברגע ששמים אותי במצבי קיצון, הקליפות מתקלפות ויוצא אסי האמיתי, שפחות רואים ב'הבוזגלוס', לא בעוצמות כאלה".

   

  בהישרדות. "הלכתי לתוכנית כי רציתי להראות עוד צדדים שלי שאנשים לא מכירים" (צילום: אור דנון)
   בהישרדות. "הלכתי לתוכנית כי רציתי להראות עוד צדדים שלי שאנשים לא מכירים"(צילום: אור דנון)

    

   למשל העוצמות שבהן יצאת על השחקן זהר שטראוס, שאותו הדחת מהמשחק?

   "נפגעתי מאוד מזהר. אין מקום לאמירות הגזעניות שלו ב־2020. הוא קרא לי 'בבון', 'חסך באלגברה', דיבר על ה־ח' וה־ע' ועוד פנינים כאלה. ישבתי בבית והתכווצתי כששמעתי את מה שיש לו להגיד".

    

   מה הפריע לך - שהוא לא התמסר לברית שתכננת, או שהרגשת שהוא מתנשא?

   "קודם כל בגלל הברית, וברור שגם בגלל ההתנשאות. למה הוא החליט שאני ליכודניק? כי אני מזרחי? זה נקרא זלזול באינטליגנציה. זה מצער, זה חורה, זה בוקס בבטן. וברגע שאני מקבל בוקס בבטן, אני נותן שניים. כאילו, מי אתה? אסור להשאיר בשבט מישהו שחושב דברים כאלה, ועובדה שצדקתי. האינטואיציות שלי הן מתת אל. כשהתחילה התוכנית וראיתי כמה נמוך הוא ירד, שמחתי שהדחתי אותו מיד בהתחלה. להשאיר בן אדם כזה בתוכנית זה לא חינוכי".

   "למה זהר החליט שאני ליכודניק? כי אני מזרחי? זה נקרא זלזול באינטליגנציה. זה מצער, זה חורה, זה בוקס בבטן. וברגע שאני מקבל בוקס בבטן, אני נותן שניים"

    

   הילדים שלך ראו את האמירות שלו עליך?

   "ישבתי בבית עם אשתי והילדים, והילד שלי שואל 'למה הוא קרא לך בבון?' לכי תסבירי שזה לא קשור אליי. מלא אשכנזים שלחו לי הודעות: 'טוב שהדחת אותו'. אני עדיין מחכה להתנצלות שלו".

    

   אתם לא בקשר?

   "כשחזרנו מהאי דווקא היינו בקשר, אבל כשהתוכנית עלתה וראיתי איך הוא מדבר, ניתקתי קשר. הציעו לנו להתארח יחד באיזו תוכנית, ואמרתי חד־משמעית: אם הבן אדם מתכנן להתנצל בשידור, אני בא, אם לא אז לא. הוא כנראה אמר לא, עובדה שלא חזרו אליי".

    

   זהר שטראוס מסר בתגובה לכתבה: "אני מצטער שאסי שוב גורר אותנו לנושא העדתי. זהו דיון ישן נושן שכדאי שיעבור מן העולם. בכל מקרה, זה לא חלק מעולמי. אני חי במשפחה מעורבת ומקבל כל אדם באשר הוא.

   "הדברים שצוינו בכתבה הוצאו מהקשרם. למרות זאת דיברתי עם אסי על כך פנים מול פנים בהזדמנויות שונות, ואף הצטערתי בפניו שנפגע. תמוה אם כן שהוא שב ומציף את הדברים. נזכור שמדובר בתוכנית טלוויזיה ערוכה, אבל עדיין, אם אסי נפגע מדבריי אני מתנצל על כך.

   "לגופו של עניין, אני מעולם לא דיברתי על עדות. ואם הייתה לי ביקורת בזמן המשחק על אסי, היא הייתה בלי שום קשר למוצא שלו. אסי משחק את המשחק מעולה וכיף לראות אותו". 

    

   "אשתי היא העוגן שלי" (צילום: איתן טל)
    "אשתי היא העוגן שלי"(צילום: איתן טל)

     

    עדי זה העוגן שלי

    חודשיים אחרי שחזר מהאי, ביום הולדתו ה־37, בוזגלו התחדש בקעקוע נוסף ורומנטי במיוחד: פורטרט גדול של אשתו עדי, במיקום רגיש - קרוב ללב שלו. "עדי הייתה כל כך חסרה לי ב'הישרדות', שרציתי שהיא תהיה איתי בכל מקום", הוא מסביר את הקעקוע. "אמרו לי 'ואם תתגרשו?'. נו, אז נתגרש, היא עדיין תהיה אמא של הילדים שלי. מרוב שאני אוהב קעקועים, אני מקעקע את כל מי שאני אוהב. יש לי קעקועים של הילדים, גם כשהיו קטנים וגם עדכניים, יש קעקוע עם הכינוי של אשתי, D.D. אנשים עפים על זה".

     

    אסי ועדי, שעובדת בביטוח ישיר, גרים בפתח־תקווה והם הורים לשלושה: אייר (13), לאו (שמונה) ומילאן (חמש וחצי). היחסים בין השניים ידעו עליות ומורדות, ושרדו לא פרידה אחת אלא שתיים, שבסופן הוא החליט לחזור הביתה והיא החליטה לקבל אותו בחזרה. "הבנתי שמדובר באהבת חיי, האישה הכי טובה שיכולתי לבקש", הוא אומר.

    על הקעקוע של אשתו: "עדי הייתה כל כך חסרה לי ב'הישרדות', שרציתי שהיא תהיה איתי בכל מקום. אמרו לי 'ואם תתגרשו?'. נו, אז נתגרש, היא עדיין תהיה אמא של הילדים שלי"

     

    איך הכרתם?

    "בחתונה של אחותה. היא הייתה בת 17 וחצי ואני בן 21, ומאז אנחנו ביחד. עברנו המון. עזבתי את הבית פעמיים, פעם אחת לחצי שנה ופעם שנייה לשמונה חודשים, אבל הלכנו לטיפול זוגי ויצאנו מהמשברים האלה מחוזקים. הגענו להבנה שהכי טוב לנו ביחד, ובחרנו לשמור על הקן המשפחתי. עדי מאוד חששה ממה שיקרה לי ב'הישרדות' ואיך אני אחזור. היום היא חווה את הצד היותר סבבה שלי, אבל כשחזרתי עברנו משבר גדול מאוד".

     

    מה קרה?

    "חזרתי קצת מעופף וחיפשתי רק להיות לבד, והיא מאוד דאגה לי ולקחה המון על עצמה. בסופו של דבר הייתה לה נפילת מתח והיא התמוטטה ואושפזה באיכילוב, כנראה עם התקף חרדה. דאגתי לה מאוד. היא העוגן שלי, אני אוהב אותה ברמות שכואב בעצמות".

     

     

    עם אשתו עדי. "אני אוהב אותה ברמות שכואב בעצמות"
     עם אשתו עדי. "אני אוהב אותה ברמות שכואב בעצמות"
      

      

     לאחרונה פורסם כי עדי בוזגלו עברה ניתוח מקיף לעיצוב הגוף, בתמיכתו המלאה של בעלה. עדי סיפרה בעבר על המאבק שלה באכילה רגשית, שנמשך שנים והתנהל בסתר. היא בחרה לחשוף זאת בפני אסי לראשונה במהלך צילומי "הבוזגלוס".

     "פתאום עדי הפילה עליי פצצה שבעצם 15 שנה היא מתמודדת עם אכילה רגשית. חטפתי שוק. אנחנו כל כך פתוחים זה עם זה, אז להסתיר ממני דבר כזה?"

      

     "כשהכרנו, עדי הייתה ממש רזה, אבל אחרי ההיריון הראשון עם אייר היא שקלה קרוב למאה קילו, והתמודדנו עם זה", מספר אסי. "קיבלתי אותה כמו שהיא והרעפתי עליה אהבה, לא שינה לי איך היא נראתה. פתאום היא הפילה עליי פצצה, שבעצם 15 שנה היא מתמודדת עם אכילה רגשית. מצד אחד חטפתי שוק, בגלל שאנחנו כל כך פתוחים זה עם זה, אז להסתיר ממני דבר כזה 15 שנה? מצד שני תמיד התמודדנו עם הפרעות האכילה שלה, אז ידעתי שיש לה בעיה. הייתי בשוק מזה שהיא לא באה וסיפרה לי, כי היא ידעה שאני אקבל אותה בכל מצב".

      

     לא ניחשת בכלל?

     "תמיד ידעתי שיש לה בעיה עם מתוקים, אבל אף פעם לא ידעתי שהיא גונבת אוכל ומפרקת חבילות של טעמי וכיף־כף. לא ידעתי מה לעשות עם הגילוי הזה שלה, אבל רציתי לתת לה להרגיש בנוח, אז אמרתי לה שנלך לתהליך ביחד. ובאמת, כבר שנה וחצי היא נמצאת בתהליך מבורך של תזונה נכונה וספורט".

      

     תמכת בניתוח שלה?

     "בהתחלה לא הייתי בעד. כל זמן שהיא לא הייתה בכיוון טוב מבחינת תזונה חשבתי שזה לא כדאי, כי מה זה שווה אם היא תחזור לעצמה? כשראיתי שיש שיפור מדהים בגישה שלה, שהיא עושה ספורט ושומרת על תזונה נכונה, הייתי חייב לפרגן לה על זה ותמכתי בה בכל הכוח. אנחנו יום־יום, שעה־שעה סביב הנושא הזה, והיא החליטה לעשות שינוי".

     "כל הכסף הגדול שמדברים עליו, זה רק שלושה־חמישה כוכבים שמשחקים בארבע הקבוצות הגדולות. כל השאר מרוויחים הרבה פחות וחיים מעל הפופיק. זו מציאות מאוד קשה בכדורגל"

      

     מה תקנה לה אם תזכה במיליון?

     "בית. אנחנו נשואים 14 שנה ולצערי עוד אין לנו בית משלנו".

      

     כדורגלן בליגת־העל לא יכול לקנות דירה?

     "זה חלק מהסטיגמות. יש המון כדורגלנים שמרוויחים 8,000-5,000 שקל לחודש. הכל שופוני. כל הכסף הגדול שמדברים עליו, זה רק שלושה־חמישה כוכבים שמשחקים בארבע הקבוצות הגדולות. כל השאר מרוויחים הרבה פחות וחיים מעל הפופיק. זו מציאות מאוד קשה בכדורגל".

      

     גם אתה חיית במציאות כזאת?

     "היו שנים שעשיתי יותר כסף ולא ידעתי לשמור עליו, אז היום אני גר בשכירות, אני לא מתבייש להגיד את זה. אנחנו חיים משתי משכורות ולא מצליחים להגיע לדירה. אולי עכשיו זה ישתנה".

      

     • הראיון המלא עם אסי בוזגלו מתפרסם בגיליון "לגבר" המצורף חינם למגזין "לאשה" החדש, עכשיו בדוכנים

      

     אסי בוזגלו על שער "לגבר" (צילום: איתן טל)
      אסי בוזגלו על שער "לגבר"(צילום: איתן טל)

       

      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד