נטלי דדון על הקמבק לאבא של בנה: "אני רואה אותי ואת עמית לנצח"

הדוגמנית והאינסטגרמית מדברת על הפרידה מבן זוגה כשהיתה בהריון, איך שבו להיות זוג אוהב, כיצד בנם הגיב לאיחוד המשפחתי ולמה הם עדיין גרים בבתים נפרדים?

נטלי דדון מספרת על הקמבק הזוגי. לחצו Play לצפייה
כתבת: קרן נתנזון, צילום: ירון ברנר
נטלי דדון (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: קרן נפתלי)
נטלי דדון (צילום: אלכס ליפקין, סגנון: קרן נפתלי)

מתי בעצם נטלי דדון ועמית פרליס חזרו להיות ביחד? דדון לא מצליחה להיזכר. כשאני מתעקשת שזה חשוב, היא שולחת לו הודעה קולית: "ממי, מתי נהיינו סבבה?", ואז מחייכת ואומרת: "וואו, זה קטע שאני לא מצליחה לזכור. רק שלא יחשוב שאני בהיריון".

 

מי שמכיר את הסיפור האישי של דדון ובן זוגה, מבין היטב את הבדיחה. בחזרה לתחילת 2016. דדון (אז בת 32), דוגמנית מצליחה ואושיית אינסטגרם, מגלה שהיא בהיריון מפרליס, איש עסקים שמבוגר ממנה בשמונה שנים, גרוש פלוס שניים. הבעיה? הם בסך הכל ארבעה חודשים ביחד. בעוד שהיא התעוררה כל בוקר עם פרפרים בבטן והייתה בטוחה שמדובר ב"הדבר האמיתי", הוא חווה את הקשר אחרת. במילים אחרות: ברגע שהיא בישרה לו שהיא בהיריון והוא הבין שאין בכוונתה לבצע הפלה, הקשר נגמר.

 

במשך כל ההיריון, היא מספרת, לא נפגשה עם עמית ולא דיברה איתו, "אבל הוא ידע שיש לו בן. מכרים משותפים עדכנו אותו. בשנייה שריף נולד הוא נכנס לתמונה. שלח לי איחולי מזל טוב וברגע שהשתחררתי מבית החולים שאל מתי הוא יכול לבוא לראות אותו. מאז הוא הגיע פעמיים בשבוע לבקר. כל הדיווחים בתקשורת על כך שרק לאחרונה הוא בחר להכיר בילד שלו ממש־ממש לא נכונים. הוא קיבל עליו את האבהות מהרגע הראשון".

 

עם בן הזוג עמית פרליס. (צילום: מתוך האינסטגרם של natalydadon@)
  עם בן הזוג עמית פרליס. (צילום: מתוך האינסטגרם של natalydadon@)

    

  אחרי הפרידה מפרליס לא הייתה לה מערכת יחסים רצינית. "באיזשהו מקום החלטתי לשים את הלב בפינה", היא מסבירה. "להגיד: 'אתה לא עשית לי טוב בתקופה האחרונה' ולנסות לפעול רק מההיגיון. להתרכז יותר בלהיות אמא ובעבודה. לעשות כל מה שאני יכולה כדי לפרנס את שנינו. כשריף גדל ובגיל שנה וחצי התחיל לישון אצל עמית, ניסיתי לחזור קצת לעולם הדייטים, להיענות לכל מיני חיזורים. אבל זה לא הוביל לשום מקום. אני מניחה שחלק גדול מזה נבע מזה שבלב תמיד היו לי עוד רגשות לעמית. לא באמת הייתי פנויה רגשית. מצד שני, ממש לא האמנתי שבשלב מסוים אכן נחזור אחד לשני. גם אם מישהו מהסביבה היה אומר לי: 'אתם עוד תחזרו בסוף', זה היה בלתי נתפס בעיניי. תשעה חודשים כמו שעברתי עושים את שלהם. זה השאיר בי איזושהי צלקת. לא חשבתי שמישהו יעשה 'פוף' ואז לפתע הכל יסתדר, יהיו ארמונות באוויר, נצנצים, ונרוץ אחד לזרועות השני".

   

  לעמית הייתה מישהי בתקופה הזו?

  "העדפתי לא לדעת. לא שאלתי. אחרי שהודעתי לו שאני בהיריון חשבתי שהוא חזר לאקסית שלו, בדיעבד התברר לי שזה לא היה נכון. הבנתי שזה אף פעם לא טוב להיות ניזונה מסיפורים של הסביבה".

   

  זה לא פשוט לפגוש את הגבר שעדיין יש לך רגשות כלפיו פעמיים בשבוע אצלך בבית.

  "כשריף התקרב לגיל שנה באמת התחלתי להרגיש שזה כבד עליי, אז חיפשתי כל מיני פתרונות לצאת מהסיטואציה. למשל, לבקש מאמא שלי או מאחותי שיהיו אצלי בבית בזמן שעמית בא לבקר כדי שלא אצטרך להיפגש איתו. חצי שנה אחרי זה ריף כבר התחיל לישון אצלו, אז זה הקל את המצב".

   

  אז איך בכל זאת נוצר הקאמבק? לדדון קשה לשים את האצבע על הרגע שבו הפכו שוב לזוג. "זה היה תהליך ארוך", היא מסבירה. "זה נבנה לאט־לאט. אחרי שריף נולד, אני ועמית ממש לא היינו חברים. שנינו עדיין היינו מאוד פגועים וטעונים מכל הסיפור. מיותר לציין שעמית גם מאוד לא אהב את הכתבה שבה סיפרתי עליו. שמו לא צוין שם, אבל הוא עצמו כמובן ידע שמדובר בו ומאוד נפגע וכעס".

   

  איך ריף הגיב לזה שפתאום שני ההורים שלו חזרו להיות ביחד?

  "הוא היה קטן מכדי להבין ממש. בבקרים ריף תמיד בא אליי למיטה לראות טלוויזיה. אז כשהוא בא וראה את עמית, הוא רק אמר לו: 'אבא, זוז מהצד שלי'. זה היה נורא מצחיק. עמית זז לכיווני, ריף טיפס לצד שלו, הדלקנו לו טלוויזיה ובזה זה נגמר".

   

  אתם לא חוששים לבלבל את הילד? מה יקרה אם תיפרדו שוב?

  "הבלבול יכול היה להיווצר גם אם הייתי יוצאת עם מישהו אחר ונפרדת ממנו. באותה מידה ריף יכול היה להיקשר לבן זוג שהוא לא אבא שלו ולחוות באופן קשה את הפרידה. כשהייתי בהיריון איתו ניחמתי את עצמי בכך שלפחות הוא לא יהיה כמוני. ההורים שלי התגרשו כשהייתי בת 12 וזו לא הייתה חוויה קלה. אמרתי שלפחות אחסוך לו את זה: שהוא ייוולד למצב של הורים פרודים. עכשיו אפשר לומר שהחזרתי את 'הסיכון' הזה. בכלל, אני תמיד אומרת ש'קודם התגרשתי ואז פצחתי בזוגיות'. אבל מובן שגם אני וגם עמית לא מתייחסים למצב בקלילות.

  אחרי שחזרנו, היה לנו חשוב לא לטלטל את העולם שריף מכיר ובגלל זה אנחנו עדיין גרים בבתים נפרדים ושומרים על אותה מתכונת: פעמיים בשבוע ריף ישן אצל עמית.

  ההבדל היחיד הוא שבסופי שבוע כולנו יחד. אנחנו הרבה פעמים צוחקים על זה. למשל, כשאנחנו מתעוררים בשבת בבוקר ומישהו צריך לקום לריף, אז אני אומרת לעמית: 'ממי, אתה צריך לקום. זו השבת שלך'. ואז אני נשארת לישון עוד קצת".

    

  יש בך פחד שזה שוב לא יעבוד? שיקרה משהו שיוביל לפיצוץ ביניכם?

  "אם אנחנו ביחד זה אומר שאנחנו לא נותנים לפחד לנהל אותנו, אבל ברור שהכל יכול לקרות. העובדה שזה עובד עכשיו, לא אומרת מה יהיה הלאה. אבל מבחינה מסוימת זה דבר טוב כי אז לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו. זה גורם לך כל הזמן לעבוד בזוגיות ומונע שחיקה, דבר שקורה להרבה זוגות לדעתי".

   

  מה לגבי חתונה ואחים לריף?

  "אין לי פנטזיה מטורפת להיות כלה. אבל כן חשוב לי שריף לא יגדל לבד. אנחנו עוד בשלב מוקדם בקשר בשביל לדבר על זה, אבל אם תשאלי אותי, אני רואה אותי ואת עמית לנצח. האם הוא רואה את הדברים כמוני? תצטרכי לשאול אותו. לשאלתך: בואי נגיד שאני לא אסבול אם נתחתן ויהיו לנו עוד ילדים".

   

  • הראיון המלא עם נטלי דדון מתפרסם בגליון "לאשה" החדש, השבוע בדוכנים

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד