אוולין וטוהר: "ההתמודדות עם המוות שינתה לנו את הזוגיות"

שנה לאחר הזכייה ב"מירוץ למיליון", אוולין וטוהר חיימוביץ' (+ הריון חדש), מספרים איך הכל התחיל ומה עשתה להם הטרגדיה שעברו: "לומדים ליהנות מהדברים הכי פשוטים"

טוהר ואוולין חיימוביץ'. " על פניו היינו עוד זוג צעיר שהתחתן ועשה הכל לפי הספר אבל אז הדברים הסתבכו" (צילום: ערן לוי)
טוהר ואוולין חיימוביץ'. " על פניו היינו עוד זוג צעיר שהתחתן ועשה הכל לפי הספר אבל אז הדברים הסתבכו" (צילום: ערן לוי)
"אנחנו לא זוג של 'ממי, מתוקי וחמודי'. אנחנו יותר בקטע של לצחוק ולהסתלבט" (צילום: ערן לוי)
"אנחנו לא זוג של 'ממי, מתוקי וחמודי'. אנחנו יותר בקטע של לצחוק ולהסתלבט" (צילום: ערן לוי)

אוולין וטוהר חיימוביץ' סוגרים עשור עגול של זוגיות. זה לא מפריע לאוולין להפר את הספירה של טוהר ולהקשות ב"'כן? אני אף פעם לא זוכרת כמה שנים אנחנו ביחד" ולחלץ ממנו גם הצהרה סמי־רומנטית של "אני זוכר הכל". לזוגיות שלהם התוודענו על המסך, כזוכי הריאליטי "המירוץ למיליון" - זוג תוסס, כובש ומצחיק, שלא היסס לשתף את הצופים בטרגדיה המשפחתית שפקדה אותם כשבנם הבכור לני נפטר ממחלה קשה.

 

עוד סיפורי אהבה יוצאי דופן ב-Gostyle:

 

הזוגיות שלהם התחילה, כאמור, אי אז ב־2009. אוולין עבדה בבר של טוהר והוא, לדבריה, ניסה להרשים אותה בכל כוחו: "קבענו לצאת לדייט בבר. שתיתי יותר מדי והקאתי כל הדרך חזרה. הקטע הכי רומנטי היה שהוא שם לי סיר להקאה ליד המיטה. בואו נגיד שזה לא נגמר הכי סקסי". "משם היה אפשר רק לעלות", מסכם טוהר את נקודת הפתיחה הנמוכה, ולמרות שהם עדיין חלוקים על כמה זמן לקח לאוולין לארוז את חפציה ולעבור לגור איתו (הוא: "כבר אחרי יומיים היא באה לגור אצלי; היא: "עברנו לגור ביחד אחרי ארבעה חודשים"), שניהם מסכימים שהיה ברור מההתחלה שזה זה.

 

אוולין וטוהר במירוץ למיליון:

 

 

מתי אתם מחליטים שזהו, מתחתנים?

אוולין: "מוקדם מהצפוי. טוהר הציע לי נישואים ביום ההולדת שלי, שנה אחרי שהתחלנו לצאת, וזה היה כל כך מפתיע, שנכנסתי להיסטריה של בכי שלא הצלחתי לצאת ממנה. זה היה 'כן!' אבל 'כן' היסטרי. הלכנו למשפחה לספר על הצעת הנישואים, וגם הם היו כל כך בשוק שאף אחד לא אמר בעצם 'מזל טוב'. אחרי שעתיים אמא שלי התקשרה ואמרה: 'לא הבנתי, הטבעת היא מתנה ליום ההולדת או הצעת נישואים?'. חזרנו לשם שוב אחרי שעתיים שיגידו לנו מזל טוב".

 

ספרו קצת על החתונה עצמה. היית בריידזילה טיפוסית?

"לא הייתי בריידזילה. אם כבר אז הוא היה. זו הייתה תקופה אחרת. שנינו היינו בתחום של חיי הלילה, אז החתונה הייתה גדולה והיו חשובים לנו דברים שהיום בדיעבד מצחיקים אותי. חתונה מלאה בחברים, עם ריקודים עד חמש בבוקר, חתונה כיפית ומאוד שמחה".

 

עשיתם תיאום ציפיות לגבי ילדים?

טוהר: "לא. האמת שזה נפתח בינינו רק עכשיו, כשאוולין הודיעה לי שהיא רוצה חמישה ילדים".

אוולין: "אני חושבת שכשהרצון הזה מתעורר אצל האישה, היא מתחילה לנהל את המערכה. זה היה ככה גם עם לני וגם עם אניה. זה לא קרה במקרה".

 

 

"זה מאוד קירב בינינו"

לני ואניה הם שני ילדיהם. לני נולד ב־2013 ונפטר לאחר התמודדות עם מחלה קשה. אניה היא בִתם השנייה. שניהם מדברים על הטרגדיה שעברו בפתיחות ולא פוסחים על שורה תחתונה אופטימית ומעצימה. "לני נולד כשנתיים אחרי שהתחתנו", מספרת אוולין. "על פניו היינו עוד זוג צעיר שהתחתן ועשה הכל לפי הספר: חיינו בתל אביב, הכל היה טוב ונולד לנו ילד ראשון מהמם שהיה גם נכד ראשון לשני הצדדים של המשפחות. אבל אז הדברים הסתבכו. לני אובחן בגיל חמישה חודשים עם מחלה גנטית בשם אלכסנדר. זו מחלה נדירה שאין לה מרפא. הוא נפטר כשנה אחר כך. אניה נולדה חצי שנה אחרי מותו והביאה איתה אושר אחר. היא ילדה מהממת".

 

מזל טוב! אוולין מכריזה על ההריון החדש:

 

 

איך ההתמודדות הכל כך קשה הזו השפיעה על הזוגיות שלכם?

"זה לא שהכל היה ורוד, אבל בסוף יצאנו הרבה יותר קרובים. אתה מגלה צדדים אחרים לגמרי אצל בן הזוג שלך, דברים עמוקים וטובים. פחדתי שאראה בן אדם שונה מולי וגיליתי עד כמה הוא חזק וכמה הוא מצליח להכיל אותי, וזה נתן לי הרבה השראה"

אוולין: "היא שינתה אותה לחלוטין. הדבר הכי חשוב שקרה זה שבגלל ששנינו עברנו את זה יחד, רק שנינו הבנו אחד את השני. לפעמים גבר ואישה עוברים משהו לבד וקשה לתקשר. במקרה שלנו היינו שני האנשים היחידים שיכולים להזדהות זה עם זה, וזה מאוד קירב בינינו. זה לא שהכל היה ורוד, אבל בסוף יצאנו הרבה יותר קרובים. אתה מגלה צדדים אחרים לגמרי אצל בן הזוג שלך, דברים עמוקים וטובים. פחדתי שאראה בן אדם שונה מולי וגיליתי עד כמה הוא חזק וכמה הוא מצליח להכיל אותי, וזה נתן לי הרבה השראה".

 

טוהר: "זו שאלה מאוד מורכבת. באופן כללי אפשר לומר שזה הכניס פרופורציות לחיים שלנו, ובגדול. אתה באמת מבין שלפני שקורה לך דבר כזה, אנשים לוקחים דברים כמובן מאליו - כשהילד שלך מחייך, כשהוא מתפתח באופן תקין, כשהוא אומר 'אמא'. כשקורה לך דבר כזה אתה לומד להעריך וליהנות מהדברים הכי פשוטים".

 

אתם מהזוגות הדביקים האלה שגורמים לזוגות אחרים למבוכה?

אוולין: "אנחנו לא זוג של 'ממי, מתוקי וחמודי'. אנחנו יותר בקטע של לצחוק ולהסתלבט. הרומנטיקה באה אצלנו לידי ביטוי בדברים שונים. יש דברים אחרים בעיניי שהם רומנטיים".

טוהר: "מתנות (צוחק). בגדול החלום של אוולין זה שאני אהיה יותר רומנטי. היא רוצה פרחים: לבנים, אדומים, אבל זה לא כזה עובד. אני ממש ממש מנסה".

אוולין: "אתה לא מנסה בשום צורה (צוחקת), אבל יש דברים אחרים שהוא עושה שבעיניי הם רומנטיים. אם הוא יודע שבלגן גורם לי חרדה, אז הוא ידאג שהדברים יהיו יותר מסודרים ונעימים לעין. זה רומנטי בעיניי".

 

"אני בן אדם שיכול לסחוב ריב חודש, אבל טוהר לא יכול שעה" (צילום: ערן לוי)
  "אני בן אדם שיכול לסחוב ריב חודש, אבל טוהר לא יכול שעה"(צילום: ערן לוי)

   

  אילו דברים משגעים אתכם אחד אצל השני?

  טוהר: "זה שהיא משתמשת בכיור כמו פח זבל. ואז, אחרי ששוטפים את כל הכלים, הכיור נשאר מטונף".

  אוולין: "הרשימה אצלי היא בלתי נגמרת. אני יכולה לדבר עד מחר. בדיוק אמרתי לו את זה לפני הריאיון. עדיף שאני לא אתחיל (צוחקת)".

   

  לא הולכים לישון בלי להשלים או שיכולים לסחוב בכיף ברוגז של שבוע?

  אוולין: "אני בן אדם שיכול לסחוב ריב חודש, אבל טוהר לא יכול שעה. הוא כל הזמן רוצה להשלים. אני נורא רוצה לריב, אבל הוא ממש רוצה להשלים. בסוף הוא תמיד מבקש סליחה רק כדי לסיים את זה".

   

  איפה אתם בעוד עשר שנים?

  טוהר: "בתאילנד. על חוף הים. אוולין רוצה חמישה ילדים מתרוצצים, אבל גם שלושה זה בסדר. נהנים מהחיים ונהנים אחד מהשני".

   

  גילי מוסינזון ודניאל הולצמן מגלים שיש קנאה גם כשבוחרים במערכת יחסים פתוחה, שי־לי שינדלר וליעד אגמון החזירו לנו את האמונה ביחסים בשלט רחוק, דלית רצ'שטר התחברה מחדש למשפחתה בזכות הזוגיות עם גלי שטרקמן. שמונה זוגות, שמונה סיפורי אהבה שעולים על כל דמיון – החודש במגזין Gostyle

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד