אהובתו של גילי מוסינזון על עסקי האורגיות: "סומכת עליו ומפרגנת"

הוא הבן של סופר חסמב"ה ומפיק מסיבות סקס רבות משתתפים. היא בת למשפחה חרדית. גילי מוסינזון (40) ודניאל הולצמן (25): יש קנאה גם במערכת יחסים פתוחה

סרטון של מין קבוצתי בהשתתפותם הופץ ברחבי הרשת. דניאל הולצמן וגילי מוסינזון (צילום: ערן לוי)
סרטון של מין קבוצתי בהשתתפותם הופץ ברחבי הרשת. דניאל הולצמן וגילי מוסינזון (צילום: ערן לוי)

אם תשאלו את הבליין המצוי מי הגבר הכי פרוע בחיי הלילה של תל אביב, יש סיכוי גדול שבמוקדם או במאוחר השם גילי מוסינזון ייזרק לאוויר.

 

כדורסלן העבר, שזה עתה נפלט מבית "האח הגדול VIP", הפך לאחרונה למפיק מסיבות סקס מבוקש, עם כ־150 גברים ונשים שמצטיידים בקונדומים ומתייצבים מדי שבוע בליין מסיבות האורגיה שהוא מארגן. אותם 150 נבחרים בסינון קפדני על ידי מוסינזון עצמו, שמצליב, בודק ומשתדל לאזן את המגדרים, ומשבוע לשבוע נדמה שהפופולריות שלהן רק עולה.

 

אבל ההתחלה הייתה פחות משוחררת: מוסינזון, בן 40, וחברתו, דניאל הולצמן, בת 25, הוצאו בכוח מהארון כשנפלו קורבן להפצת סרטונים אינטימיים. זה קרה אחרי שסרטון שלהם שוכבים עם זוג נוסף הופץ ברחבי הרשת. קבוצות הוואטסאפ סערו, העיתונאים חיטטו (ואף הלשינו להוריה של הולצמן), והשניים אספו את עצמם, התראיינו והבהירו שהעוברים האמיתיים על החוק הם לא אנשים שנהנים ממין קבוצתי בהסכמה, כי אם אלו שצפו ובחרו להפיץ הלאה את הסרטון.

 

הולצמן, שמגיעה בכלל ממשפחה חרדית מחסידות חב"ד, לא מתרגשת מהתדמית הפרובוקטיבית וההוללת שדבקה בבן זוגה ואף לוקחת חלק פעיל בניהול הצד הפיננסי של עסק האורגיות המשגשג. "לאחרונה התחלתי ללמוד חשבונאות, אז אני מנהלת את הצד הזה של העסק", היא מספרת. "דניאל אחראית על החשבוניות", צוחק מוסינזון.

 

למסיבות עצמן, אגב, לא תמיד יש לה כוח ללכת. "אני לא מגיעה הרבה, אבל אני סומכת עליו ומפרגנת לו שייהנה", היא אומרת. "האמת היא שלפעמים גם לי אין כוח ללכת", מודה מוסינזון ומגחך, "אבל אני חייב לבוא כי אני מנהל אותן". "הוא גם פחות משתתף בהן", היא עוקצת. "כן, אני מעדיף אורגיות קטנות ואינטימיות אצלנו בבית", הוא אומר.

 

"הנחתי שיהיה רק סקס"

מוסינזון הוא בנו של הסופר המוערך יגאל מוסינזון ושל היוצרת והמורה לאמנות חנה מוסינזון. הוא גרוש פעמיים ואב לתאומים בני תשע. לפני שנתיים יצא מהארון הביסקסואלי בפוסט שהפך לוויראלי בפייסבוק וגרר אחריו עשרות לייקים ושיתופים. הוא הודה שהוא נמשך לשני המגדרים, וכמה שבועות אחר כך היה לו רומן קצרצר ומתוקשר עם הדוגמנית סתיו סטרשקו.

 

כל זה כבר אירע תוך כדי הקשר הזוגי עם הולצמן, שהתחיל לפני קצת יותר משלוש שנים – גם הפעם היה זה בזכות הפייסבוק. "ראיתי בחור נאה והתחלתי איתו", הולצמן מודה. "לא ממש ידעתי למה לצפות, וגם לא כל כך היו לי ציפיות". מוסינזון הוחמא, אך נאלץ לקטוע את ההצעה. "הייתה לי אז חברה", הוא מספר. רק כמה חודשים מאוחר יותר, כשחגג את רווקותו המחודשת, העז ליצור עִמה קשר. "התחלנו להתכתב והיה בינינו קליק מיידי", הוא אומר. "למרות שאני חייבת לציין שהנחתי שיהיה רק סקס", היא מוסיפה.

 

"גילי הוא הבית שלי". הולצמן ומוסינזון (צילום: ערן לוי)
  "גילי הוא הבית שלי". הולצמן ומוסינזון(צילום: ערן לוי)

   

  איך נראה הדייט הראשון שלכם?

  מוסינזון: "יצאנו לאכול יחד פיצה טבעונית, למחרת היא באה אליי הביתה והשאר היסטוריה".

   

  הולצמן מספרת שמוסינזון הוא הקשר הזוגי הרציני ביותר שהיה לה, ושהיא אוהבת בו הכל. "הוא מלמד אותי דברים, אנחנו עושים הכל ביחד ואני פשוט אוהבת להיות איתו. הוא הבית שלי. עכשיו, כשהוא היה ב'האח הגדול', כל הזמן צפיתי בו, מהבוקר ועד שהלכתי לישון. אני כל כך שמחה שהוא יצא משם, למרות שגם שמחתי שכולם רואים איזה בן אדם טוב הוא".

   

  מוסינזון מודה שלמרות פער הגילאים ביניהם, שעומד על 15 שנה, הולצמן היא הבוגרת והחכמה מהשניים ושהיא מאזנת אותו. "אני נהנה לעשות איתה הכל, אבל אני הכי אוהב שהיא עושה איתי ראיונות זוגיים", הוא מתבדח.

   

  אתם חיים בטורים גבוהים – אורגיות, סרטונים, מסיבות סקס. לא קורה שהקנאה מגיעה לבקר?

  הולצמן: "קורה, אז מה? אם זה קורה, מדברים על זה. דווקא בגלל שאנחנו פתוחים לגבי הדברים האלה, אנחנו יכולים לדבר ולתקשר על כל מה שקורה איתנו ועל כל מה שאנחנו מרגישים, וזה הרבה יותר ממה שיש לזוגות אחרים".

   

  מה תייעצו לזוגות סקרנים שרוצים לפתוח את הקשר ולהתנסות במסיבות סקס או אורגיות?

  הולצמן: "כל הזמן לדבר על מה שאתם מרגישים".

  מוסינזון: "אני אומר שיתקשרו אליי! עדיף בוואטסאפ. סתם, שיתנסו ויעשו חיים. באנו ליהנות, לא?".

   

  שי־לי שינדלר וליעד אגמון החזירו לנו את האמונה ביחסים בשלט רחוק, דלית רצ'שטר התחברה מחדש למשפחתה בזכות הזוגיות ואוולין וטוהר חיימוביץ' חושפים איך התגברו על טרגדיית מות בנם הבכור. שמונה זוגות, שמונה סיפורי אהבה שעולים על כל דמיון – החודש במגזין Gostyle

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד