"לא אכפת לי מה אנשים אומרים": לבן של מוש בן ארי יש חברה בת 16

הוא בן של זמר מפורסם, היא דוגמנית, שחקנית ואושיית אינסטגרם – ניתן בן ארי (23) ונועה כהן (16 וחצי) מנהלים זוגיות תחת עינם הפקוחה של רבע מיליון עוקבים

"ממי, התאהבת בי ממבט ראשון?" ניתן בן ארי ונועה כהן (צילום: ערן לוי)
"ממי, התאהבת בי ממבט ראשון?" ניתן בן ארי ונועה כהן (צילום: ערן לוי)

איך מנהלים זוגיות תחת עינם הפקוחה של מאות אלפי עוקבים, שתמיד ממהרים להביע דעה על הכל, להרים אבל גם לבקר? אם יש זוג צעיר שהגיע למערכה הקשה הזו מוכן מהבית, הרי שאלו נועה כהן וניתן בן ארי. היא - דוגמנית, שחקנית ואושיית אינסטגרם שמגיל שבע כבר נמצאת מול המצלמה; הוא - זמר ויוצר, בנו של אחד מהאמנים המפורסמים והמוכרים בארץ, מוש בן ארי.

 

מסיבות הסקס של גילי מוסינזון, הבן של סופר חסמב"ה, ובת זוגו הצעירה, חרדית לשעבר >>

 

האהבה הצעירה והפוטוגנית הזו ניצתה על סט צילומי הסדרה "סוואגרז", הלהיט הטלוויזיוני של ערוץ yes KIDS, כשבן ארי השתתף באחד הפרקים כאמן אורח – והשאר היסטוריה. "ממי, התאהבת בי ממבט ראשון?", שואלת אותו כהן בת ה־16.5, והוא, בטון הביישני שמלווה את השיחה, שולף בנונשלנטיות: "יש מצב".

 

"אחרי תקופה מאוד קצרה החלטנו לחשוף את הזוגיות שלנו. לא ראינו טעם לשמור את זה יותר מדי זמן בסוד"
בעוד ששאר בני גילם יכולים לקחת את הזמן, להתלבט מתי לחשוף את היחסים לאבוש, אימוש ולחברים, כשהחיים שלך הם תותים אינסטגרמיים ההתלבטות הזו יכולה להיות טריקית ומייסרת במיוחד. בניגוד לכל הציפיות, לאוהבים הצעירים שלנו הצעד הזה הלך לגמרי בקלות. "אחרי תקופה מאוד קצרה החלטנו לחשוף את הזוגיות שלנו", מספרת כהן. "היא התחילה בחודש אוגוסט בשנה שעברה, וחודש אחרי זה כבר יצא. לא ראינו טעם לשמור את הזוגיות יותר מדי זמן בסוד".

 

כמה דיונים היו על הפוסט הזוגי הראשון?

כהן: "היה יום שאמרנו: 'די, עכשיו זה קורה'. בחרנו את התמונה ששנינו הכי אהבנו והעלינו אותה במקביל. לא חשבנו על זה יותר מדי. זה פשוט בא מהבטן".

 

איך היו התגובות?

כהן: "כמו בכל דבר, יש אנשים שהכי מפרגנים וכאלה שפחות זורמים. היו גם תגובות כאלה וגם כאלה. הפחות מפרגנות היו בעיקר בקשר בקשר לפער הגילאים בינינו (היא, כאמור, בת 16.5, הוא בן 23; רח"ש), אבל מצד שני קיבלנו כל כך הרבה אהבה שזה התגמד, כך שהחוויה הכללית הייתה טובה. קיבלנו המון חיזוקים".

 

"אני מדגמנת מגיל שבע ומגיל 12 מתחזקת אינסטגרם מאוד פעיל. שנינו רגילים לביקורות ומבינים שאי אפשר להתחבב על כולם"
בן ארי: "זה היה מטורף. התווספו לי עוקבים בקצב די מהיר. ובכל מה שנוגע לביקורות, אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים. אני הולך עם האמת שלי וזה הרגיש נכון וטבעי. בגלל שאני 'הבן של' גדלתי עם מלא רעש סביבי, אז לא ממש אכפת לי מה אנשים אומרים. אני רגיל לזה".

 

כהן: "אני מדגמנת מגיל שבע ומגיל 12 מתחזקת אינסטגרם מאוד פעיל. שנינו רגילים לביקורות ומבינים שאי אפשר להתחבב על כולם ולא נותנים לזה משמעות רבה או להשפיע עלינו".

 

"נראה לך שהוא מעלה תמונה בלי שהיא מאושרת על ידי ומפולטרת?" (צילום: ערן לוי)
  "נראה לך שהוא מעלה תמונה בלי שהיא מאושרת על ידי ומפולטרת?"(צילום: ערן לוי)

   

  ממרומי חצי שנה של זוגיות, הקשר נראה אותו דבר? יש אותם פרפרים?

  בן ארי: "אותו דבר".

  כהן: "מההתחלה היה חיבור טוב וטבעי בינינו. אנחנו פשוט מבינים אחד את השני".

   

  אתם חולקים גם אותו טעם מוזיקלי?

  בן ארי: "כן, שנינו אוהבים מוזיקה באופן כללי".

  כהן: "בגדול, אני באה מבית שחי ונושם מוזיקה. זה רק התגבר אצלי מאז הקשר עם ניתן. זה כיף להיות בחברת מוזיקאי, לעשות מוזיקה ביחד ולהקשיב לו".

   

  נועה גם השתתפה בקליפ שלך, לא חששתם?

  בן ארי: "לי זה היה הכי טבעי בעולם שהיא תשתתף בו. זה היה מדהים. זה שיר אהבה רגאיי קצבי מגניב כזה".

  כהן: "אני רגילה לימי צילום ארוכים כאלה והיה לי פשוט כיף לעשות את זה ולהיות עם האדם שאני כל כך אוהבת. התוצאה מדהימה ואנחנו גאים בה".

   

  מה אתם הכי אוהבים לעשות ביחד?

  כהן: "הולכים להרבה סרטים, אוהבים לצאת למסעדות, וגם להיות בבית בשקט".

   

  עד כמה אתם מתערבים אחד לשני בעמודי האינסטגרם?

  כהן: "נראה לך שהוא מעלה תמונה בלי שהיא מאושרת על ידי ומפולטרת? (צוחקת) וכנ"ל ההפך, אני צריכה שהוא יגיד לי: 'ממי, איזו תמונה יפה' בשביל להעלות".

   

  מחווה רומנטית שעשיתם זה לזה לאחרונה?

  כהן: "הוא הכין לי לבד שרשרת שאני לא מורידה ממני. היא נותנת לי כוח".

  בן ארי: "היא כתבה לי ברכה ליום הולדת עם אלבום בעבודת יד. אימצנו גם יחד כלב, חמודי כזה, שזה הכי רומנטי בעיניי".

   

  שי־לי שינדלר וליעד אגמון החזירו לנו את האמונה ביחסים בשלט רחוק, דלית רצ'שטר התחברה מחדש למשפחתה בזכות הזוגיות ואוולין וטוהר חיימוביץ' חושפים איך התגברו על טרגדיית מות בנם הבכור. שמונה זוגות, שמונה סיפורי אהבה שעולים על כל דמיון – החודש במגזין Gostyle

   

  מגזין Gostyle (צילום: שי פרנקו)
  מגזין Gostyle (צילום: שי פרנקו)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד