בליינד דייט בניו יורק: טסה 11 שעות כדי לפגוש גבר שלא ראתה מעולם

"אתם מתאימים", שמעה ורד קייזרמן מחברה לעבודה. היחסים החלו בשיחות טלפון, נמשכו בפגישה בנמל תעופה ועברו תפניות מרגשות ומפתיעות

ורד קייזרמן, 45, מנהלת משפחתון, נשואה ואם לשניים, מתגוררת ברמת גן. "חברות שלי אמרו לי שאם לא ארזה, לא אתחתן" (צילום: סיגל סבן ל-She Space)
ורד קייזרמן, 45, מנהלת משפחתון, נשואה ואם לשניים, מתגוררת ברמת גן. "חברות שלי אמרו לי שאם לא ארזה, לא אתחתן" (צילום: סיגל סבן ל-She Space)

"מגיל עשר התחלתי להשמין. אכלתי בצורה לא מבוקרת. כשאמא שלי ניסתה למנוע ממני לאכול שטויות, גנבתי אוכל מהמקרר. אמי נפטרה כשהייתי בת 22, ובארבע השנים שאחרי מותה עליתי 40 קילו והגעתי למשקל של 120 קילו. חברות שלי אמרו לי שאם לא ארזה, לא אתחתן, אבל תמיד היו לי מחזרים, וגברים אמרו שאני סקסית. הבוסית שלי אמרה לי: 'תקבלי את עצמך כמו שאת', וזה מה שעשיתי.

 

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

עוד בערוץ אנשים:

 

 

 

"במשך 11 שנה ניהלתי משרד של פסיכולוגים. בגיל 27, העוזרת של הבוסית שלי אמרה שיש לה מישהו להכיר לי: בחור יהודי בן 38 מניו יורק, ידיד של הבת שלה. היא הוסיפה: 'אתם מתאימים, כי הוא שמן ואת שמנה'. זה הצחיק אותי, אבל החלטתי ללכת על זה. התקשרתי לבחור, ובמשך כמעט שנה דיברנו בטלפון פעם בשבוע. הוא סיפר לי שהוא רווק, מנהל בניינים שירש מהוריו. לא דיברנו בכלל על החלפת תמונות. הוא לא ידע איך אני נראית ואני לא ידעתי איך הוא נראה, פרט לעובדה ששנינו שמנים. 

 

"ואז הוזמנתי לחתונה של בן דוד בקנדה, וחשבתי שזו הזדמנות לעצור בניו יורק ולפגוש בידיד הטלפוני שלי. הוא שמח, אבל כולם הזהירו אותי שאני מסכנת את עצמי, כי אני בעצם לא מכירה אותו. אבל אחרי שאמי נפטרה, החלטתי שאני חיה את הרגע ולא מפחדת מכלום.

 

"טסתי לחתונה בקנדה, ושם התחרטתי. קיבלתי רגליים קרות. הודעתי לו שאני לא מגיעה, וחזרתי לארץ. במשך חודשיים המשכנו לדבר כרגיל, ופתאום חשבתי לעצמי, אולי הוא האחד והמיוחד? אולי אני מפספסת משהו? הודעתי לו שהחלטתי לבוא. הוא ביקש שנחליף תמונות, וסירבתי. הצעתי שנחווה פגישה באמת עיוורת, והוא הסכים. 

 

"הוא לא נתן לי שום סימן זיהוי, רק אמר: 'אני אזהה אותך'. ואכן, זיהינו מהר מאוד זה את זה. ראיתי אותו ונבהלתי. הוא נראה נורא. מילא שמן, אבל הוא היה גם מוזנח - עם שיער מדובלל ובגדים מרושלים. אמרתי לעצמי, 'תזרמי'"

"נפגשנו בנמל התעופה בניו יורק. הוא לא נתן לי שום סימן זיהוי, רק אמר: 'אני אזהה אותך'. ואכן, זיהינו מהר מאוד זה את זה. ראיתי אותו ונבהלתי. הוא נראה נורא. מילא שמן, אבל הוא היה גם מוזנח - עם שיער מדובלל ובגדים מרושלים. אמרתי לעצמי, 'תזרמי'.

 

"כשנכנסנו לדירה שלו, הייתי בהלם. היא הייתה מטונפת ברמות. ביום הרביעי לביקור קניתי חומרי ניקוי וקרצפתי אותה. בהתחלה ישנתי על הספה בסלון, אבל כשאמרתי שלא נוח לי, הוא פינה עבורי את חדר השינה ועבר לסלון. הוא לקח אותי לטייל, למסעדות, לאטרקציות. כשראיתי שהוא נדיב וטוב לב ומכבד אותי, העברתי את הקשר לפסים רומנטיים. הסקס בינינו היה מדהים. הרגשתי שזה גבר שאני רוצה להיות איתו. החלטנו שאאריך את הביקור שלי, ואמרתי לו שאחזור ארצה כדי להתפטר מהעבודה ואחזור אליו.

 

"כשחזרתי לישראל, כבר הייתי מאוהבת קשות. גם הוא הצהיר שהוא מאוהב. התגעגענו אחד לשני ודיברנו כל יום. אבל אז הוא התחיל להתנדנד. לא יכולתי לנחש אם בשיחה היומית הוא יגיד לי: 'בואי' או 'אל תבואי'. הוא ממש שיגע אותי. אחרי עשרה חודשים של שיחות אינטנסיביות הוא אמר: 'בואי נתחתן. תקני כרטיס'. התרגשתי וספרתי את הימים עד לנסיעה. אבל כשהודעתי לו שאני עומדת לשלם סופית על הכרטיס, הוא התקשר אחרי שעה ואמר: 'אל תבואי'. כשביקשתי הסבר, הוא טען שהרב בבית הכנסת שלו אמר לו שזה לא רעיון טוב. הייתי בהלם. קיבלתי את זה קשה. הבטחתי לעצמי שעכשיו, גם אם הוא יתחנן, אני לא אבוא. הוא המשיך להתקשר, אבל לא עניתי.

 

"שלושה שבועות אחרי שהחלטתי לסיים את היחסים, הכרתי את בעלי דרך צ'ט באינטרנט. הכינוי שלי באתר היה 'שמנה, יפה, 29', וכששאלתי אותו למה פנה אליי, הוא אמר: 'כי בא לי מישהי ששווה הרבה'. עוד לפני שנפגשנו, בלי שהחלפנו תמונות, החלטנו שאנחנו מתחתנים. הרגשתי איתו קליק שלא הרגשתי עם אף אחד. הוא רזה וחתיך, והשומן שלי אף פעם לא היה אישיו בעיניו. התחתנו חצי שנה לאחר מכן. אנחנו נשואים 15 שנה, וכל יום אני מאוהבת בו יותר.

 

"את הבחור מניו יורק לא ראיתי מאז. הודעתי לו שאני מתחתנת ואפילו שלחתי לו הזמנה, ואז הפסקתי את הקשר. ההרפתקה איתו נשארה בגדר חוויה משעשעת.

 

שורה תחתונה:

"תאמיני בעצמך, לכי אחרי הלב שלך בלי פחד, תזרמי והכל יקרה לך".

 

______________________________________________________

 

גם הרומן הזה התנהל בצורה לא שגרתית. הקליקו על התמונה:

 

"הוא כתב: 'אני פועל זר'. עניתי לו: 'מה אכפת לי? אנחנו לא הולכים להתחתן'". הקליקו על התמונה (צילום: צביקה טישלר)
"הוא כתב: 'אני פועל זר'. עניתי לו: 'מה אכפת לי? אנחנו לא הולכים להתחתן'". הקליקו על התמונה (צילום: צביקה טישלר)

 

מה הסיפור שלכם?

 

אם גם לכם יש חוויה מיוחדת שעברתם, אירוע שאתם מתים לשתף בו אחרים, או משהו אישי ששמרתם בבטן ועכשיו אתם מוכנים לספר עליו - צלצלו אלינו ל: 03-6386951 או שלחו מייל: sipur@laisha.co.il

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד