הספירה לאחור החלה: נערת ישראל מדווחת מתחרות מיס יוניברס

שיעור בהיסטוריה מפיו של שגריר ישראל באירוע ממשלתי רשמי וחברה חדשה להמשך החיים: כל הדיווחים החמים מהשטח וגם - כיצד תוכלו להשפיע על תוצאות התחרות?

איתי א. גורביץ'

|

24.01.17 | 15:25

תייצג את ישראל בטקס הנוצץ שיתקיים בעוד פחות משבוע, בו ישתתפו כ-90 נציגות מרחבי העולם. נערת ישראל ים קספרס אנשל. שמלת ערב: לימור בן יוסף (צילום: Mark Sullivan, Miss Universe)
תייצג את ישראל בטקס הנוצץ שיתקיים בעוד פחות משבוע, בו ישתתפו כ-90 נציגות מרחבי העולם. נערת ישראל ים קספרס אנשל. שמלת ערב: לימור בן יוסף (צילום: Mark Sullivan, Miss Universe)
אולי הפעם? ים קספרס אנשל והשמלה הלאומית בעיצובו של אביעד אריק הרמן (צילום: ערן לוי)
אולי הפעם? ים קספרס אנשל והשמלה הלאומית בעיצובו של אביעד אריק הרמן (צילום: ערן לוי)

למי שהצטרף אלינו רק עכשיו, להלן תקציר הפרקים הקודמים. לפני כשבועיים התעופפה לה נערת ישראל שלנו, ים קספרס אנשל, לעבר הפיליפינים לרגל הכנות לקראת תחרות מיס יוניברס 2017. ים, כפי שאתם מבינים, תייצג את ישראל ותנסה את מזלה יחד עם עוד כ-90 נציגות יפייפות מכל קצוות העולם. חשוב לציין שהתוצאות תלויות אך ורק בכם, הצופים! איך מצביעים? הפעם יעמדו לרשותנו ארבע אפשרויות הצבעה.

 

זה הזמן להיות פטריוטים. כך תצביעו לנערת ישראל
  זה הזמן להיות פטריוטים. כך תצביעו לנערת ישראל

   

  בינתיים, עד שיגיע הרגע הגדול, נדבקנו למיס קספרס אנשל כדי לסחוט ממנה דיווחים מאחד הלוקיישנים הכי נכונים בעולם בימים אלה. מאז שהגיעה לפיליפינים, הספקנו להתעדכן בקבלת פנים סופר מלכותית לה זכתה בשדה התעופה במנילה, הכרנו את החברות החדשות שלה, נחשפנו לשמלה הלאומית ובעיקר ספגנו מהגלאם העוטף את ים בימים אלה.

   

  הכי יפה באי. נערת ישראל ים קספרס אנשל בפיליפינים (צילום: Benjamin Askinas, Miss Universe)
   הכי יפה באי. נערת ישראל ים קספרס אנשל בפיליפינים(צילום: Benjamin Askinas, Miss Universe)

    

   לרגל תחילתו של השבוע השלישי לשהותה הרחק מאיתנו ביקשנו ממנה לשתף אותנו ב- 7 דברים הכי מרגשים שקרו לה בימים האחרונים.

    

   BFF

   "השותפה שלי לחדר, נציגת צרפת, היא אחד הדברים הטובים שקרו לי פה השבוע ובכלל. הפכנו לחברות של ממש. אנחנו כל הזמן מבלות ביחד, ממש נוח לי וכיף איתה וגם לה איתי. כבר קבענו שאנחנו לא נפרדות אחרי התחרות. היא מתכננת לבוא לבקר בתל אביב ואני אשמח לבקר אותה בצרפת. מקווה שהחברות הזאת באמת תמשך".

    

   מלכת האי

   "בכל פעם מוציאים מארגני התחרות קבוצות של כ-30 בנות לטיולים שונים באיים הסמוכים. כך הגעתי לאיי באגיו. מקום מקסים עם נופים מדהימים שכלל גם מפגש עם התושבים המקומיים. הייתי רוצה להיות במסגרת לא מחייבת ופשוט לטייל שם".

    

    

    

   יפה בנטורל

   "לקחנו חלק בקמפיין של מיס יוניברס בו מצטלמות המועמדות בלי איפור תחת הסלוגן 'להיות הכי בטוחה בתוך העור שלי'. הצילומים נערכו בחיק הטבע, בגינה ליד המלון. כולנו היינו ללא איפור. אני רגילה לזה - בחיי היום יום אני לא מתאפרת הרבה ובצבא בכלל לא, כך שהרגיש לי מאוד נוח בסיטואציה הזאת".

    

    

    

   שיעור היסטוריה

   "השבוע הייתה לנו מסיבה רשמית של מושל פיליפינים לרגל פתיחת תחרות מיס יוניברס, זה היה אירוע מאוד ממלכתי - שגרירים מכל מיני מדינות היו נוכחים במסיבה, ביניהם שגריר ישראל, איתו ישבתי בשולחן במהלך הערב. הוא סיפר לי על הקשר בין העם הפיליפיני לעם היהודי, ועל כך שהם פעלו לטובתנו כדי להציל אותנו במהלך שואה ועל היחסים החמים שיש כיום בין המדינות. שיעור מעניין".

    

   מיני מי

   "בהפקת התחרות החליטו להפתיע אותנו והפגישו אותנו עם קבוצת ילדות קטנות, בנות 4-5 בערך, כשהן לבושות כנציגות של מדינות שונות בתחרות. כל מועמדת הוצמדה למיני מי משלה למפגש ממש כיפי, גם לנו וגם לילדות. לי הייתה מיני מי משלי, כמובן. ילדה ממש מתוקה".

    

    

    

   ההתרגשות בעיצומה

   "התחלנו בחזרות לקראת הטקס. אם בימים הראשונים לא ממש היה ברור מה קורה, אז עכשיו הכל מתחיל להיראות ממש ממשי. מתחילה להתרגש".

    

    

    

   געגועים

   "למרות הכל, אני הכי מתגעגעת הביתה. לאימא שלי, לאבא שלי. אני מדברת איתם כל יום - בסוף היום אנחנו עושים שיחת וידאו של כמה דקות. בעוד כמה ימים אימא שלי מגיעה לפה כדי להיות איתי, אני כבר ממש מחכה לה".

    

   תחרות מיס יוניברס 2017 תתקיים בלילה בין 29 ל- 30 בינואר (שעון ישראל) ובה ישתתפו כ- 90 נציגות מכל העולם. אנחנו מלווים את נציגתנו, ים קספרס אנשל, עם כל הדיווחים החמים. מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם המלכותי!

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד