ד"ש חם מהפיליפינים: נערת ישראל מדווחת מתחרות מיס יוניברס

מי הפתיע וחיכה לה כבר בשדה התעופה ואיזו עצה שימושית קיבלה מאביגיל אלפטוב? ים קספרס אנשל משתפת אותנו בכל הפרטים העסיסיים מאחורי הקלעים

איתי א. גורביץ'

|

16.01.17 | 16:19

מיומני הנסיכה. ים קספרס אנשל בעדכונים ראשונים מההכנות לקראת התחרות הבינלאומית, שתתקיים בסוף החודש בפיליפינים. שמלת ערב כסופה: לימור בן יוסף (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)
מיומני הנסיכה. ים קספרס אנשל בעדכונים ראשונים מההכנות לקראת התחרות הבינלאומית, שתתקיים בסוף החודש בפיליפינים. שמלת ערב כסופה: לימור בן יוסף (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)
אולי הפעם הכתר יהיה שלנו? ים קספרס אנשל. בגד ים: אפרודיטה, תכשיטים: בלטו (צילום: איתן טל)
אולי הפעם הכתר יהיה שלנו? ים קספרס אנשל. בגד ים: אפרודיטה, תכשיטים: בלטו (צילום: איתן טל)

אחרי שחווינו עם מלכתנו קארין עליה את תחרות מיס עולם, אנחנו מצטרפים לנערת ישראל ים קספרס אנשל, שהתעופפה לפני מספר ימים לעיר מנילה - בירת הפיליפינים, לרגל ההכנות לקראת תחרות מיס יוניברס שתיערך בסוף החודש. ברור לנו שגם אתם סקרנים לדעת מה עובר על היפיפייה שלנו בימים שייחקקו בזיכרונה כאחת החוויות הגדולות בחייה. כדי לספק את יצר הסקרנות דאגנו לכם ליומן מלכותי ממקור ראשון.

 

הספירה לאחור החלה. ים קספרס אנשל במנילה, בירת הפיליפינים (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)
  הספירה לאחור החלה. ים קספרס אנשל במנילה, בירת הפיליפינים (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)

   

  18 שעות באוויר

  "ההורים שלי ליוו אותי לשדה התעופה. אימא שלי מאוד דאגה לי והפצירה בי להתקשר אליה ולדווח על כל צעד. אז לאורך כל הדרך הייתי על הקו איתה ועם אולגה גולדובסקי, מנהלת התחרות בארץ - שביקשה את אותם הדיווחים בדיוק. הטיסה עצמה הייתה ארוכה. מאוד מאוד ארוכה. 18 שעות, מתוכן 12 שעות מישראל לבנגקוק, המתנה קצרה בשדה ועוד כמה שעות טיסה למנילה. למזלי, זו לא הייתה טיסה קשה. המושבים לידי נותרו פנויים בשתי הטיסות, כך שסידרתי לי מיטה. רוב הזמן ישנתי וקראתי את הספר 'מלך החומוס ומלכת האמבטיה' של אילן רייטנר, שחברה טובה קנתה לי במתנה לפני הטיסה".

   

  הכנסת אורחים מלכותית

  "קבלת הפנים התחילה כבר בשדה. שר החוץ של הפיליפינים, נציגים של התחרות, אנשי תקשורת וצלמים קיבלו את פניי. מיד לקחו לי את התיק כדי להקל עליי וליוו אותי ונציגות נוספות לחלל צדדי בו נערכה מסיבת עיתונאים קצרה, שאחריה לקחו אותנו למלון".

   

  חלון לים

  "כל הנציגות משתכנות במלון קונרד יוקרתי שנפתח ממש לאחרונה, עם נוף לים. בחוץ ממש חם, כ- 30 מעלות גם כשיורד גשם, כך שאפשר ליהנות מהים והנוף. זו הפוגה נעימה מהחורף הקר בארץ. ביום ראשון, כשהחברות שלי הלכו לצבא, שלחתי להן תמונות מכאן כדי להשוויץ בבסיס הזמני שלי. נראה לי שהן קצת קיללו אותי".

   

  הצצה לחדר המלכותי. ים קספרס אנשל (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)
   הצצה לחדר המלכותי. ים קספרס אנשל(צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)

    

   "גם מהחדר שלי אני מרוצה מאוד, יש לי שותפה אחת – נציגת צרפת, אייריס מיטנרה. היא בחורה מקסימה ומיד הפכנו לחברות".

    

   אפשר סלפי?

   "האורחים במלון מאוד מתלהבים מהבנות. אנחנו מחויבות להסתובב עם סרט 'מיס יוניברס' עלינו, כך שקל לזהות אותנו. כולם מצביעים עלינו, שואלים שאלות, מבקשים להצטלם איתנו. בהפקת התחרות לא ממש מרשים לנו להצטלם ללא אישור, אז אני משתדלת להימנע מכך".

    

   על סדר היום

   "לכל אחת מאיתנו יש מלווה מטעם התחרות. חלק מהבנות עוד לא הגיעו, כך שבינתיים אנחנו לא ממש עסוקות. בסוף כל יום מעדכנים אותנו מה צפוי למחרת. היום מתחיל בסביבות 8 בבוקר. הייתה לנו פגישה עם נשיאת מיס יוניברס, מדידות של בגדי ים ופגישות עם מאפרים. היום בערב (שני) תתקיים מסיבה גדולה לכבודנו ובימים הקרובים אנחנו צפויות לצאת לפי קבוצות לטיולים באיים הסמוכים. אני מאמינה שכשנציגות מכל המדינות יגיעו, הימים שלנו יהיו עמוסים יותר".

    

   חברות מכל קצוות תבל

   "באופן טבעי, התחברתי מאוד לשותפה שלי לחדר, נציגת צרפת. וגם מיס האיטי ומיס מאוריציוס הפכו לחברות שלי. עכשיו גם מיס פורטוגל הצטרפה לחבורה. אני מאמינה שאחרי שנבלה עם שאר הבנות בטיולים באיים ובכל מיני אירועים ופעילויות, ייווצרו חברויות נוספות. את השמות של החברות אני זוכרת, אבל לא את השמות של כולן. לא קוראים לנו כאן לפי השמות הפרטיים, אלא לפי מדינות. מיס ישראל בואי לפה, מיס צרפת בואי לשם..."

    

   "לא קוראים לנו לפי שמות פרטיים, אלא לפי מדינות". נערת ישראל ים קספרס אנשל (משמאל) עם מיס צרפת. שמלת ערב (ים): לימור בן יוסף (צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)
    "לא קוראים לנו לפי שמות פרטיים, אלא לפי מדינות". נערת ישראל ים קספרס אנשל (משמאל) עם מיס צרפת. שמלת ערב (ים): לימור בן יוסף(צילום: באדיבות ים קספרס אנשל)

     

    קרובה לקרקע

    "לעומת שאר הבנות, אני היחידה שמסתובבת פה על שטוח ולא על עקבים. אימצתי את העצה של אביגיל אלפטוב שהשתתפה בתחרות בשנה שעברה ואמרה לי לוותר על נעלי עקב כשאני לא חייבת, אחרת אני סתם אסבול. יש צדק בסלוגן של 'טבע נאות' – את הכי יפה כשנוח לך".

     

    הסברה ישראלית

    "אני ממש לא מרגישה איזושהי עוינות בגלל המדינה אותה אני מייצגת. כן שואלים אותי על ישראל, אבל לא מדברים על פוליטיקה. כשנפגשתי עם המאפר, אז הוא שאל אם אני עובדת או לומדת בקולג', שזה מה שרוב הבנות בגילי עושות. אז אמרתי לו שאני חיילת בצבא. הוא הופתע, כמובן, צחק שהוא חושש לאפר אותי לא טוב כדי שאני לא אירה בו ובזאת הסתיימה ההתעסקות בישראל".

     

    לגעת בכתר

    "זה חלום לזכות בתחרות, הלוואי שאחזור לארץ עם הכתר".

     

    תחרות מיס יוניברס 2017 תתקיים בלילה בין 29 ל- 30 בינואר (זמן ישראל) ובה ישתתפו כ- 90 נציגות מכל העולם. אנחנו נלווה את נציגתנו, ים קספרס אנשל, עם כל הדיווחים החמים. מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם המלכותי!

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד