מציצים רבים התקבצו הבוקר בחוף מציצים בתל אביב, סביב צילומי קמפיין בגדי הים החדש של חברת האופנה רנואר בכיכובה של הדוגמנית והשחקנית הישראלית בר פאלי. כן, בלי ר"יש בתחילת שם המשפחה, אבל לא פחות מפורסמת ממנה בחו"ל. לצילומים הגיעה השבוע פאלי ישירות מלוס אנג'לס, לטובת חופשה משפחתית בת שלושה שבועות וצילומים לרנואר, שעל פי אחד מבכירי החברה, הם רק מתאבן לשיתוף פעולה ממושך בין השניים. גורם נוסף בחברה אישר לנו כי פאלי צפויה להחליף את הדוגמנית אור גרוסמן בתפקיד הפרזנטורית של רשת האופנה, ולהיכנס לתפקיד כבר בעונה הבאה.

עוד בערוץ האופנה

בתגובה עונה פאלי בחיוך כי "את זה תצטרך לשאול את רנואר". מהחברה לא הכחישו, אך מסרו את ההודעה הלקונית הבאה: "רנואר השיקה קו בגדי ים אדיר עם 80 דגמים שונים בשיטת מיקס אנד מאץ', אשר ישווק בפורמט של שופ אין שופ ברשת חנויותיה. על מנת לתת דגש לקו בגדי הים החדש נבחרה השחקנית והדוגמנית הבינלאומית בר פאלי שתציג את כל 80 הדגמים".

הקמפיין הנוכחי לרנואר מחזיר את פאלי לתפקיד פרנזטורית מקומית, לאחר ארבע שנים שפניה לא עיטרו אף מותג ישראלי. לדבריה, היא זו שסירבה לקחת על עצמה קמפיינים ישראליים, לטובת פיתוח קריירת המשחק שלה בלוס אנג'לס. "עד היום עיכבתי הרבה קמפיינים מקומיים", אומרת פאלי בראיון ל-Xnet. "אני חושבת שהיה זה דנזל וושינגטון שאמר שקריירה לא נבנית על דברים שאתה אומר להם כן, אלא הדברים שאתה אומר להם לא. מאוד חשוב לי שהקמפיינים שאני אעשה, יאירו אותי באופן נכון".

כרגע את בעיקר רועדת מולי מקור. את מאמינה שהקמפיין לבגדי הים של רנואר ימנף את החשיפה שלך בישראל?

"אני לא חושבת על האספקט הזה. עכשיו כשאתה אומר את זה, אני אומרת: 'וואלה, יש מצב שרנואר תוביל לחשיפה'. אני פחות ארגיש את זה כי אני חיה בלוס אנג'לס, וכשאני מגיעה לארץ, אני מגיעה בשקט לביקור משפחתי. דבר איתי אחרי שהקמפיין ייצא".

פאלי בצילומים לרנואר. "אם זה מה שאנשים רוצים, אז למה להילחם בזה בכוח?" (צילום: רפי דלויה)
פאלי בצילומים לרנואר. "אם זה מה שאנשים רוצים, אז למה להילחם בזה בכוח?" (צילום: רפי דלויה)

פאלי, 28, נולדה ברוסיה ועלתה עם הוריה ארצה לתל אביב בגיל צעיר. כבר בזמן לימודיה בתיכון עירוני א' החלה לדגמן ולשחק, ובשנים האחרונות היא חיה ופועלת בעיקר בלוס אנג'לס. ההתמדה השתלמה, ובשנה האחרונה כיכבה בסרטים ההוליוודיים "רווח וכאב" לצד מארק וולברג ו"נון סטופ" לצדו של ליאם ניסן – שניהם הוקרנו בהצלחה גם בישראל. "התפקיד ב'רווח וכאב' ללא ספק הקפיץ אותי לתודעה. אם קודם לכן הייתי מגיעה לאודישנים ככל שחקנית אחרת, היום יודעים טוב מאוד מי אני. אני פחות מגיעה לתפקידים שעוד 100 בנות נלחמות עליהם. אני במעמד שונה. יש לי פתאום אתרי מעריצים. אנשים יודעים שאני קיימת".

עדיין, שחקניות נאבקות על תפקידים טובים.

"אני לא יודעת אם להיאבק זאת המילה הנכונה. הליכה לאודישנים זה חלק מהעבודה. אם אתה מגיע לאודישן במחשבה שאתה צריך לקבל את העבודה הזאת, זה מורגש. זה מגיע ממקום של ייאוש, וזה לא חכם. אני עושה רק את הדברים שאני אוהבת. זה לא שייקחו מישהי אחרת בגלל שהיא טובה יותר ממני. כל אחת מביאה את האמת שלה. אם אתה בתחום הזה, אתה חייב להיות אמן. אתה לא שם בשביל הדרמה".

בר פאלי בסרט "רווח וכאב" לצד מארק וולברג  (באדיבות גלובוס גרופ)
בר פאלי בסרט "רווח וכאב" לצד מארק וולברג (באדיבות גלובוס גרופ)

אבל הדרמה, השטיח האדום, הלימוזינות, זה חלק מזה.

"אבל זה לא החלק העיקרי. אחרי שנתיים שצילמת את הסרט ואתה מגיע לחגוג עם כל הקאסט, זה נחמד. אבל העבודה זה כמו פה. אתה בים, וקר, ויש מלא אנשים. אין הרבה גלאמור מאחורי הקלעים. שטיח אדום זה נחמד, אבל לא הדבר המרכזי".

אז מה העיקר: האמנות?

"בשבילי, כן. אני לא רוצה להישמע פלצנית, אבל זה מה שאני רוצה לעשות. אם הבאתי את האמת שלי לאודישן, לא זייפתי, זאת הרגשה הכי טובה בעולם, גם אם לא קיבלתי. אתה בטח אומר לעצמך: 'אוקיי, קצת משוגעת, לא קיבלה את התפקיד, אז ממה היא משלמת את שכר הדירה?'"

משלימה את זה בדוגמנות, לא?

"כמה הרבה זמן לא עשיתי דוגמנות".

אור גרוסמן לרנואר. האם מדובר בשירת הברבור שלה בחברה? (צילום: אלון שפרנסקי)
אור גרוסמן לרנואר. האם מדובר בשירת הברבור שלה בחברה? (צילום: אלון שפרנסקי)

הלילה (שני) ממריאה פאלי לצילומי גיליון בגדי הים של מגזין "בלייזר", הנערכים באתר סקי בצרפת. פאלי תככב על שער המגזין, שייצא במאי וחוגג השנה עשור. פאלי היא כבר חברה של כבוד במגזיני אופנה ומגזיני גברים כמו "מקסים", שמכתירים אותה מדי שנה לאחת הנשים הסקסיות בעולם. אין לה בעיה עם הטייטל וגם לא עם העובדה שכאשר מחפשים את השם שלה בגוגל, עולות בעיקר תמונות שלה בתנוחות סקסיות ופחות אינפורמציה על האמנות שלה. "אם זאת תמונה טובה, אז למה לא? אם זה מה שאנשים רוצים, אז למה להילחם בזה בכוח?", היא אומרת, ובתום הראיון יושבת עם הצלם של יחסי הציבור לסנן איזה תמונות יגיעו לתקשורת, ומי דינן לפסילה.

לפני סיום, אי אפשר שלא לתהות: איך היה הרומן שניהלת עם ליאונרדו דיקפריו?

(צוחקת) "אתה הראשון שמשתמש בטריק הזה. פה בארץ זה באמת עניין של אות אחת".

את מודעת לבלבול עם בר רפאלי.

"אני חושבת שזה מצחיק. אבל אני לוקחת הכול בהומור. מסכנה, אף פעם לא פגשתי אותה, איך היא קשורה אליי".

בארץ נוטים להשוות ביניכן: אתן בנות אותו גיל, שתיכן דוגמניות מצליחות בחו"ל, בלונדיניות, נמצאות ברשימות הנשים הסקסיות בעולם.

"שמע, אני לא יודעת אם אנשים התאכזבו לגלות את בר פאלי במקום את בר רפאלי. את זה כבר תצטרך לשאול אותם".