לכבוד הניחוח הקלאסי החדש לנשים מבית דולצ'ה וגבאנה יצר הצלם והבמאי מריו טסטינו סצנה ברוח המסורת האיטלקית של רומנטיקה מהאגדות. זו מתרחשת בין היתר בסמטאות איטלקיות צרות וגדושות בארכיטקטורה מרהיבה ועל קו החוף עוצר הנשימה של הים התיכון.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

כוכבת הקמפיין היא הסופר־מודל הוותיקה לטישיה קסטה. תפסנו אותה לשיחה קצרה על הצילומים בנופים המרהיבים של סיציליה ועל העבודה עם מריו טסטינו האגדי.

ספרי לנו מעט על הלך הרוח והתחושה שאפיינו את הצילומים.

"התחושה במהלך הצילומים הייתה מאוד רגועה ונינוחה, ואני חושבת שהסביבה היפה והשלווה תרמה לכך רבות. הצילומים נערכו בנופים עוצרי נשימה, שכמו נלקחו מגן עדן, ואתרי הצילום המגוונים סייעו לתאר היבטים שונים של הסיפור.

"אתר הצילום של החתונה באריצ'ה היה מדהים, העיירה כל כך ציורית ואותנטית. גם אתר הצילום בחוף הים מילא תפקיד חשוב בהמחשת הפן הלוהט של הסיפור. כולנו זכינו להשראה של ממש מהסביבה, שעזרה לנו להיכנס לדמויות שגילמנו".

עוצרת נשימה. לטישיה קסטה (צילום: gettyimages)
עוצרת נשימה. לטישיה קסטה (צילום: gettyimages)

הצילומים נמשכו כחמישה ימים. איך היה לעבוד בשמש האיטלקית הקופחת?

"מאחר שגדלתי בקורסיקה, הרגשתי ממש בבית. סיציליה מזכירה לי את ארץ מולדתי ואהבתי להיות בה. החום באמת העיק קצת לפעמים, אך במקרים כאלה פשוט לקחנו הפסקה לשתות מים, לנוח בצל ולחזור לעניינים.

"אני זוכרת יום שבו עבדנו קשה כל הבוקר. החום בצהרי אותו יום היה בשיאו, ולכן כולנו, כולל מריו, רצנו לים כדי להתקרר. זה היה כל כך כיף".

עבדת בעבר עם מריו טסטינו. איך היה לעבוד איתו שוב בקמפיין הנוכחי?

"אני מוקירה את העבודה עם מריו. הוא פשוט גאון, אמן אמיתי עם חזון יוצא דופן. הוא יודע בדיוק איך הוא רוצה שהצילומים ייראו וכיצד ללכוד את המהות והרוח של הרגע באופן כל כך נפלא. הקמפיין הזה עוסק בתשוקה – הן מהפן החייתי והאינטימי והן מהפן הרומנטי והעדין. היה נהדר לעבוד בשיתוף פעולה כל כך טוב עם נוח (הדוגמן שלצִדה) ועם מריו ולהפיח חיים ברעיון הזה".

האם את אוהבת להשתמש בבשמים? האם יש לך זיכרון מיוחד שקשור לבושם כלשהו?

"אני חושבת שבריחות יש משהו מאוד חושני ופרובוקטיבי. לבשמים יכולה להיות עוצמה רבה - האופן שבו הם גורמים למי שמשתמש בהם להרגיש, וההשפעה שיש להם על תחושות של אחרים.

"גדלתי עם אמא שאהבה להתבשם. אני זוכרת את שולחן האיפור שלה, שכלל תצוגה של בקבוקי בושם עתיקים ויפהפיים. הם נראו לי כל כך מהודרים ומיוחדים. מאז אותה תקופה בשמים מרתקים אותי" .

הסרטון הסקסי:

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :