"הרבה גברים שמתחילים עם נשים בכלל, ועם לטיניות בפרט, לא ממש יודעים למה הם נכנסים", כך נפתח הראיון עם האישה הסקסית בעולם, סופיה ורגרה, שיצא בקרוב בגיליון אפריל של המגזין "אסקוויר". "לכן אני רואה בזה כמעט שליחות לתת להם איזשהו מושג למה הם נכנסים".

נו, ואם ורגרה מתעקשת להדריך את גברברי העולם, מי מהם יסרב? הטיפים, כמובן, מיועדים לגברים שחושקים באישה לטינית, אבל נדמה לנו שכל אחד יכול ללמוד מהם משהו גם לגבי האישה שלו.

>> הסיפור הטראגי מאחורי האישה הסקסית בעולם

>> כבר הכרתם את הליטינות הכי לוהטות בתבל?

והדבר הכי חשוב כשזה מגיע ללטיניות, לדידה של ורגרה, הוא סבלנות. "הרבה דברים עוברים במוחן של נשים במהלך היום", היא אומרת. "בן זוגי תמיד תוהה איך זה שאני יכולה רגע אחד להסתובב ולצרוח ולהשתולל ואז להסתובב, לעשות משהו אחר, לחזור ולשכוח שכעסתי בכלל. בפעם הראשונה שזה קרה הוא חשב 'אוקיי, האישה הזו היא משוגעת'. פעם רבתי עם אחותי, וזה היה ממש ריב של צעקות. יום למחרת הלכנו לאכול צהריים. הוא לא הבין את זה, הוא שאל: 'אבל איך זה יכול להיות? רק אתמול רבתן!'".

גם לגבי המשפחה שלה יש לורגרה, שבאה ממשפחה גדולה ואת סיפור החיים המטורף שלה כבר שטחנו כאן בהרחבה, דעות מוצקות מאוד. "לפעמים זה רע שיש לך יותר מדי משפחה, אני מודה. כולם מתערבים לך בצרות, לכל אחד יש דעה, כולם מרכלים וכולם עושים דרמה. אבל כשמשהו רע קורה, כולם יהיו שם כדי לתמוך בך, וזה היתרון הענק של משפחה גדולה. בתור גבר, וזה בכלל לא משנה מה גודל המשפחה שלה, הדבר הראשון שאתה חייב לקבל הוא שהמשפחה של הבחורה שלך תמיד תהיה שם. אין לך אופציות אחרות. אצל לטיניות האבא יהיה סופר מגן והאחים יהיו גרועים אפילו יותר וירגלו אחריך. קח את זה בחשבון".

והטיפים על המשפחה, כמובן, לא נגמרים רק באבא ובאחים. "בחורים חייבים לדעת שהאמא היא המפתח, כי היא זו שתעזור לך בטווח הארוך. אתה חייב, לא משנה מה ואיך, להתחבר איתה. דעתם של האבא והאחים לא משנה, אבל של האמא כן. אם יש לה משהו רע לומר עליך, היא תגיד אותו כל הזמן. זה יהיה כמו זמזום מציק באוזן ובסוף זה ייצור אנרגיה רעה. אם הבחור אינטילגנט הוא ידאג שהאמא תגיד עליו דברים טובים. זה תפקידו של הבחור ליצור את האנרגיה הזו בבית".

ממשיכים? בכיף. "בנות, ולטיניות בפרט, אוהבות להתלבש מאוד סקסי. האמת? זו חובתה של האישה לדאוג שהבחור שאיתה יהיה מספיק אינטילגנט כדי לדעת להתמודד עם זה. אם בחורה שמתלבשת סקסי מתאהבת בבחור חסר בטחון זה יהיה סיוט וזה ייגמר רע מאוד. היו לי כבר חברות שהיו להם בחורים קנאים, וזה כאילו, מרוב שהם עסוקים בלשמור ולגונן הם בכלל לא נהנים ממך. אם בחורה היא סקסית והיא מתלבשת סקסי זה בגלל שהיא אוהבת להרגיש יפה. בחורות אוהבות להיכנס למקום ולהרגיש נהדר. בנים צריכים להבין שזו מחמאה בשבילם".

"מה שכן", היא מזהירה, "זה סיפור שונה לגמרי אם הבחור שלך מסתכל על בחורה אחרת לבושה סקסי. שלא תעזו לעשות את זה. כאילו, מותר להסתכל, אבל לא לבהות. לפעמים יש בחורים שפשוט בא לך להגיד להם 'למה שלא תעקוב אחריה ודי?'. אין לי בעיה עם בחורים שמסתכלים, הכל תלוי באיך אתה מסתכל. תביט, אבל אל תבהה".

ריקודים, מבהירה ורגרה, הוא חלק חשוב מאוד אצל הלטינים. אבל מה קורה אם הבחור שלך לא רקדן מצטיין "לי, ואני לא חושבת שלאיזו בחורה, אכפת אם הוא הבחור שלה הוא רקדן טוב כל עוד יש לו אישיות נהדרת. מה שכן, צריך להיות לכל בחור לפחות רצון לרקוד. אתה לא חייב להסתובב או משהו כזה, אני אעשה את כל הריוקדים. כל מה שאתה צריך לעשות זה לעלות על הריב וקצת להתנועע. אל תפחדו מהרחבה, זה כזה טרן-אוף".

"תשיגו עוזרת", ממשיכה ורגרה ומוכיחה שלמרות חוש ההומור המוצלח שלה, יש נשים שעדיין תקועות קצת בפיפטיז. "אני לא ידעתי לבשל או לגהץ או לעשות שום דבר, כי הייתה לנו עוזרת. אבל אם יש לך בחורה כזאת, אל תחשוב שהיא תהפוך להיות עקרת בית למופת. עדיף שתיקח עוזרת כב עכשיו. חוץ מזה, מי רוצה אישה שעייפה מלטפל כל היום בילדים, בבישולים ולעשות הכל מסביב בבית? אף פעם לא יהיה כיף איתה, היא אף פעם לא תרצה לצאת כי היא תהיה מותשת, שלא לדבר על לשכב איתך. תחשוב על זה כעל השקעה בחיי האהבה שלך, וזה שווה כל גרוש".

אפרופו חיי אהבה, גם שם, כמובן, לורגרה לא חסרים טיפים גם בתחום הזה. "אין מה לדבר על סקס אלא אם כן יש בעיות, נקודה. אין בעיות? אל תדברו על סקס. זה גם לא ממש מסובך. בסופו של יום, כל אישה רוצה שיעריכו אותה במיטה ושיתנהגו אליה בכבוד ובנחמדות בזמן היחסים. כולנו רוצות לעשות סקס בדרך רומנטית. עם לטינית זה פשוט יהיה יותר כיף".

ואי אפשר, כמובן, בלי טיפ אחרון לסיום: "אנחנו תמיד צודקות. תמיד. אנחנו תמיד יודעות מה נכון ומה לא נכון. חבל בכלל על הטרחה שבויכוח, תעשו לעצמכם טובה גדולה אם תחסכו את זה. לנצח".