אתה נרקומן, את כלבה

אח של מדונה הוא אלכוהוליסט שכתב עליה ספר מביך וטינף עליה בכל הזדמנות

אין ספק שקשה לעכל את העובדה שאחותך היא מלכת הפופ של העולם כולו, אבל אנתוני צ'יקונה, אחיה הבכור של מדונה, מנסה לעכל את העניין בדרכו שלו. האח הסורר פרסם בשנת 2008 את האוטוביוגרפיה "חיי עם אחותי, מדונה", שם טינף על מדג' וסיפר סיפורי ילדות מביכים ומיותרים שגרמו לה לעוגמת נפש.

צ'יקונה, אלכוהוליסט המתגורר כיום תחת גשר במישיגן, סיפר לעיתונות שלא אכפת לאחותו אם הוא חי או מת, שהיא כלבתא חסרת לב, והמשיך: "בחיים לא אהבתי אותה. גם היא בחיים לא אהבה אותי. היא חיה בעולם משל עצמה". אאוץ'.

הורים כמו טחורים

הוריה של קלי אוסבורן, שרון ואוזי, הם האנשים הכי מטורללים עלי אדמות, אז רק טבעי שהם יהרסו לה את הפאסון

במקביל לכך שקלי אוסבורן חייבת להוריה המפורסמים את הקריירה שלה, חייבים להודות שהם היו הגורם העיקרי ללא מעט עוגמות נפש במהלך חייה.

כשאוזי אוסבורן לא החתים כרטיס במכוני גמילה, מלק ראשים של תרנגולות בהופעות או הפליץ במהלך שיעור היוגה של בתו, אמא שרון סיפרה על ההתמכרות לניתוחים פלסטיים והודתה שחשפה את שדיה לא פעם לעיני חבריהם של ילדיה, סתם כדי להביך אותם.

באוטוביוגרפיה שלה, סיפרה קלי: "פעם אחת, כשהייתי ילדה, אמא קנתה לי חוטיני. לבשתי אותם ובטעות התכופפתי יותר מדי ליד אבי. הוא מיד אמר לי, 'את לובשת חוטיני? זה בשביל זונות!', לקח מספריים וגזר אותם כשהם עוד עליי בפני כל החברים שלי".

פאפא פה גדול

השחקן ג'ון ווייט הביך את בתו, אנג'לינה ג'ולי, בפומבי. זה הסתיים בהתבכיינות ובהתקפלות מצד הבת

נראה שרק לפני רגע ג'ון ווייט הביא את אנג'לינה ג'ולי, בתו בת ה־15 לטקס פרסי האוסקר. ג'ולי הספיקה להפוך לכוכבת על בזכות עצמה, לאמץ טריליון ילדים, לנשק את אחיה צרפתית ולהתקעקע כמו מלח שיכור.

ייתכן שהמעשים הללו הובילו את ווייט לפנות לבתו בפנייה פומבית בשנת 2002, אז דחק בה "לקבל את העזרה שהיא צריכה". ההסבר למהלך: "יש לה בעיות נפשיות קשות שהיא צריכה לטפל בהן". לא, אתה.

ג'ולי לא נשארה חייבת, וחוץ מלזרוק את מערכת היחסים שלה עם אבוש לקיבינימט, הבהירה שהיא לא מקבלת טיפים לבריאות הנפש מהאדם שבגד באמה וניהל רומן מאחורי גבה (הו, האירוניה!). השניים לא דיברו שנים, למרות ניסיונותיו של ווייט לפנות מדי פעם לבתו דרך התקשורת ולהתחנן לראות את נכדיו ולקחת חלק בחייה.

ב־2011 השניים שמו קץ לריב ביניהם ועתה ווייט וג'ולי בקשר, אך בתנאי אחד: שאסור לו לדבר עם התקשורת על בתו המפורסמת וילדיה.

אבא יסדר

רפי רפאלי, אביה של בר, מגן עליה קצת יותר מדי. זה עלה לצלם פפראצי בבריאות

בזמן שאבא של אסתי גינזבורג פוגע בבתו, נראה שרפי רפאלי, אביה של בר רפאלי, מגן על הברבור שלו בחירוף נפש. בשנת 2007 צלם הפפראצי מיקאל כהן צילם את רפאלי מחוץ לביתה, כשלטענתו רפי בתגובה ירק בפרצופו, והלם בו נמרצות. כמו כן, כהן סיפר גם שרפאלי עיקם את מפתחות האופנוע שלו, ניסה לעקור לו עין וחטף את מצלמתו כשהוא מחזיר אותה נוטפת. פאן.

אחרי דיונים ארוכים ומתישים, בית המשפט זיכה את רפאלי מאשמת תקיפה ואיומים, אך האשים אותו בגרימת נזק לרכוש.

זו לא הפעם הראשונה שרפאלי מאבד את קור רוחו מול צלמי פפראצי שמבקשים להנציח את בתו המושלמת. במקרה הזה, מערכת היחסים בין בר לאביה היא תקינה, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שמדובר בפאדיחה לא קטנה, כשאבוש משתולל מול המצלמות.

טראשי ספייס

אחותו של דייוויד בקהאם מוכרת קוקאין וחיה מביטוח לאומי, למרות שהוא קנה בשבילה בית

דם אולי סמיך ממים, אבל לפעמים יש קרובי משפחה שגורמים לך לרצות לבדוק את סמיכותו של מכל חומצה. ג'ואן, אחותו של דייוויד בקהאם, היא אחת מאלה. למרות שדייוויד וויקטוריה רכשו עבורה בית, שילמו עבור הבגדים של ילדיה ואפילו לקחו אותם לדיסניוורלד, היחסים בין הכוכב לאחותו מתוחים במיוחד.

ג'ואן (שנתפסה כשהיא מוכרת קוקאין מהבית שקיבלה במתנה), סיפרה בעבר שדיויד לא ממש עוזר לה, ושהיא מסיימת את החודש רק בזכות תשלומי הביטוח הלאומי. גם אביו של בקהאם, טד, כמעט גרם לגירושיהם של ויקי ודייב כאשר הוציא את הכביסה המטונפת החוצה בספר שכתב.

תכירו: הגיסה מהסיוטים. ויקטוריה ודייוויד (צילום: gettyimages)
תכירו: הגיסה מהסיוטים. ויקטוריה ודייוויד (צילום: gettyimages)

יש כמו אמא (בסרטי אימה)

ג'ניפר אניסטון ואמה לא מדברות כבר 15 שנה. ויש להן סיבה טובה

לג'ניפר אניסטון יש מערכת יחסים נפלאה עם אביה, כוכב "ימי חיינו" האגדי, ג'ון אנטוני אניסטון, אך עם אמה, ננסי דואו, היא לא מסתדרת כבר שנים.

הכל התחיל כאשר האם הסוררת הוציאה בשנת 1999 את ספר האוטוביוגרפיה המביך מאוד על אניסטון, שכלל פרטים אישיים שג'ן ממש לא רצתה לחלוק עם היקום ("מאמא ובת לחברות"). אניסטון החליטה שלא להזמין את אמה לחתונתה עם בראד פיט, וגם אחרי הגירושין לא הסכימה לדבר עם האם הבוגדנית.

בשנה שעברה לקתה אמה של אניסטון בשבץ ושברה רגל, ואניסטון אכן הגיעה לבקר אותה, אבל הביקור הסתיים בכך שדואו הדליפה לצהובונים כותרות כמו: "אמא של ג'ן מתחננת: הביאי לי נכד", ג'ן התעצבנה והשתיים שוב בנתק.

אבא גנוב

נסו להבין את לינדזי לוהאן: יש לה אבא מטורלל, אמא חולת פרסום ואחים מג'נונים

לינדזי לוהאן היא הבחורה הכי מתוסבכת בהוליווד. אך נראה כי בעיות האלכוהול, הסמים, הגניבות והדרמות בחייה הן בסך הכל מה שנראה כמו תוצאה של חיי משפחה לא מתפקדים. בלשון המעטה.

אביה של הכוכבת, מייקל לוהאן, הוא אלכוהוליסט לשעבר שמרבה לרכל עליה בצהובונים ולכנס מסיבות עיתונאים שבהן הוא קורא לבתו המפודחת "להפסיק להשתמש בסמים". בעבר גם ניסה לעשות "התערבות" ללינדזי אל מול מצלמות שהזמין והודה שבגד באמה, דינה לוהאן, והביא ילדה מחוץ לנישואין.

אשלי, האחות החורגת, טוענת שעשתה ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו לינדזי ואם זה לא קריפי מספיק, אז אמה של לוהאן היא אלכוהוליסטית שנעצרה לא מזמן עקב נהיגה בגילופין ולפי השמועות נהגה להבריח עבור בתה אלכוהול על סטים.

צרות מבית אבא

אבא של אסתי גינזבורג הוציא את הכביסה המלוכלכת שלה לתקשורת, אבל גם לה יש סל מלא

אסתי גינזבורג התעוררה בוקר אחד בסוף 2013 וגילתה לתדהמתה שאביה, הארכיטקט אריה גינזבורג, ומי שעיצב את הבית שבו היא מתגוררת, תובע אותה. העילה: מחטף שעשו לווילה אחרי שלא עמדו לכאורה בתשלומים.

גינזבורג לא נשארה חייבת ובמסמך שכתב פרקליטה נכתב שאסתי ובעלה, עדי קייזמן, העמידו ערבות אישית ובנקאית כדי שהאב יוכל לשכור דירה, "ולא יימצא משוטט ברחובות".

טרם התקבלה הכרעה בעניין הבית הכתום של הגינזבורג'ס, אבל לנו יש הרגשה שמצלמה אחת קטנה ובמאי דוקו טוב יוכלו לעשות פלאים לקרדשיאן הישראלים שלנו.

ינעל אחותך

אחות של ג'וליה רוברטס טוענת שהיא קראה לה שמנה והתעללה בה לאורך כל ילדותה. למה ככה?

ננסי מוטס היא חצי־אחות של ג'וליה רוברטס מנישואיו השניים של אביה, ואחת האחיות היותר מרושעות בהוליווד. למרות שרוברטס סיפרה לאורך שנים רבות על ניסיונותיה לעזור לאחותה הקטנה, ואפילו סדרה לה עבודה על סט הסדרה "glee", הסבירה רוברטס שרוב הזמן מוטס יוצרת איתה קשר רק כשהיא צריכה משהו.

מוטס, אגב, דיברה בסוף שנת 2013 עם התקשורת האמריקאית וסיפרה שג'וליה "התעללה בי במשך שנים וצחקה עליי כי היתי שמנה". היא הוסיפה שרוברטס יצאה מגדרה כדי להתעלל בה כילדה ושבחיים לא תסלח לה. ננסי עברה מאז ניתוח שרוול וסיפרה ש"עכשיו, כשאני חצי ממה שהייתי, אני בטוחה שג'וליה תאהב אותי". זה לא עבד.

אבא של אייל גולן קורא לך

דני ביטון עשה כמות אדירה של נזק לקריירה של בנו, שבסופו של דבר החליט לתת לו עוד צ'אנס

את הסיפור הזה כולם כבר מכירים: אייל גולן גדל עם אמו. אביו, דני ביטון, לא היה מאוד נוכח בחייו כילד, מה שהיה אחד הגורמים לכך שהזמר התנער משם המשפחה שלו ואימץ אחר.

כשגולן הגיע לגדולה והפך לזמר המפורסם במדינה, אביו ביקש עוד צ'אנס, גולן העניק לו תעסוקה והכניס את אביו בסופו של דבר לפמלייתו. בתמורה, העמיד ביטון את בנו במרכזה של אחת השערוריות הגדולות בביצה הישראלית - פרשת הקטינות ומסיבות החשק.

למרות שנגד גולן לא נאספו מספיק ראיות ליצירת כתב אישום של ממש, הפרקליטות כבר הודיעה על כוונתה להגיש כתב אישום נגד ביטון, שעל פי החשד הוא זה שאסף וליקט את הבחורות הצעירות שאיתן חגגה הפמליה של גולן (לכאורה!).

כשהפרשה הגיעה לפיצוץ והשניים נחקרו, הגיעו גולן ואביו לטונים גבוהים וניכר שהזמר המפורסם נסער מאוד מהצורה שבה התנהג אביו.

כשאבא לא שותק

אבא של ריהאנה עושה פאדיחות, אבל אנחנו מניחים שלא קל להביך את הכוכבת הנועזת הזאת

רונאלד פנטי, אביה של ריהאנה, אמר לא מעט דברים שגרמו לכוכבת לרצות לקבור את עצמה תחת עציץ מרוב בושה. בעבר אמר שלדעתו בתו החטובה היא בכלל שמנה, "אבל לא נורא, היא עושה דיאטה ומתאמנת", ולאחר פרשת המכות שחטפה מבן זוגה דאז, כריס בראון הסביר שהוא "דווקא בחור טוב והייתי שמח לראות אותם ביחד".

וזה לא נגמר כאן. כשנשאל אם התעצבן אחרי שבראון פוצץ את בתו במכות, השיב בשלווה: "כולם עושים טעויות, לא צריך לשפוט בן אדם". ריהאנה, אגב, לא דיברה עם אביה שנתיים כשרק התחילה את קריירתה. אנחנו במקומה היינו ממשיכים בכך.

אחותי הצולעת

אחיה של שרית חדד, עמיאל חדד, מפיק פורנו ומלכלך על אחותו

לשרית חדד יש עוד שבעה אחים, אך אף אחד מהם לא עשה אפילו חצי מהבושות שעשה לה עמיאל. האח הצעיר למשפחת חדד לא מפסיק להכפיש את שרית בכל הזדמנות שיש לו, וטוען על בסיס קבוע שלמרות שהיא שווה מיליונים, אמה מתגוררת במבנה רעוע ומסוכן.

בנוסף, עמיאל הסביר שלדעתו "האמרגן שלה מפעיל אותה על שלט", וסיפר פעם שהוא לא מאמין שהאלבום של אחותו מכר כל כך הרבה עותקים. בקיצור, אח מפרגן. אגב, בזמן שעמיאל לא מתמרמר על אחותו, הוא מחזיק גם עבודה אמיתית, כמפיק סרטי פורנו. סטייל.

איזה בושות. שרית חדד (צילום: רפי דלויה)
איזה בושות. שרית חדד (צילום: רפי דלויה)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :

  • הבקהאמים: כך הופכים זוגיות רומנטית לעסק משגשג