>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

העסוקים

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט מחכים למומנטום

כמה זמן מאורסים: מעל לשנה (מאפריל 2012).

למה זה מתעכב: לא ממש ברור. לוח הזמנים של אנג'לינה די פנוי (אם לא מחשיבים את ענייני כריתת השד שוודאי העסיקו אותה לאחרונה והבריחו כל חשק למדוד שמלות כלה) ובראד אומנם צילם את "מלחמת העולם Z" במשך חמש השנים האחרונות, אך עכשיו הסרט כבר יצא לאקרנים ואין לו יותר תירוצים.

אנחנו לא רואים סיבה של ממש לעכב את הנישואין בעוד כמה שנים. כי עם כל הכבוד, אחרי שישה ילדים משותפים, תירוץ הפחד ממחויבות כבר לא תופס.

לידיעת מארגנת החתונות:לפי השמועות הם מתכננים להביא פילי קרקס לחתונה בדרום צרפת, אז בהצלחה עם זה. אה כן, את הכסף שיגיע ממכירת הצילומים של האירוע הנכסף הם מתכוונים לתרום לצדקה ואם את רוצה לעזור עם השמלה, את מוזמנת לשדוד בובת ברבי. בהצלחה!

יקרה או לא יקרה: יקרה, אבל הם יוציאו לנו את המיץ לפני כן.

המסובכים

האלי ברי ואוליבייה מרטינז עסוקים בלריב עם העולם

כמה זמן מאורסים: מעל שנה וחצי (התארסו במרץ 2012).

למה זה מתעכב: ברי נכנסה להריון בתחילת 2013, ולכן סביר להניח שלא תצעד תחת החופה בחודשים הקרובים. גם לפני כן זוג השחקנים חווה קשיים במימוש חתונתם, שכן מרטינז מרבה להתעמת עם האקס של ברי, הדוגמן גבריאל אוברי, והיא נמצאת במאבק משפטי על המשמורת של בתה מול אוברי.

לידיעת מארגנת החתונות: סביר להניח שזה יקרה ב־2014, בצרפת, מקום היוולדו של מרטינז ושני הילדים של ברי, בתה נאלה וזה שיש לה בבטן, הולכים להיות נוכחים באירוע.

יקרה או לא יקרה: השניים האלה עוד מסוגלים לחיות את חייהם המשותפים האפילי אבר אפטר גם בלי המסמך המודיע לעולם חגיגית שהם בעל ואשה.

המסובכים. האלי ברי ואוליבייה מרטינז (צילום: gettyimages)
המסובכים. האלי ברי ואוליבייה מרטינז (צילום: gettyimages)

המאורסים הנצחיים

קייט האדסון ומאט בלאמי, סולן הלהקה מיוז, לא מתכוונים לצעוד לחופה. תתפוצצו

כמה זמן מאורסים: מעל שנתיים (החל באפריל 2011).

למה זה מתעכב: האדסון הרתה לבלאמי מיד בתחילת הקשר ביניהם ולשניים בן קטן העונה לשם בינגהאם (כן. גם האדסון ובלאמי לא הראו רחמים, חמלה או כל רגש הורי אחר כאשר בחרו לילדם את השם).

גם במקרה הזה, כשנשאלה האדסון מתי היא מתכוונת לממש את האירוסין האלה, ענתה: "אני לא מרגישה את הצורך להתחתן. התגרשתי כבר פעם אחת, וההורים שלי (השחקנים גולדי הון וקורט ראסל ל.א) כבר 30 שנה ביחד אבל עדיין לא התחתנו. זה לא משהו שאני מרגישה שאני חייבת לעשות". שיהיה.

לידיעת מארגנת החתונות: אם זה תלוי בהאדסון, החתונה הזאת לא תתקיים לעולם.

יקרה או לא יקרה: אין. סיכוי. בעולם. מילה שלנו ושל בינגהאם הקטן.

המתלבטים

ג'ניפר אניסטון וג'סטין תרו לוקחים את הזמן

כמה זמן מאורסים: מעל לשנה (מיוני 2012).

למה זה מתעכב: לפי השמועות, ג'ן וג'סטין עסוקים יותר בלהביא ילדים לעולם, או עסוקים יותר בלשפץ את הווילה החדשה שלה בפאתי לוס אנג'לס, או עסוקים בלהתכסח על איפה כדאי לגור - ניו יורק או לוס אנג'לס. אנחנו לא יודעים מה מונע מהשניים לעשות את הצעד הגדול ולדקלם בנימוס "איי דו", אבל חייבים להודות שזה מתחיל להיות מוזר.

לידיעת מארגנת החתונות: שצלמי הפפראצי לא מורשים להיכנס לאירוע, שהתפריט יכלול אוכל מקסיקני ומרגריטות – המטבח האהוב על מיס אניסטון – ושבקצב הזה, היא צריכה לחכות עוד שנה וקצת עד שהיא מתחילה עם התכנונים הפרקטיים.

יקרה או לא יקרה: אנחנו ממש לא בטוחים.

המתלבטים. ג'ניפר אניסטון וג'סטין תרו  (צילום: gettyimages)
המתלבטים. ג'ניפר אניסטון וג'סטין תרו (צילום: gettyimages)

המבאסים

כנראה שמיילי סיירוס וליאם האמסוורת לא ילכו עד הסוף

כמה זמן מאורסים: מעל שנה (מתחילת יוני 2012)

למה זה מתעכב: אולי בגלל שהם נפרדים וחוזרים זה לזו בקצב שבו אנחנו מחליפים תחתונים (על בסיס יומי, תודה ששאלתם). כמו שאר הזוגות ברשימה, גם מיילי וליאם אפילו לא קרובים לקביעת תאריך, ולמעשה, נופתע לדעת שהם עדיין ביחד נכון לכתיבת שורות אלה.

לידיעת מארגנת החתונות: החתונה הזאת ככל הנראה לא תצא לפועל, אז אל תעצרי את הנשימה מהתרגשות.

יקרה או לא יקרה: תקשיבו לנו, אם החתונה הזאת יוצאת לפועל, אנחנו יוצאים לרחוב בתחפושת של התוכי מריו ושרים את "קופאקבנה". מהסוף להתחלה. קאפיש?

המאגניבים

יהודה לוי ונינט טייב סתם נהנים למתוח אותנו

כמה זמן מאורסים: שנה (תחילת אוגוסט 2012).

למה זה מתעכב: היינו רוצים להאמין שמדובר בחוסר זמן מפאת הקריירות העמוסות של השניים ולא, חלילה, כי הם מסוג הזוגות שמתכוונים להישאר מאורסים עד שתצא לנו הנשמה (בכל זאת, מדובר באירוע השנה בביצה, אנחנו פשוט עוד לא סגורים על איזו שנה זאת תהיה).

לידיעת מארגנת החתונות: לפני החתונה תתקיים חינה מרוקאית מסורתית עם בצקים, סוכרים וצהלולים, חאפלה שתגרור לא מעט סלבז. גם לחינה וגם לחתונה לא תורשה כניסת צלמי פפראצי והכלה יכולה פתאום להחליט להגיע עם שמלה דרמטית ושחורה במקום שמלה צחורה ותסרוקת בוקה עמוסת שושנים צחורות ותוספת צמה.

יקרה או לא יקרה: בעזרת השם. ומרסל טייב שתשב להם על הווריד.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :