>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

שירה מרגלית

"היינו אתמול בקניון בקריית אונו, והגענו למצב שרצנו החוצה מהקניון כשרודפים אחרינו. כרגע אני מאוד אוהבת את זה ונהנית מזה, כי זה משהו שחלמתי עליו, והכי טוב זה שזה קורה בגלל שאני עושה משהו שאני אוהבת: מוזיקה.

"קשה לי לחזות מה יקרה בעתיד ואני בטוחה שמתישהו יכולים להיות רגעים שזה יפריע, היעדר הפרטיות וכאלה, אבל כרגע אני באמת נהנית מכל רגע של זה, מכל שנייה. אני רק בת 19, למה לא?".

נהנית מכל רגע. שירה מרגלית (צילום: זיו שדה)
נהנית מכל רגע. שירה מרגלית (צילום: זיו שדה)

איבון ונדימו

"עכשיו התחושה מדהימה, באמת. זו הרגשה מגניבה מאוד, אני רק מקווה שזה יהיה לאורך כל החיים, ולא רק לקצת, לעכשיו.

"עברתי תהליך גדול מאוד בתוך הבית, ועשיתי דברים שבחיים לא חשבתי שאעשה, כמו הקטע של הבריכה שהיה הפתעה גדולה בשבילי, ואחרי זה קיבלתי תגובות ממלא ילדות שמנות, כמו 'תודה רבה לך, את נותנת לנו תקווה והשראה'. זה עשה לי כל כך טוב. לשמח את הילדות האלה ממלא אותי בגאווה ובביטחון".

מעניקה השראה. איבון ונדימו (צילום: זיו שדה)
מעניקה השראה. איבון ונדימו (צילום: זיו שדה)

מירון וויליאמס

"התגובות ברחוב? כרגע זה בעיקר מבנות, לא לגמרי יודע למה.

"אתמול רדפו אחרינו בקניון. זה לא תחושה מטרידה או לא כיפית בשבילי. להפך, זה דווקא די נחמד, אני יכול להתרגל לזה... החלום שלי? לא יודע. אולי להיות אריק קלפטון הישראלי? הלוואי עליי".

ישראל מרמרוש

"תמיד היה לי חלום להתעסק במוזיקה, אבל זה היה חלום כזה של ילד, לא משהו שאתה חושב שיתגשם מתישהו. ואז פתאום מצאתי את עצמי עובר את החוויה המטורפת הזאת, עושה משהו שלא היה קיים בארץ קודם לכן - כשלוקחים רוקיסט, זמר ששר מזרחית, פופיסטית, זמרת סול, ושמים אותם ביחד כדי ליצור משהו מעניין. אני אישית מאוד מאמין בזה".

דניאל מזוז

"תמיד מאוד רציתי להיות טאלנטית, ידעתי שזה משהו שאני רוצה לעשות. אני מרגישה נוח על במה, למרות שלא באתי מתחום השירה אלא מתחום הריקוד - אני מלמדת היפ־הופ - וזו הרגשה שהולכת ומתעצמת.

"אני לא מרגישה כאילו התוכנית נגמרה, כאילו משהו נגמר, אלא להפך, כאילו משהו מתחיל. בתוכנית היינו בסוג של אופוריה, בועה כזאת, חממה שכל הזמן דואגים לנו ויש לנו לו"ז מתוכנן, ומלבישה והכל מאוד מסודר, ואתה כאילו לא באמת חי את הדבר האמיתי. אבל עכשיו זה מתחיל, כל הדבר הזה, וזה מרגש מאוד".

מרגישה נוח על הבמה. דניאל מזוז (צילום: זיו שדה)
מרגישה נוח על הבמה. דניאל מזוז (צילום: זיו שדה)

כפיר פופוביץ'

"אם הייתי צריך להגדיר אותנו, אז זה נורא פשוט: מירון הוא הרוקר, ישראל הוא הבדחן שעושה צחוקים, אני הטיפוס היותר רומנטי, דניאל היא בחורה רצינית כזאת של עבודה, חיית במה מטורפת, לשירה יש המון פוטנציאל, היא גם כותבת ומלחינה לעצמה, ואני בטוח שלאט לאט יכירו אותה יותר, ואיבון, איבון היא פשוט זמרת עם קול שאין בארץ".

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :