בשלב מסוים נכנסה בחורה חיננית לחדר במשרדי רדיו תל אביב שבו התבצרתי עם הטריו המפתיע של "גולללסטאר", הראל סלוצקי, עופר דומינגז ורון שובל ומבקשת מהם לבוא ולהרים כוסית לכבוד חנוכה יחד עם המערכת.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

אני משתרכת אחריהם ורואה, איך אחרי כל הנאומים והסיכומים, מבקשים משובל לשיר את "מעוז צור". הוא מתרגש, אבל ממש מתרגש. החיוך שלו משפריץ אושר ואחרי כמה מלמולי "אני כאן רק בשביל הראיון בכלל", פוצח במזמור א־לה מריה קארי ונהנה מכל רגע.

בדרך חזרה לחדר שבו הראיון שלנו מתקיים הוא מסביר לי קצת כמה התקופה הזאת חשובה לו: "מה שקורה עכשיו זה טירוף. אני יודע מה זה באזז, חוויתי בחיי באזז, אבל הבאזז של 'גולללסטאר' יותר גדול מזה שבא אחרי כל הלהיטים שהוצאתי. זה ברמה של 50 ילד מצלצלים כל יום, לא בשחצנות. רון שובל התגלה כמשהו שהיה טמון בי. אבל אני חייב לומר שהיציאה של התוכנית הם סלוצקי ודומינגז ואי אפשר להתעלם מהם. זה היציאה".

אז אתה שמח שעשית את זה?

"כן. היתה התלבטות בין 'גולללסטאר' לבין 'חי ב־LA LA לנד'. השם שלי היה חזק שם, היה דיבור על להצטרף, אבל אלוהים רצה שאהיה ב'גולללסטאר'. כל כך אהבתי את האנשים בפגישה הראשונה איתם וידעתי שהכל יצא ממני פה".

מה אתם חושבים על ההשוואה ביניכם ל־"LA LA לנד 2"?

סלוצקי: "ראיתי את העונה הראשונה, וטיפה מהנוכחית".

שובל: "את העונה הזאת אפילו המתמודדים לא ראו. זה השיא, אפילו המשתתפים לא ראו אותה".

סלוצקי: "אני חושב שאצלנו זה יותר מגוון מ־'LA LA לנד', יותר מעניין, יותר צוחקים איתנו ופחות עלינו. מה עוד שיצרנו קאלט. זה פחות עולב. אני חושב שמה שמפתיע בנו זה שאנחנו טראש מגניב. יצרנו שפה שמדברים איתה היום ברחוב. צריך להחמיא פה גם ליוצרים ביג טיים. הם יצרו תוכנית שהיא שפה. אני רואה שאנשים עוד חוזרים לפרק עם הנמייה. יש פה איזה משהו גבעת חלפוני שלאגרי. 'LA LA לנד' לא הגיעה לזה".

טוב, קצת רימיתם. היו לכם שם אנשים כמו אורן זריף, שעם כל הכבוד, בא לשם לעשות קרנבל.

סלוצקי: "האמת היא שזריף הפתיע אותי לטובה. לפני שהכרתי אותו חשבתי שהוא בן אדם רע, אבל הוא ממש ממש לא. הוא מקסים".

דומינגז: "תראי, זריף פתח את הסדרה מאוד מאוד חזק, הוא היה בכל מקום, הוא יזם, הוא דחף".

שובל: "אל תשכחי שאת זריף רצו המון לריאליטי, הוא אמר לא להרבה מקומות, גם ל'האח הגדול'".

דומינגז: "הוא בא בוולה. הוא פתח נורא חזק. זיו שמש העורך היה אומר לי כל הזמן, 'זריף אולי לא יהיה פה בערב'. הם היו בטוחים שהוא תכף הולך. כל יום שעבר הם חשבו שהוא הולך, כל יום. כי זה אורן. מי יודע מה הוא יעשה?".

סלוצקי: "הוא הפך לכוכב רוק'נ'רול באיזשהו מקום. פתאום אנשים יותר מכירים אותו. הייתי נורא רוצה לעשות סרט על החיים האמיתיים שלו".

ומאידך היו אנשים שבכלל לא ראו והרגישו. כמו דור דניאל.

שובל: "בדור דניאל יש משהו שאני לא יודע איך לאכול אותו. פתאום הוא קורא לי 'רונצ'וק' וקורא לטום 'טומצ'וק'. מלחיץ אותי, העטיפות האלה. בויה, בויה, כל מיני בויה כאלו. לא באתי משם, אז קצת מצחיק אותי. אבל הוא בחור מקסים. בשכונה אצלי הוא היה נמצא הרבה זמן בתוך ארגז, היו צריכים לחפש אותו. הוא היה אומר אצלנו לאיזה הרצל 'הרצוק', הוא היה מת".

דומינגז: "כאבא הייתי רוצה שהוא יהיה החבר של הבת שלי. הוא עדין, הוא חמוד, הוא סולידי".

שובל: "אני מעדיף שהבת שלי תביא אותו ולא הבן שלי, זה חשוב מאוד. לבן שלי קוראים נתנאל. 'נתנתאלצ'וק".

סלוצקי: "הפספוס שלנו זה שלא הבאנו את גל אוחובסקי להיות שחקן חיזוק באחד הפרקים כדי שיעשה אאוטינג לכמה מאיתנו. אולי אפילו גם לי, אני לא יודע".

דומינגז: "אני חושב שיש ב'גולללסטאר' הרבה אנשים שהם על התפר, על הגבול, בכל הנוגע למיניות. רגל פה רגל שם. זה רק עניין של דחיפה קלה".

"האמת היא שהיתה פה קבוצה שהכל התחבר בה חוץ מכדורגל", מאבחן סלוצקי את טיבה של הנבחרת שגיבשו אנשי ADD שיצרו את "גולללסטאר", רגע לפני שהיא מגיעה לסיום עונתה הראשונה. זה נכון. כמי שעוקבת אחרי התוכנית באדיקות, אני חייבת לציין שכמעט כל אחת מן הדמויות בה מתוקה בדרכה שלה, אך לכולם, כולל כולם שם, פרט לטום קשתי, יש קואורדינציה של מסך פלזמה.

"גולללסטאר" היא כביכול על סלבז שרודפים אחרי כדור בעוד שייע פייגנבוים מביט בהם בעצבות, אבל מהר מאוד התחוור שמדובר במחנה מילואימניקים שברחו מהמשפחה ומהעבודה כדי לעשות קצת כיף חיים, לשחק כדורגל, לגרד בביצים ולעשות צחוקים. ספא לגברים, נטול תחרותיות ולחץ. ואת שער הניצחון הביאו שלושת השמות הכי פחות עסיסיים בקאדר: סלוצקי ודומינגז הם אנשי רדיו מנוסים שכבשו לפני שלוש שנים את הרצועה של טל ברמן ואביעד קיסוס ברדיו תל אביב, לאחר שכבר הפכו לסלבז בצפון הארץ עם תוכנית סופר מואזנת ברדיו קול רגע.

סלוצקי, 45, חי ומתגורר בקיבוץ דגניה ב' עם אשתו, נעמה, וחמשת ילדיו, ודומינגז, 43, מתגורר בתל אביב עם שני ילדיו ואשתו לילך. שובל, 38 ("קניתי עכשיו בית ברמת גן אבל עד לא מזמן הייתי גר בסיטי טאוור. מת על מלונות"), הוא זמר ים תיכוני שגם אם לא יוציא לעולם עוד שיר ייזכר בזכות "לפעמים" שהוציא בגיל 15 והקאמבק עם "מסובבת אותי".

השלושה הגיעו לריאליטי מסיבות שונות: סלוצקי ודומינגז הגיעו כי אין להם ממש מה להפסיד ("ובגלל הצ'ק", דומינגז מדגיש). הם מעולם לא עשו טלוויזיה לפני כן. שובל, לעומת זאת, הגיע כי הקריירה שלו היתה זקוקה להחייאה באופן דחוף ("ובגלל שלהיות שחקן כדורגל זה תמיד היה פנטזיה בשבילי").

אני פוגשת אותם, כאמור, ברדיו תל אביב. שובל מאחר בכמה דקות אבל זה בסדר, אני נותנת לו ליהנות מרגעי האייל גולן שלו מבלי להתמרמר. בינתיים אני שואלת את השניים איך זה להיות הפתעת העונה. "תראי, היה ברור מי בא לאכול את המסך, מי בא לנצח את המשחק, מי בא לשמור על עצמו ומי בא ואמר 'אני פה כדי ליהנות, איי דונט גיב א שיט'", מתחיל דומינגז. "נירו לוי בא לשמור על עצמו, קובי אוז בא לשמור על עצמו ואולי מתוך מעט סקרנות, כדי לספוג איזה משהו שונה, והוא הצליח. זריף הגיע בטירוף של לכבוש את זה".

ואתם?

"אנחנו באנו לאכול את זה, לטרוף את הדשא ולנצח את הסיטואציה כי... טוב אמרתי, בגלל הצ'ק. ורון, בשבילו זאת מתנה גדולה. רון הבין שהוא מחזיק שקית הפתעה. הוא פותח אותה והוא נהנה מכל מה שיש בפנים, ובגלל זה הוא גם עשה את התוכנית נפלא. הוא היה כמו ילד בחנות ממתקים".

סלוצקי: "גם טום קשתי שדרג את מעמדו. הוא שחקן מעולה, הייתי מלהק אותו לטלנובלה".

דומינגז: "למרות שאתמול יואב צפיר אמר לי, 'שמע, קשתי כבר מודע לדמות שלו. הוא משחק במודע את עצמו ולפעמים זה לא עובד".

סלוצקי מהרהר בדבריו של דומינגז ומוסיף: "הוא גם וואן טריק פוני. הוא היה צריך להוריד טיפה במינון".

דומינגז: "צריך ללהק אותנו לעונה הבאה, ואני לא צוחק".

סלוצקי: "ולשלוח אותנו ללונדון".

עם החברים ב"גוללסטאר" (צילום: אלדד רפאלי)
עם החברים ב"גוללסטאר" (צילום: אלדד רפאלי)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: