הייתי רוצה ללחוץ את היד של... רבין ז"ל, אני תמיד תוהה איך היתה נראית המדינה שלנו, אם לא היה מתרחש הרצח המצמרר בכיכר.

יש לי בטן מלאה על... נעלי עקב. זה מכאיב, בלתי אפשרי ללכת על זה זמן ממושך ואני רואה מלא בנות שנראות מדהים על שטוח. אני עדיין לא הצלחתי להיגמל...

הכי טעים לי... יוגורט יוגו עם תוספות. אני מכורה לדבר הזה, ואם זה היה אפשרי הייתי אוכלת אותו מהבוקר עד הרגע שאני הולכת לישון.

אני חוטפת פיק ברכיים מ... אנשים שמנסים לשדך לי אהבה. היי, חברים, הכל בסדר, אני בסך הכל בת 20 ומה זה נחמד לי ככה, נשבעת.

אם יכולתי לקום וללכת מכאן... לא הייתי הולכת. הרגע השתחררתי מצה"ל, אני רוצה להישאר כאן ולגדול ולספוג ולהתעורר כל בוקר עם החיוך שאני מתעוררת איתו עכשיו.

כשאני צריכה להיאחז במישהו, אני פונה אל... אמא. אני ואמא מאוד קשורות, ואין בעולם הזה על החיבוק של אמא.

עקב אכילס שלי... רגשות אשמה. אני מרגישה כמעט ללא הפסקה שלא עשיתי מספיק, כלפי המשפחה שלי, כלפי עצמי.

השמועה הכי פסיכית ששמעתי... כל הרומנים שמדביקים לי הזויים לחלוטין. מאז הפרידה שלי מאלישי, לא נכנסתי לזוגיות וגם לא הייתי מעוניינת.

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... מלא חלומות ושאיפות ורצונות שרק מחכים לצאת החוצה!!!

אני מתרגשת מ... במה. כשאני על הבמה כל הגוף שלי נכנס להתרגשות, וזה המצב שאני מרגישה בו כל כך אני. תמיד ברגעים האלה אני מתפללת שההתרגשות הזו תישאר לעולם.

אני חושבת שאני יותר מדי... ביקורתית כלפי עצמי, הלוואי שהייתי יכולה להפסיק... לפעמים אני שופטת את עצמי כל כך בחומרה, שזה מעייף ומוציא המון אנרגיות.

* שנה וקצת אחרי שיצאה מבית "האח הגדול", אלין לוי היא כבר לא האחות הקטנה. אחרי שהיתה חלק מתוכנית הפאנל "מה שתגידי" בביפ, הצטרפה לעונה השנייה של הסדרה המצוינת "תמרות עשן", היא ממשיכה להיות כיום כתבת שטח בחדשות הבידור בHOT בידור ישראלי, ומשתתפת בתוכנית "האיש הכי מטומטם בעולם". כשאנחנו רואים אותה אנחנו לא יכולים שלא לחייך.

איפור: אלכס מיכל לסטודיו נטאשה דנונה

עוד בפנאי פלוס: