ההופעות המרהיבות של בר רפאלי על מסך הטלוויזיה פעמיים בשבוע בתוכנית "אקס פקטור" – אמש היו אלה חצאית מטאלית וגופייה לבנה של בית האופנה מוגלר – הן רק מתאבן לקראת ההפתעה הגדולה שהיא מתכננת בעוד שבועות ספורים, ב-24 בספטמבר ליתר דיוק, כשתיכנס תחת החופה באחוזת יערות הכרמל.

ל-Xnet נודע כי מי שהופקדה על עיצוב שמלת הכלה של ברבור, אולי הסוד השמור ביותר בהפקה הגדולה, היא המעצבת קלייר ווייט קלר, המנהלת האמנותית של בית האופנה הצרפתי Chloe משנת 2011. בימים אלו נמצאת השמלה בשלבי הכנה סופיים, ואם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, רפאלי מתכננת להמם את הנוכחים בשמלת כלה בסגנון סבנטיז אופנתי המזוהה עם בית האופנה.

בתגובה לפניית Xnet אל הסטייליסט האישי של רפאלי, סיימון אלמלם, בחרה הדוגמנית לאשר את הפרטים על ידי פרסום תמונה ראשונה של השמלה בחשבון האינסטגרם שלה. בתמונה היא מציגה את הבגד בשלבי עבודה, וכותבת: "עבור היום המושלם שלי ביקשתי מקלייר ווייט קלר המוכשרת לעצב לי את השמלה. את מגשימת חלומות".

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

הרומן בין קלואה לרפאלי נוסק בחודשיים האחרונים. אחרי בית האופנה ורסאצ'ה, שפריטים בעיצובו לבשה רפאלי בכמה הזדמנויות בחודש האחרון (כולל השמלה מעוררת המחלוקת ב"אקס פקטור"), קלואה זוכה לחיבוק אופנתי שכמוהו קשה למצוא במלתחה של הדוגמנית הבינלאומית.

השראה לשמלת הכלה של רפאלי? שמלות בהירות בתצוגה של קלואה (צילום: gettyimages)
השראה לשמלת הכלה של רפאלי? שמלות בהירות בתצוגה של קלואה (צילום: gettyimages)

בסוף יוני הגיעה רפאלי לפתיחת המסעדה החדשה של חברה הקרוב השף שגב משה, לבושה בשמלת מיני בצבע חרדל מקולקציית אביב-קיץ 2015 של קלואה. בחודש לאחר מכן בחרה בשמלת משי ותחרה שחורה מקולקציית סתיו-חורף 2015-16 של המותג, כשבילתה בערב הגאלה של מגזין ווג הצרפתי במסגרת שבוע ההוט קוטור שנערך בפריז. רפאלי אף העלתה לאינסטגרם תמונה מהאירוע בה הודתה באופן אישי למותג, ובנוסף תייגה את עמוד האינסטגרם הפרטי של קלר, דבר שהיא לא נוהגת לעשות עם אף מעצב אחר.

רמזים לליהוק המפתיע פיזרה רפאלי בתחילת החודש בראיון עם Xnet: "יש שמלת כלה של מעצב בינלאומי, אבל אני עדיין לא יכולה לגלות מי הוא", אמרה רפאלי, שמראש הודיעה כי היא מוותרת על שירותיהם של מעצבי שמלות הכלה המקומיים. "זה לא מישהו שאפשר יהיה לחשוב עליו שמעצב שמלות כלה. זה יהיה מפתיע". עוד סיפרה רפאלי כי "מתוך כבוד למעצב ובגלל שאני לא רוצה לעשות את זה כלאחר יד, אני אחשוף אותה באינסטגרם שלי בקרוב. יהיו תמונות מתהליך העבודה".