סוף סוף אביב. כמה התגעגעתי. איזו עונה נהדרת – הכל ירוק, הכל מאיר, לא חם, לא קר, וכל כך הרבה יותר קל להישלף מהמיטה בכל בוקר. עונה נפלאה, שמביאה נעימות נינוחה של פריחה, התחדשות ואיזו אופטימיות קוסמית גורפת, גם אם לא תמיד מוצדקת. זה יכול היה להיות מושלם, אלמלא כל האופטימיות הזו היתה מגיעה קומפלט עם הר טישואים, ים אלרגיות, רעידות קלות במפה הסינופטית ובסינוסים העליונים, ומעל הכל - בלבלת אופנה ממאירה. הצילו.

האותות הראשונים התחילו בבוקר אחד של מגפי חורף בגובה ברך, משופשפים מדי מנעילת-יתר (נוט טו סלפ: בחיים צריך לדעת מתי לפרוש, גם לפרישה מוקדמת), משולבים עם חצאית קצרה או טוניקה בהדפס קיצי מוגזם, שחושפים רגליים נטולות גרביונים, מבהיקות כמו מסלול סקי לבנבן.

בהמשך המגפה פשטה גם לרחוב ולמשרדים: פאשניסטות מורעלות, כאלה שחרשו כבר את כל המגזינים, שתו את כל תצוגות הקיץ הקרוב והבא אחריו, הרעיבו את עצמן כבר מסוף פברואר ומהדסות בעליצות בטוטאל-לוק פרחוני, א-לה הפקת האופנה האחרונה של ווג איטליה. אוי, העיניים.

תרופות אופנתית

מרגישה פורחת ואופטימית? קבלי כמה עצות מאחת שכבר עשתה כל טעות בעצמה, ומהניסיון האישי שלה אפשר היה כבר לכתוב את ספר התרופות "כך לא תיראי בציבור":

אם, נניח, בחרת בשמלה קיצית או חצאית קצרה, ואת לא טיפוס פריזאי שמסוגל לשלב צינה עזה עם סנדלים, ולכן את חייבת מגפיים - זה הזמן למגפונים שווים בגווני בז' או קרם, או נועזים יותר, בכחול או ירוק. בשום אופן אל תתפתי לגבוהים, שחורים או חומים כהים, שעדיין נושאים פתיתי שלג מהסערה האחרונה.

אם את חובבת אופנה נלהבת, בגיל ובגזרה מעוררי קנאה, חולמת על עבודה בתחום אבל חיה בינתיים על חשבון אימוש ואבוש – השתדלי מאוד למתן את העאלק-לוק מהמגזינים. רוצה פרחים? סבבה, מספיק פריט אחד. אפשר חולצה, שמלה או מכנסיים פרחוניים, אבל דיר באלאק – לא ביחד.

מתעקשת לפרוח יותר? שלבי סנדלים פרחוניים עם השמלה, ועם המכנסיים שלבי שרשרת פרחונית וחולצה חלקה, או תיק עם טקסטורת בוקה (זר פרחים, בשפת האופנה).

ברוח הזו יצאתי בעצמי לשופינג, ואלה הפריטים שכבר מונחים אצלי בסל הקניות:

חולצת שיפון, תרסיס לשיזוף עצמי וחולצות טריקו בצביעת Wash
חולצת שיפון, תרסיס לשיזוף עצמי וחולצות טריקו בצביעת Wash
בגד גוף ונעלי אוקספורד
בגד גוף ונעלי אוקספורד

לכל הפריטים בתמונות, הקליקי כאן

עכשיו אני רק מקווה שהעונה הזו תימשך טיפה יותר מארבעה ימים, שנספיק לפרוח בציבור לפני שיתחילו החמסינים.

שלכן באהבה

שירלי

עקבו אחרי שירלי באינסטגרם- shirlyglick

לפוסטים קודמים: