כנראה היה זה רק עניין של זמן עד שגם אמל אלמודין, אשתו הטרייה של ג'ורג' קלוני, תזכה בתו התקן של הפאשניסטות העכשוויות: תיק ממותג הנקרא על שמה. תיק העור בגוון חום-קרם, שמלווה את אלמודין בחודשים האחרונים, שייך למותג היוקרה האיטלקי Ballin והולם בדיוק את הסטייל האנין והקלאסי של אושיית האופנה הטרייה. גם תג המחיר אנין ביותר: כ-1,200 דולר.

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

התיק דווקא לא נוצר במקור במיוחד עבור כוכבת השיק החדשה, אך כאשר גילה המותג – שבעבר כבר קרא לתיקים על שם קרסידה בונאס (האקסית השיקית של הנסיך הארי) ועל שם דמותה של ג'ניפר לורנס בסרטי "משחקי הרעב", קטניס – כי אלמודין מסתובבת ברחובות ומופיעה בצילומי הפפראצי עם הפריט, הוא מיהר להחזיר לה כבוד והשבוע שינה רשמית את שם התיק כך שיתאים ללקוחה המועדפת.

עוד בערוץ האופנה

זהו רק שלב נוסף בהפיכתה של אלמודין, עורכת דין ממוצא בריטי-לבנוני, לשם השגור בפיה של כל חובבת אופנה המכבדת את הארון שלה. תוך חצי שנה, הצליחה הכלה הטרייה לעשות את הלא ייאמן: לא רק שנישאה לג'ורג' קלוני, היא לבשה שמלת כלה של אוסקר דה לה רנטה רגע לפני שהמעצב הלך לעולמו, סיפקה השראה לסולאנג' נואלס עם חליפה לבנה שלבשה בסוף השבוע של החתונה, נכנסה לרשימת המועמדות לאייקון הסטייל של השנה בטקס פרסי האופנה הבריטיים והפכה לשגרירה של כבוד עבור שלל מעצבים חדשים – ביניהם מעצבת התיקים הלבנונית שרה ביידון.

לקוחה מועדפת. אלמודין והתיק של מותג היוקרה האיטלקי Ballin  (צילום: gettyimages)
לקוחה מועדפת. אלמודין והתיק של מותג היוקרה האיטלקי Ballin (צילום: gettyimages)

עם זאת, אין ספק כי נסיקתה המטאורית של אלמודין – ששיאה הנוכחי בתיק על שמה – מעידה לא רק על איכויותיה האופנתיות, כי אם גם על תופעת האינסטנט של תעשיית הזוהר כולה. בעוד בעבר זכו בכבוד של תיק הנקרא על שמן איקונות כמו הנסיכה גרייס קלי או ג'יין בירקין, שהסטייל שלהן הגדיר עשור שלם, כיום חברות האופנה לא ממתינות יותר מעונה כדי לסמן את הנערה הנכונה הבאה שתהפוך את התיק לרב מכר. הגדיל לעשות המותג מלברי (שהוסיף לשורותיו השבוע את מעצב התיקים של סלין), אשר בחר לייצר תיקים עבור שלוש איט גירלס בולטות בשנים האחרונות: אלכסה צ'אנג, לנה דל ריי וקארה דלווין.

כך שהתיק הנוכחי אולי חותם סופית את מעמדה של אלמודין כאושיית אופנה מהשורה הראשונה, אך במקומה לא היינו מאבדים את הראש – יכול להיות שעד השנה הבאה תתפוס את מקומה באותה המהירות כוכבת אינסטנט אחרת.