ג'יזל בונדשן (33) הילדה מהוריזונטינה, ברזיל, שחלמה בכלל להיות שחקנית כדור עף מקצועית, התגלתה בסניף מקדונלדס כבר בגיל הצעיר 13. שלוש שנים לאחר מכן היא הגיעה לניו יורק, ואחת הנשים הראשונות שקיבלו אותה בזרועות פתוחות הייתה לא אחרת מאשר קרולינה הררה בכבודה ובעצמה: "לא דיברתי מילה באנגלית. פגשתי אותה והיא ישר גרמה לי להרגיש רצויה", נזכרת ג'יזל שהפכה בימים אלו לפנים החדשות של הבושם 212 VIP ROSÉ של קרולינה הררה.

הררה מיד בחרה בברזילאית הצעירה לדגמן בתצוגות השואו־רום של המותג שלה בניו יורק, והשאר, כמו שתמיד כיף לומר – היסטוריה.

הקמפיין שמאחורי הבושם מבוסס על המשפט "אנשים חדשים, מסיבות חדשות", והוא שואב את השראתו ממסיבות ה־VIP של ניו יורק, הידועות כמסיבות השוות בעולם. "אם אני הולכת למסיבה אני לא יושבת לשנייה. הריקוד כאילו רוצה לצאת ממני ואי אפשר להוריד אותי מהרחבה", היא אומרת ומצדיקה את הסטיגמה הבליינית הברזילאית.

"אני חושבת שמסיבות תלויות מאוד במי שבא איתך. אתה יכול לערוך מסיבה בבית שלך או במסעדה, זה לא ממש משנה איפה היא תהיה, מה שבאמת משנה אלו האנשים שסביבך, וניו יורק היא מקום מדהים עבורי למצוא את האנשים האלו".

איך באמת נראית מערכת היחסים שלך עם העיר ניו יורק?

"ניו יורק היא העיר המדהימה ביותר בעולם בעיניי, בעיקר בגלל המגוון האינסופי שבה. אין עוד מקום כמו העיר הזאת. בבלוק אחד יש לך 30 תרבויות שונות.

"זה ממש כאילו את נמצאת במקומות שונים בעולם בהינף ראש בלבד, זה מטורף! הסיכוי שתשאלי מישהו מאיפה הוא והתשובה תהיה 'ניו יורק' הוא קלוש ביותר. כולם מגיעים ממקומות אחרים, כמו צ'ילה, ונקובר, סין, ברזיל, ספרד, ובכל אחד יש משהו אותנטי וסיפור מעניין מאחוריו. אני חושבת שזו עיר של חלומות".

לאילו ערים נוספות בעולם הן ערי מסיבות עבורך?

"הספרדים והברזילאים יודעים איך לחגוג, הם טיפוסים חופשיים מאוד ולהשתחרר ולהשתולל זה בתרבות שלהם. בברזיל, למשל, אנשים עושים מוזיקה בכל מקום, הם ירקדו אחרי העבודה אפילו באמצעות ניגון על פחית קטנה".

לאילו שירים את אוהבת לרקוד במיוחד?

"לכל שנה יש את המיקס שמגיע איתה. בגדול, אני מאוד אוהבת את שנות ה־80, אני חושבת שזו תקופת כיפית. אני אוהבת לשמוע את דאפט פאנק, וגם ריהאנה מגניבה מאוד. הכל תלוי בסוג השיר ובמצב הרוח שאני נמצאת בו".

מה הקוקטייל המועדף עלייך?

"אם אני בברזיל אז קפריניה, זה מאוד טעים! ובניו יורק זו מרגריטה ללא מלח. אני אוהבת משקאות שמחים".

מה לדעתך הופך אותך לאישה מעוררת השראה?

"אלוהים, אני לא יודעת... בגדול 'מה שאת רואה זה מה שיש', אין אצלי שום העמדות פנים. מבחינתי לומר את האמת זה לחיות בחופשיות, כך את בעצם מאפשרת לאנשים אחרים גם להיות כאלה כשהם בסביבתך".

איך את מאזנת בין הקריירה הלא שגרתית שלך כדוגמנית־על לבין היותך אמא לבנג'מין בן הארבע וויוויאן־לייק בת השנתיים?

"אני תמיד נקרעת בין הרצון להיות הכי טובה בעבודה שלי לבין הרצון להיות האמא הכי טובה, האישה הכי טובה, האחות הכי טובה, החברה הכי טובה – יש כל כך הרבה תפקידים. זה מאתגר, זה דורש הרבה משמעת, מיקוד ומחויבות מתמשכת".

במבט לאחור, אם הייתה לך ההזדמנות לדבר עם ג'יזל בת ה־16 שרק הגיעה לניו יורק, מה היית אומרת לה?

"אם הייתה לי הזדמנות לדבר לג'יזל הצעירה, אני חושבת שהייתי אומרת לה לא לקחת דברים אישית, להפסיק להיות כל כך קשה עם עצמה וליהנות קצת יותר מהחיים. כשאת בת 16 את רוצה להיות מושלמת. חשוב לך להשתלב, ולמרות שאנשים שופטים אותך ואומרים לך דברים קשים, את מנסה לרצות אותם רק כדי להיות אהובה.

"רק כשאת גדלה את מבינה שהדברים שנאמרו לאו דווקא קשורים אלייך, אלא לאופן שבו אותם אנשים מרגישים כלפי עצמם. זה השיעור הכי חשוב שלי: לא לקחת דברים אישית, ליהנות מהחיים ותמיד להישאר מי שאני".

מתוך הקמפיין של הבושם החדש
מתוך הקמפיין של הבושם החדש

מחיר: 509 שקל ל-50 מ"ל; 685 שקל ל-80 מ"ל
מחיר: 509 שקל ל-50 מ"ל; 685 שקל ל-80 מ"ל

_________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • איך להתאפר כמו ג'ניפר לורנס?