>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

אינסוף מילים נכתבו בשלושת העשורים האחרונים על מדונה, מלכת הפופ של המאה ה-20, האישה שהצליחה להפוך למודל עבור חוקרות ללימודי מגדר מחד וילדות בנות 9 מנגד. מדונה היא כבר מזמן לא רק פרפורמרית המבצעת שירים, אלא תאגיד רב זרועות החולש על יצירת מוזיקה, הפקה ובימוי של סרטים, וייצור קו בגדי הנערות "מטריאל גירל" שלה ושל בתה בת ה-16 לורדס. כל הניסיונות של כוכבות פופ צעירות כמו בריטני ספירס או ליידי גאגא לגזול ממנה את תואר "מלכת הפופ" עלו בתוהו. היום כולם כבר יודעים שעם מדונה לא מתעסקים. "אני קשוחה, אמביציוזית, ואני יודעת בדיוק מה אני רוצה", אמרה בראיון. "אם זה הופך אותי לביץ', אז אוקיי".

ביום שישי הקרוב יראה אור MDNA, אלבום האולפן ה-12 של מדונה, שדלף במלואו לרשת כבר ביום שלישי השבוע. במופע המרהיב שהתקיים במשחק הסופרבול לפני כחודש ובשני הקליפים ששוחררו זה מכבר מתוך האלבום החדש, מדונה נראית במיטבה, לבושה בקולקציה שעוצבה עבורה במיוחד על ידי ריקרדו טישי, המנהל הקריאטיבי של בית האופנה ז'יבנשי. גם בגיל 53 ממשיכה המלכה להתרוצץ בתחתונים ובחולצות חושפניות, כי מי כמוה יודע שסקס מוכר.

אבל לא רק סקס הפך את מדונה למלכה אמיתית. במהלך כשלושים שנות קריירה, היא החליפה זהויות ודמויות כזיקית מיומנת: ממדונה לזונה, מילדה טובה לילדה רעה, מבתולה קדושה לפרובוקציה מהלכת על שתיים, מאם רחמנייה לאישה פלרטטנית שעושה אהבה עם מאות מיליוני אנשים על הבמה. כל אלה גובו באינסוף תלבושות שעשו היסטוריה. לרגל צאת אלבומה ולקראת הופעת הבכורה של סיבוב ההופעות החדש שלה, שתתקיים בישראל ב-29 וב-31 במאי - יצאנו למסע בזמן אחר סגנון הלבוש של מדונה, שהשתנה מאלבום לאלבום. סטייל הוא נצחי, כפי שאמרה קוקו שאנל? לא אצל מדונה. במקרה שלה - הנצח כולו שלה, זה הסגנון שמשתנה.