בשלב זה בהתפתחותם של הטאמבלרים, מעין בלוגים מבוססי תמונות, נדמה כי רק לאצבע הקטנה ברגלו של אובמה עוד לא הוקדש אחד. טאמבלרים נפתחים בימים אלה חדשות לבקרים, כשכל דוגמנית חדשה, תופעה תרבותית אזוטרית ככל שתהיה או טרנד אופנתי זניח מיד זוכים למקום קטן ומשעשע בהיכל התהילה האינטרנטי.

לצד מקדשי סגידה מלאי הערצה ליפים ויפות למיניהם, משמח לפעמים להיתקל בטאמבלר שמנצל את המדיום הוויזואלי ואת הרפטטיביות המסוימת שמאפיינת את הפורמט כדי להעצים אנקדוטה שולית לממדי בדיחה גדולה על חשבונה של התרבות הפופולרית. כאלה הם People with Lana Del Ray's Lipsו- Cholafied, שתי פנינות על טהרת הפוטושופ שמציגות סלבריטאים מזווית מפתיעה למדי.

דווקא מתאים לו. פרינס במראה ה-Chola
דווקא מתאים לו. פרינס במראה ה-Chola

את לנה דל ריי, הזמרת האמריקאית שפרצה לחיינו בתחילת השנה, אין באמת צורך להציג. תוך זמן קצר הצליחה הג'ינג'ית עם שפתי הסיליקון לייצר דיון פורה על סקס-אפיל, לזכות לחיקוי מעולה בתוכנית סאטרדיי נייט לייב, בעקבות הופעה כושלת באותה התוכנית ממש וכן בתיק מעוצב על שמה,ובקמפיין של ענקית הביגוד H&M.

המראה הייחודי של דל ריי, ובמיוחד השפתיים המתריסות שלה, הוא ההשראה ליצירת המופת של סוון גרוטוניקולס היקורן, צמד מעצבי דיגיטל מבריסל, שהחליטו להצמיד את השפתיים המדוברות למגוון שחקנים, מנהיגים פוליטיים ואפילו אייקונים על זמניים כמו מרילין מונרו.

התוצאה מצחיקה ומעוררת מחשבה כאחד, שכן הרושם הראשוני הוא שישנן לא מעט דמויות שזוכות לשדרוג באמצעות השפתיים התפוחות והסקסיות שלה, ומצד שני, אותן שפתיים ממש, כשהן מבודדות מהפנים שפרסמו אותן, הן הדבר הכי מגוחך עלי אדמות.

עלייה ברמת הגיחוך מתרחשת בטאמבלר הנוסף, Cholafied, שהופך סלבריטאים תמימים לפרחות מקסיקניות. ה-Chola, מעין גנגסטרית שכונות חובבת איפור מוגזם, היא תופעה תרבותית ותיקה יחסית, שהונצחה בכמה וכמה אתרים וקליפים, כמו זה של גלוריה שורי-נאבה, קומיקאית יוטיוב בחסד עליון, שהתפרסמה בזכות מדריכי האיפור המוקצנים שלה. לפני כשנתיים הכריזה השחקנית סנדרה בולוק, שמזוהה יותר מכל עם תדמית הכל-אמריקאית הנקייה שלה, בתוכנית הטוק שואו של ג'ורג' לופז הלטיני, שהיא מוכנה ל-Chola Makeover, ועברה מהפך תחת ידיה של שורי-נאבה, שכלל תוחם שפתיים, גבות משורטטות וחולצת פלנל.

מייקל ג'ייסון אנריקז, סטודנט לפרסום מקליפורניה שמגדיר את עצמו בטאמבלר כ"ילד ניינטיז מובהק", מעניק את אותו המייקאובר (גבות, אייליינר, תוחם) למגוון פרצופים מוכרים - משרליז תרון ועד לינדזי לוהן - ולא פוסח גם על גברים מכובדים כמו וודי אלן ואלכסנדר סקארסגארד, שגם האיפור המפחיד ביותר לא יכול להרוס את יופיו הנורדי.

גם כאן מתקבלת תמונת מצב משעשעת למדי של סלבס במראה לוחמני משהו, שספק מוסיף להם קסם וספק עושה מהם צחוק. זה המקום להוסיף שהיוצרים של שני הטאמבלרים תמיד שמחים לקבל הצעות לסלבריטאים שאתם חפצים לראות תפוחי שפתיים או, לחילופין, מאופרים בסגנון גנגסטרי. רעיונות, מישהו?