שפתיים בוהקות הן מצרך חובה בכל הופעה אביבית, וכוכבות הפסטיבל מדגימות את זה היטב. גוון סטפאני, הפרזנטורית הדנדשה של חברת לוריאל פריז, פספסה אולי עם הבגד, אך קלעה בול עם שפתיים בגוון פוקסיה הכה-אופנתי, שיצר, יחד עם שיערה המחומצן, לוק דיסקו כייפי במיוחד. איזבל הופר, הכוכבת הצרפתייה המוערכת, בחרה בגוון נוסף שמככב העונה - הכתום, שבלט על פניה הנקיות מאיפור.

מרעננת. ג'סיקה צ'סטיין (צילום: gettyimages)
מרעננת. ג'סיקה צ'סטיין (צילום: gettyimages)

עוד יופי נוסח קאן:

עוד אורחת שדבקה בכתום המדבק היתה סונם קאפור ההודית, כוכבת בוליווד מוכרת, שציוותה לשפתון שלה עגילים ירוקות. כוכבת סרטי האינדי ג'סיקה ג'סטיין, שהתבגרה יפה וזכתה בתפקיד בראשי באחד הסרטים הבולטים בפסטיבל, "עץ החיים", הלכה על גוון פירותי שיצר ניגוד מעניין עם הצללית המטאלית והשתלב עם הגוון הג'ינג'י של תסרוקתה הקופצנית.

טרנדית. קירסטן דאנסט (צילום: gettyimages)
טרנדית. קירסטן דאנסט (צילום: gettyimages)

קירסטן דאנסט, השחקנית החמודה שמאוד משתדלת לחזור לליגה של הגדולים, הגיעה לקאן לרגל הקרנת הסרט החדש מלנכוליה, בבימויו של לארס פון טרייר, ולא שכחה לארוז גם היא ליפסטיק טרנדי בגוון אבטיח.

ולסיום - קלאסיקה במיטבה באדיבות דלפין צ'נאק, עוד נציגה של צרפת. דלפין, שמדגמנת כאן עור מושלם ותספורת שכל אחת יכולה לחקות, מוכיחה שכשאת מצוידת בשפתיים סקסיות, אין צורך בתכשיטים נוצצים או שמלת ערב מפוארת. נסי את זה בבית? בהחלט.

סקסית. דלפין צ'נאק (צילום: gettyimages)
סקסית. דלפין צ'נאק (צילום: gettyimages)

רוצים לדעת מה כולם לבשו?