בת הזוג החדשה של אושרי כהן היא נערת היופי-עשרה לשנת 2014

אחרי שפורסמה תמונתו של השחקן וחברתו מבלים יחד, רבים תהו מי הבלונדינית המסתורית. אז תכירו: סשה שוטורוב, בת 24, שהגיעה לגמר תחרות מלכת היופי

כאן הכרנו בפעם הראשונה. סשה שוטורוב בתחרות מלכת היופי 2014  (צילום: ששון משה)
כאן הכרנו בפעם הראשונה. סשה שוטורוב בתחרות מלכת היופי 2014 (צילום: ששון משה)
סשה שוטורוב, נערת היופי-עשרה לשנת 2014 (ראשונה מימין), לצד מלכת היופי מור ממן, דורון מטלון ותמר סקורסירב  (צילום: ששון משה)
סשה שוטורוב, נערת היופי-עשרה לשנת 2014 (ראשונה מימין), לצד מלכת היופי מור ממן, דורון מטלון ותמר סקורסירב (צילום: ששון משה)

גם אתם תוהים מי החברה החדשה של אושרי כהן? מאז שפורסמה תמונה של השניים, כולם מנסים לדלות פרטים ולהבין במי מדובר. התמונה של השחקן וחברתו מבלים בחוף הים, שפורסמה אתמול בpplus, משכה התעניינות רבה, בייחוד לגבי הבחורה האנונימית שרבים מנסים לזהות מי היא. אז אנחנו כאן כדי לספר את כל הפרטים.

 

אז הבלונדינית היפה עונה לשם סשה שוטורוב (24). אם הפנים שלה מוכרות לכם זה בגלל שהיא הגיעה לרביעיית הגמר בתחרות מלכת היופי 2014 (זו שמור ממן זכתה בה). היא הגיעה למקום המכובד וזכתה בתואר נערת היופי-עשרה.

 

 

היא עלתה מבלארוס בגיל חמש וגדלה בצפת. בגיל 13 החלה לדגמן, ואחד התחביבים הכי גדולים שלה הם גלישה וסקי.

 

 

היום היא ומנהלת זוגיות טרייה, כך על פי התמונות, עם השחקן אושרי כהן. לפני כשנתיים יצא כהן ממערכת יחסים ארוכה של ארבע שנים עם אריאל רייס, ולאחר תקופה שקטה בתחום הרומנטי, עכשיו הוא בזוגיות חדשה. שוטורוב העלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה מתוקה של השניים יחד עם אחותה. אז יכול להיות שאפשר לסמן וי על פגישה עם המשפחה.

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד