מגי אזרזר: "להיות בבית יחד עם קותי דווקא קירב אותנו מאוד"

אחרי חודשיים בבית, השחקנית בת ה-33 יוצאת לדגמן בטבע, מגלה מה עשתה הקורונה לזוגיות, מה היא למדה על עצמה, ואיזה תחביב חדש ומפתיע מעסיק אותה בימים אלו

מגי אזרזר. "הרגשנו שהטבע מחכה לנו" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
מגי אזרזר. "הרגשנו שהטבע מחכה לנו" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
"אם פעם פחדתי להיות עם עצמי לבד, היום אני מבינה שזה מחזק" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
"אם פעם פחדתי להיות עם עצמי לבד, היום אני מבינה שזה מחזק" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
"קותי ואני מאוד זוגיים, אבל גם יודעים לתת את השקט אחד לשני" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
"קותי ואני מאוד זוגיים, אבל גם יודעים לתת את השקט אחד לשני" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)

מגי אזרזר, (33), שחקנית, פרזנטורית של גרנייה, שהיטלטלה ממושב למושב כדי למצוא את הלוקיישן המושלם להפקה שלפניכם. על הדרך סיפרה לנו איך היא הסתגלה למציאות החדשה.

 

בואי נתחיל עם מה שמעניין: מה עשתה תקופת הקורונה לזוגיות?

"שמעי, אני לא רבה עם קותי יותר ממה שאני רבה איתו בדרך כלל, בגלל ששנינו בבית. להיות ביחד דווקא קירב אותנו מאוד. הייתי מאוד עסוקה לפני זה, וברגע שיש לי הצגה בערב, אני לא רגועה. ואז משהו בניקיון הזה גרם לי להבין מה חשוב. אם פעם פחדתי להיות עם עצמי לבד, היום אני מבינה שלא רק שהשד לא כזה נורא, זה מקסים. זה מחזק".

 

ובכל זאת, איך מסתדרים בבית?

"כל אחד מוצא את המקום שלו. לפעמים אני יכולה להיות בבית כמה שעות ולא לשים לב שהוא בבית. אני למעלה בבינג' או קוראת ספר והוא בחצר, ופתאום אני נזכרת שהוא בבית ויכולה לשלוח לו הודעה, כי ברור שאני לא ארד למטה, 'מאמי, תביא לי מים'. אנחנו אנשים מאוד זוגיים, אבל גם יודעים לתת את השקט אחד לשני".


 

"המרדף נעצר. את לא מתעסקת במה התפקיד הבא" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
  "המרדף נעצר. את לא מתעסקת במה התפקיד הבא"(צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)

   

  מה את עושה בשקט הזה?

  "התחלתי לצבוע דברים בבית, הזמנתי את כל האינטרנט, ניהלתי מערכת יחסים עם שליחים. מצאתי המון תעסוקה חיובית בשקט הזה. המרדף נעצר. את לא מתעסקת במה התפקיד הבא, מה תהיה ההצגה הבאה, מתי מתחילים חזרות, כמה לייקים, איזו תמונה אני צריכה להעלות, מה אני צריכה לעשות עכשיו באינסטגרם. אין לי חיים אחרים להציץ אליהם דרך המסך וכולם כמוני. גיליתי דברים על עצמי שלא הייתי מגלה בחיים בתקופה הזאת, בלי הקורונה. הבנתי ממה אני חוששת, מה אני. מצאתי פתרונות לשאלות שהעסיקו אותי וניקרו לי במוח. אמרתי לעצמי 'בואי ננסה לראות מה הצד השני יעשה אם תגידי את זה'. הקורונה גילתה לי שהאנשים שאני מדברת איתם בטלפון ביומיום, אלו האנשים שלי, המשפחה שלי ועוד שתי חברות.

  "במהות אני אדם שמסתגל לסיטואציה. אם יש לי המון עבודה, אני הופכת להיות חיית עבודה. ובקורונה – נתתי לדבר הזה את המקום שלו. אני מתרווחת בנחת, מקבלת את זה בצורה שלא חשבתי שאקבל. אני לא משתגעת בבית, אני רחוקה משיגעון. אני מודה על הטוב שבתקופה הזאת".

   

  "קורונה גילתה לי שהאנשים שאני מדברת איתם בטלפון ביומיום, אלו האנשים שלי, המשפחה שלי ועוד שתי חברות" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
   "קורונה גילתה לי שהאנשים שאני מדברת איתם בטלפון ביומיום, אלו האנשים שלי, המשפחה שלי ועוד שתי חברות"(צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)

    

   מי שעוקב אחרי אזרזר באינסטגרם מגלה שהיא הפכה להיות אושיית טיפוח בזכות חוזה הפרזנטורית שלה עם מותג הטיפוח "גרנייה". "לפני שהכל התחיל והתחלנו לחשוב על הקמפיין הקרוב, הם הציעו שאצלם סטורי מהבית שלי ולא היה לי נוח עם זה, לא הייתי בטוחה שזה יֵצא מספיק טוב ושאני יודעת לצלם, רציתי ימי צילום מסודרים ושייראה כאילו אני מצלמת את עצמי", היא מספרת. ואז הגיעה הקורונה. "אני יושבת בבית, רואה את עצמי עם שיער לבן ואומרת לעצמי 'אני לא מסוגלת להצטלם ככה, עם שיער לבן!'.

   "הרמתי מצלמה, אחותי, בחיים לא עשיתי את זה, התחלתי לצבוע לעצמי את השיער וזה היה הקמפיין (בהיילייטס של חשבון האינסטגרם garnier_il, ה"ר). פחדתי שאני לא אעשה את זה טוב, אבל בסוף זה יצא מעולה. הנה, אני עובדת מהבית, מצלמת את עצמי כל יום, עושה סרטונים ועל הדרך מטפחת את עצמי, כל יום עם מסכת פנים אחרת".

    

   את לא מתגעגעת לשחקניות של "אפס ביחסי אנוש" בבית ליסין?

   "אני בהפסקה, אני במנוחה מטורפת. 'אפס ביחסי אנוש' יחזור בגדול. רצנו עם 23-25 הצגות בחודש. תחשבי, שרתי ורקדתי כל ערב, זה מטורף, גם לקול וגם לגוף. נחזור עם הרבה יותר תשוקה".

    

   אגב מנוחה, איך היו הצילומים שלנו?

   "היה מעלף, החוויה הכי נינוחה שהייתה בעולם. התארחנו בבית של הצלם שי יחזקאל במושב חמד, כל פעם הלכנו, צילמנו לוק־שניים וחזרנו אליו הביתה, שתינו קפה, החלפנו בגדים. צילמנו מעשר בבוקר עד שש וחצי בערב. נסענו בין מושבים לחפש לוקיישנים, כי לצילום האחרון, מזל חסון הסטייליסטית רצתה שאטפס על עלים יבשים. דמייני, אנחנו כבר בסוף, השמש כמעט נעלמת, אבל היא רוצה עלים. עברנו בין שישה־שבעה לוקיישנים עד שמצאנו את מה שהיא רצתה. אבל זו הייתה הפקה נהדרת, ברגוע, אנחנו מצלמים והעולם שקט. הרגשנו שהטבע מחכה לנו".

    

   "אני בהפסקה, במנוחה מטורפת" (צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)
    "אני בהפסקה, במנוחה מטורפת"(צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: מזל חסון)

     

    נכנסת לדמות בצילומים?

    "בגלל שאני באה ממשחק ולא מדוגמנות, פיתחתי משהו שישמור עליי בימי צילום: אני מספרת לעצמי סיפור, כדי להתאים לבגדים. אני מדמיינת שאני מישהי שעזבו אותה והיא עצובה, למשל. וככה זה היה תמיד. אבל הפעם הייתי הכי נקייה, הכי פחות לחשוב, ופעם ראשונה שאני מצלמת ולא אמרו לי 'שחררי את הפנים, שחררי את הפנים!' תמיד צועקים עליי להשתחרר והפעם לא הייתי צריכה את זה".

     

    דוגמנית: מגי אזרזר לזוהר יעקובסון. הפקה וסטיילינג: מזל חסון. איפור: תהילה גוטליב. שיער: מאור קידושים. גבות: מושיק טאקו. ע' סטיילינג: לי גורן

    איפה משיגים? פקטורי 54, factory54.co.il. אמור, כיכר המדינה, ת"א. Badiya, badiyashop.com. הסטודיו,h-o-p.co.il. איתי גונן, קינג ג'ורג' 64 ת"א. ליאת בוטיק, מרכז שוסטר ת"א. emili, טל' 050–8234003. חן בר כליפה, טל' 050–7780136. שני צימרמן, טל' 054–4779407

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד