צילום: שי יחזקאל

מיה קרמר מרגיעה: תרגול המשלב תנועה ונשימה ומרגיע את המחשבות

בימים שבהם כולנו צריכים רגיעה לנשמה, מיה קרמר הכינה חמישה תרגילים פשוטים ונעימים שניתן לגשת אליהם בכל שלב ביום. מוזמנים לפרוס מזרון ולהצטרף לחוויה

להרגיע את המחשבות ולהניע קצת את הגוף. מיה קרמר (צילום: יואב דודקביץ)
להרגיע את המחשבות ולהניע קצת את הגוף. מיה קרמר (צילום: יואב דודקביץ)
תרגול ביתי עם מיה קרמר, להרגעת המחשבות ומערכת העצבים

מיה קרמר, מדריכת יוגה ו-well-being, מציעה תרגול ביתי שיעזור לנו להתחבר לנשימה, להרגיע את המחשבות ולהניע קצת את הגוף. התרגילים מתאימים לכולם, בכל גיל, ובכל שלב ביום:  

 

תרגיל 1: תרגיל נשימה המיועד להרגיע את המחשבות ואת מערכת העצבים.

 

תרגיל 2: לשכב על הגב, להביא את הרגליים ל-90 מעלות ולהעביר את הרגליים מצד לצד. תרגיל נהדר לפתוח איתו את הבוקר, אפילו לפני שיוצאים מהמיטה.

 

תרגיל 3: תנוחת גשר עם מתיחה לגב.

 

תרגיל 4: מתיחת ירך. 30 שניות לכל צד.

 

תרגיל 5: תרגיל המאפשר לפתוח את הלב לעצמך ולאחרים במהלך תקופה זו, ולשלוח אור לכל מי שצריך.

 

תרגול מהנה!

 

   

  אחרי שנים שאנחנו מדברים איתכם על WELLNESS החלטנו שהגיע הזמן לחלוק כבוד לאנשים שמקדמים את התרבות הזאת בישראל – מכושר ותזונה, דרך מיינד ובודי פוזיטיב ועד סביבה וקיימות. מי יהיו אנשי הוולנס של ישראל?

   

  מיה קרמר - באחד המהפכים הכי מרשימים שראינו הפכה מיה קרמר מסטייליסטית, מנחת טלוויזיה וכוכבת ריאליטי למדריכת יוגה ומדיטציה מובילה, סוג של גורו רוחנית בהתהוות. דרך מותג הוולנס הפרטי שלה mayaste.com היא מלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה, מנחה סדנאות ("להעיר את האלה הפנימית שבך" שמיועדות לנשים) ומעבירה הרצאות בנושא רוחניות ואפילו מוציאה קבוצות לטיולים רוחניים בחו"ל. בסוף 2019 צילמה תוכנית טלוויזיה מבוססת נושאי וולנס (הפרק הראשון צולם בהודו). היא פיתחה גם את שיטת הקוויקי יוגה, שמאפשרת תרגול יוגה יומיומי של כמה דקות, ומקפידה להעביר מסרים של שלווה גם דרך חשבון האינסטגרם שלה.

   

   

  הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
  הגיליון החדש של מגזין מנטה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי יחזקאל)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד