"בזכות תחרות מלכת היופי שיניתי גישה ואני יותר בטוחה בעצמי"

נערת ישראל אוליאנה פרידריך מסבירה למה היא מחזיקה בכמה עבודות במקביל, ולמה היא מבלה בשיעורי משחק מול מצלמה, כשהתוכנית היא בכלל ללמוד מדעי החיים

"אני מעיזה להסתכל היום למקומות יותר גבוהים". נערת ישראל אוליאנה פרידריך (צילום: אלבום פרטי)
"אני מעיזה להסתכל היום למקומות יותר גבוהים". נערת ישראל אוליאנה פרידריך (צילום: אלבום פרטי)

את נערת ישראל אוליאנה פרידריך (23) היה מאוד קשה להשיג בטלפון. כמי שהתחילה לעבוד כבר בגיל 13 והחריצות היא חלק בלתי נפרד ממנה, מנהלת גם היום שגרה עמוסה במיוחד."יש לי שגרת עבודה של מספר עבודות במקביל, כדי שאוכל להנות מהטיולים", היא מסבירה. "אני גרה בתל אביב עם שותפה ולומדת קורס משחק מול מצלמה מבית רוברטו בן שושן. מאוד נהנית. אני עסוקה יותר בזכות הזכייה, בצילומים ובלימודים".

 

"השינוי המהותי הוא הגישה שלי כלפי החיים וכלפי עצמי" (צילום: אלבום פרטי)
  "השינוי המהותי הוא הגישה שלי כלפי החיים וכלפי עצמי" (צילום: אלבום פרטי)

   

  ספרי מה באמת השתנה בחיים שלך מאז הזכייה כנערת ישראל.

  "חתמתי בסוכנות של רוברטו בן שושן , עברתי לגור בתל אביב ואני לומדת ועובדת. אבל השינוי העיקרי הוא השינוי המהותי. הגישה שלי השתנתה כלפי החיים וכלפי עצמי. אני הרבה יותר בטוחה בעצמי, מעיזה להסתכל היום למקומות יותר גבוהים, ולא לפחד להעז. הכרתי אנשים מדהימים בזכות התחרות, אז ככה שגם מעגל החברים שלי התרחב ונהיה מגוון ומלא באנשים טובים שמאמינים בי. זכיתי להכיר ולהתחבר למלכת היופי שלנו, סלע, שכל פעם מפתיעה אותי מחדש. אני מתרגשת ומאמינה בה שלגמרי תביא לנו גאווה. היא עובדת קשה ובנחישות להצליח, וזה משהו שזכיתי גם כן ללמוד ממנה".

   

  "היא מפתיעה אותי כל פעם מחדש". עם מלכת היופי סלע שרלין (צילום: איתן טל הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)
   "היא מפתיעה אותי כל פעם מחדש". עם מלכת היופי סלע שרלין (צילום: איתן טל הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)

    

   חזרת עכשיו מטיול בברצלונה. איך היה?

   "בברצלונה היה מדהים! נסענו אמא שלי ואני לארבעה לילות. המזג אויר היה לטובתנו, ישנו במלון שהיה על השדרה הראשית – ככה שזכינו במיקום מעולה ונוח. גם קרוב לאתרים וגם לקניונים וחנויות. אני חולה על אירופה אז רק לנשום מהאויר עושה לי טוב".

    

   מה עשיתן שם? באיזה מקומות ביקרתן?

   "עשינו בעיקר שופינג. טיילנו קצת באתרים מתוירים ובעיקר נהננו מזמן האיכות ביחד. ביקרנו בשדרת הרמבלה הראשית שמלאה בחנויות ומסעדות טובות, ומלאה בשחקנים ודמויות שעושות חשק להצטלם. ברובע הגותי הסתובבנו בין הסמטאות שמלאות גם כן בחנויות, ברים ומסעדות. טיילנו עד לנמל של ברצלונה, שעל גדותיו טיילנו בשוק פשפשים, התלהבנו מכמות השחפים והתחדשנו בקניון של הנמל.ביקרנו באחת מיצירותיו של גאודי, קתדרלת אולליה הקדושה שבאמת הפעימה אותנו בפרטים הקטנים שלה, ברחובות העיר ברצלונה ובפארק המצודה שכולל את שער הנצחון של ברצלונה"

    

    

   זאת הפעם הראשונה שלך בברצלונה? מה הכי אהבת שם?

   "אכן הפעם הראשונה שלי בברצלונה. אני מאוד אוהבת את אירופה, אז נחיתה באירופה עושה לי טובה מהצעד הראשון. המבנים, התרבות. היה מאוד מרשים ומיוחד לראות את יצירותיו של גאודי שממש ניכרות בתרבות ברצלונה, וכמובן שאהבתי את השופינג! ברצלונה אכן יעד לשופינג בגלל המחירים שיש בכל רשתות האופנה האהובות".

    

   נשמע חלום! ומה התוכניות שלך להמשך?

   "אני מתכננת להתחיל ללמוד בשנה הבאה לימודי מדעי החיים. משתדלת להתפתח ולפתח את עצמי. אני בריאה והלב מלא בחלומות, אז זה הזמן שלי להגשים"

    

    

   רוצים לראות עוד תמונות של אוליאנה ולהתעדכן בסטורי? היכנסו לאינסטגרם

     

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד