נעמה קסרי: "בזכות הישרדות זכיתי במיכאלה, שנוצרה בפיליפינים"

השורדת האהובה חושפת למה התחילה טיפולי בוטוקס בגיל 28, איך שכנעה את בעלה לכתוב צוואה ולמה אין לה בעיה להצטלם לשער עם בתה 9 ימים אחרי הלידה

נעמה קסרי מתראיינת לשער "לאשה". לחצו Play לצפייה
צילום: שמוליק דודפור
נעמה קסרי עם הבת מיכאלה. (צילום: זוהר שטרית סגנון: חיה וידר)
נעמה קסרי עם הבת מיכאלה. (צילום: זוהר שטרית סגנון: חיה וידר)
"אני לא מרגישה בשיא שלי מבחינת הגוף, הבטן רופסת, התחת מדובלל, יש לי גודש בחזה, אבל אין לי בעיה להצטלם ככה, כי ככה אני נראית. אני לא מסתירה כלום" (צילום: זוהר שטרית סגנון: חיה וידר)
"אני לא מרגישה בשיא שלי מבחינת הגוף, הבטן רופסת, התחת מדובלל, יש לי גודש בחזה, אבל אין לי בעיה להצטלם ככה, כי ככה אני נראית. אני לא מסתירה כלום" (צילום: זוהר שטרית סגנון: חיה וידר)

בגמר "הישרדות" (ששודר ברשת 13 לפני קצת יותר משבוע) נעמה קסרי לא לקחה את המיליון, אבל זכתה בתואר "השורדת האהובה". "ברור שהופתעתי", היא אומרת, "קיבלתי חיבוק גדול מהצופים, הרבה יותר גדול ממה שקיבלתי בעונה הראשונה שבה זכיתי".

 

לפני שלושה שבועות נולדה בתה השלישית מיכאלה, שנוצרה – כך היא מנחשת – עוד בפיליפינים, כשבעלה גל ארז הגיע לשם ל"איחוד משפחות". "איך, איך קרה שפתאום יש לי ילדה? את קולטת איזו שנה מטורפת הייתה לי? בדיוק תשעה חודשים אחרי שחזרתי מהאי, מיכאלה נולדה".

 

איך הייתה הלידה?

"עשיתי ניתוח קיסרי באיכילוב. המלונית הייתה חלום. שלושת הילדים שלי נולדו בקיסרי כי ככה בחרתי, זה לא בשבילי לידות. לא יכולתי לדמיין שחותכים אותי שם. אחרי הלידה הרופא עשה לי קשירת חצוצרות. זה במקום אמצעי מניעה, וזה גם עוזר במניעת סרטן צוואר הרחם".

 

עם בן הזוג גל ארז. "זה לא סקסי לדבר על כסף" (צילום: רועי חביב)
  עם בן הזוג גל ארז. "זה לא סקסי לדבר על כסף"(צילום: רועי חביב)

   

  אז אני מבינה שסגרת את הבאסטה.
  "ברור, אני בת 41, בעלי בן 54 ויש לנו שישה ילדים ביחד (שלושה מנישואיו הקודמים של גל, אחד מזוגיות קודמת של קסרי ושניים משותפים, ד"ח). הלו, זה לא בני־ברק פה. לא תכננתי את מיכאלה, היה לי דיל עם גל: ילד אחד משותף".

  .

  ובכל זאת נולדה מיכאלה.

  "כי גל התחרט. הוא טיפל בדניאל חודשיים כשהייתי ב'הישרדות' והוא כל כך נהנה מזה, שכשהוא הגיע לביקור באי, הדבר הראשון שהוא אמר לי היה 'אני רוצה עוד ילד'. חשבתי שאני לא שומעת טוב. אמנם לא זכיתי במיליון, אבל אני הזוכה הגדולה של העונה הזאת - בזכות 'הישרדות' זכיתי במיכאלה".

   

  עשיתם הסכם ממון?

  "כן, כשהתחלנו לצאת. אמרתי לו: 'מה ששלי שלי ומה ששלך שלך'. כשהתחתנו דרשתי ממנו שיעשה צוואה, בגלל אירוע שקרה לחברה שלי, שבעלה בפרק ב' נפטר במפתיע והשאיר אותה חסרת כל. אמרתי לו 'אני לא יודעת מה יקרה, יכול להיות שאני אלך לפניך, אבל אם יקרה לך משהו, תן לי להיות מרוכזת בצער שלי ולא לריב עם אף אחד', והוא עשה את זה. זה לא סקסי לדבר על כסף, אבל החלטתי להתגבר על הבושה ולשים את זה על השולחן".

   

  כמה את אמא שונה היום?

  "עם רועי הייתי אמא שהיא גם ילדה, הבאתי אותו לעולם ממקום לא נכון, חשבתי שהוא יסדר לי את הזוגיות, וזו טעות. ילד לא מתקן, הוא יכול רק להעצים את מה שיש. עד גיל שלוש כמעט לא הכרתי אותו, אמא שלי גידלה אותו. עם הבנות שלי זה משהו אחר לגמרי, קודם כל יש אבא בתמונה, בן זוג שתומך ומרים את העסק הזה ביחד איתי".

   

  היו לך רגשות אשם כשהשתתפת ב"הישרדות"? התלבטת אם לעזוב אותם שוב?

  "לא. מה, זרקתי אותם ברחוב? איפה כתוב שאמא לא יכולה לעשות דברים מגניבים, ורק אבא יכול? דרך אגב, אני לא פמיניסטית בכלל, מי צריך את כל הפמיניזם המטורלל הזה? מה, שאני אתחיל לתקן פנצ'ר בגלגל רק בגלל שכמה נשים החליטו שזה פמיניסטי? עזבי אותי מזה".

   

  עם ילדיה רועי ודניאל (צילום: מתוך האינסטגרם של naama.kasry@)
   עם ילדיה רועי ודניאל(צילום: מתוך האינסטגרם של naama.kasry@)

    

    

   מני היה צריך להיות בגמר

   הסיבות שהביאו אותה ל"הישרדות VIP" שונות לחלוטין מהסיבות שהביאו אותה ל"הישרדות 2008". "אז הגעתי כדי לברוח מהכל, אבא שלי בדיוק חלה, הזוגיות שלי לא הייתה טובה, היה לי תינוק שלא ידעתי מה לעשות איתו, הייתי בן אדם עצוב. הפעם אני בן אדם אחר, לא ברחתי משום דבר. באתי בשביל החוויה.

    

   חוויה? נראה שלא נתת לעצמך ליהנות, באת לעבוד. לא נחת לרגע.

   "באתי לעבוד כי שילמו לי מאות אלפי שקלים. עשיתי שיעורי בית, באתי מוכנה לקרב. ובכל זאת, זאת הייתה חוויה משוגעת. גל ואני גרופיס של 'הישרדות', ראינו את כל העונות של ארצות־הברית, שזה כמה ליגות מעל המתייפייפים שיש פה בארץ עם כל ה'בוא נחלוק את האוכל ונעביר מסר של אחווה'. יאללה יאללה. 'הישרדות' זה משחק של הישרדות, לא של אהבה".

    

   אז איך את מסבירה את זה שלא זכית?

   "כי המושבעים חשבו 'היא כבר זכתה פעם', 'היא הכי לא צריכה את זה'. שיחקתי בהם, ניהלתי את המשחק בלי שהם ירגישו אפילו, ובסוף ערמת מתייפייפים צרי עין לא היו מסוגלים להגיד שאפו. בארצות־הברית, אם אחת כמוני הייתה מגיעה לגמר, היא הייתה לוקחת בהליכה. אני קבעתי מי ילך ומי יישאר, ואני גם קבעתי שמני לא יהיה בגמר, כי הוא חיפש אותי כל העונה. אמרתי כמו משה רבנו – תגיע לארץ המובטחת ולא תיכנס".

    

   אאוץ', אכזרי.

   "היום אני מצטערת על זה, מני היה צריך להיות בגמר. אם מצביעים פה כאילו זו עמותת 'יד לשורד', אז למני הכי מגיע כי הוא הכי צריך את זה".

    

   לאשה (צילום: אוהד קב)
    לאשה (צילום: אוהד קב)

     

     

    אני בן אדם מוגזם

    מגיל 28 היא משתמשת בבוטוקס בקביעות. "עשיתי מילוי רקות, עצמות לחיים, שקעי עיניים, איפור קבוע, כי אני חייבת להיות תמיד מתוקתקת", היא מסבירה. "את יודעת שלפני הלידה הייתי עד אחת וחצי בלילה במספרה? בעלי רב איתי, חשב שהשתגעתי, אבל כשאני נראית טוב, טוב לי".

     

    ועדיין, עבר לך פעם בראש שאולי הגזמת?

    "כן. למשל, לקראת סוף ההיריון התנפחתי והשפתיים שלי נהיו מוגזמות בטירוף, אז המסתי. אחד היתרונות של חומצה היאלורונית הוא שיש דרך חזרה. כשתרד הנפיחות אני אחזיר. אני יודעת שבארץ פחות אוהבים את המראה העשוי, כמו שאוהבים באירופה, אבל אני בן אדם מוגזם. מי יוצא פעמיים ל'הישרדות'? את חייבת להיות מוגזמת בשביל זה".

     

    איך, בתור מי שמקפידה להיראות במיטבה, הסכמת להצטלם ל"לאשה" תשעה ימים אחרי הלידה?

    "נכון, אני לא מרגישה בשיא שלי מבחינת הגוף, הבטן רופסת, התחת מדובלל, יש לי גודש בחזה, אבל אין לי בעיה להצטלם ככה, כי ככה אני נראית. אני לא מסתירה כלום".

     

    • הראיון המלא עם נעמה קסרי מתפרסם בגיליון "לאשה" החדש, השבוע בדוכנים

     

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד