מיקום צילומי השער של נעמה קסרי, במרומי הקומה ה-38 הנבנית בימים אלו במגדלי נווה בבת ים, התאים להלך הרוח בו היא נמצאת. אז נכון שכדי להגיע לשם היא נאלצה לחבוש קסדה, להתנייד במעלית שירות מפחידה וכשהגיעה למעלה סבלה ממשבי רוח קרים, אבל כשהכי מתחשק לה "לעמוד בקצה של בניין" לדבריה, "ולצעוק שהיא בהיריון", אין מקום טוב מהלוקיישן הגבוה ביותר באזור, המשקיף על הים התיכון.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

זו הפעם השנייה בה קסרי בת ה-34 מצפה לתינוק, ומרוב התרגשות היא אפילו מנסה להוציא את הבטן כדי שיראו עוד קצת. בפעם הראשונה היא ספגה לא מעט ביקורת כשעזבה את בנה רועי, אז רק בן שבעה חודשים, לתקופה של חודשיים, בכדי לקחת חלק בעונה הראשונה של הישרדות. זמן קצר לאחר שחזרה גם עם המיליון וגם התהילה, נפרדה מאביו סידני, ופתחה בפרק חדש בחיים בו הרחיבה את רשת מכוני היופי בבעלותה והשתלבה בהגשת תוכניות בוקר. " אני לא אמא חונקת ולא לחוצה", היא מעידה על עצמה אבל מוסיפה באותה הנשימה שהפעם בניגוד לחוויה הראשונית היא הרבה יותר חרדתית בכל הנוגע להיריון.

במשך שנה שלמה היא ובן זוגה לחיים, גל ארז (47), מתמודד העונה השנייה של הישרדות, (אותו הכירה דווקא בגמר העונה השלישית), ניסו ורצו, עד שהתבשרו כי באביב הקרוב הם ירחיבו את המשפחה. מלבד בנה רועי, לגל יש שתי בנות ובן מנישואיו הראשונים ובקרוב יעברו כולם מארסוף לבית חדש בהרצליה. אז איך מתנהל לדעתה פרק ב' של החיים שלה?

  • הלבשה קרן נתנזון: +A