נטלי דדון: "אף פעם לא הפסקתי לאהוב את האבא של הילד שלי"

מספר 1 ברשימת משפיעניות הרשת של Gostyle: בגיל 36 עם ילד וקאמבק אפשרי עם האקס, דדון חושבת על היום שאחרי האינסטגרם כי "אין רופא שיציל אותי מהתקמטות"

" אני תמיד אהיה הילדה שחלמה על משפחה משלה, על מסגרת, בית עם גדר לבנה". נטלי דדון (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
" אני תמיד אהיה הילדה שחלמה על משפחה משלה, על מסגרת, בית עם גדר לבנה". נטלי דדון (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
"ספורט אני שונאת, אז תוך כדי עבודה אני מתחברת למכונות שאני מייבאת למיצוק וניקוז לימפטי. שמתי מכונה כזו במשרד" (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
"ספורט אני שונאת, אז תוך כדי עבודה אני מתחברת למכונות שאני מייבאת למיצוק וניקוז לימפטי. שמתי מכונה כזו במשרד" (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
"אני פועלת כדי שמחר־מחרתיים, כשתגיע מישהי צעירה ואטרקטיבית יותר ממני, אני לא אפול לתוך ריק" (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
"אני פועלת כדי שמחר־מחרתיים, כשתגיע מישהי צעירה ואטרקטיבית יותר ממני, אני לא אפול לתוך ריק" (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)

אל תיתנו ללוק המוקפד ולפרסונה הקלילה של נטלי דדון להטעות אתכן: בחשבון האינסטגרם שלה  וגם בחיים האמיתיים היא אולי משקיעה המון במראה החיצוני, אבל בפועל היא לא בונה עליו לטווח הארוך. "אין רופא שיציל אותי מהתקמטות", היא אומרת. "אני פועלת כדי שמחר־מחרתיים, כשתגיע מישהי צעירה ואטרקטיבית יותר ממני, אני לא אפול לתוך ריק". וזה בדיוק מה שהופך אותה למספר אחת ברשימת משפיעניות הרשת של Gostyle.

 

לא היה קל להחליט על מספר אחת ברשימת משפיעניות הרשת שלנו. יש בארץ לא מעט נשים ששוברות את הרשת על בסיס יומי, עם מאות אלפי ואפילו מיליוני עוקבים. אבל עם כל הכבוד לאינסטגרם, אי אפשר לשלם חשבונות בלייקים. חברות ומותגים ישראליים אמנם כבר הבינו שתמונה מפרגנת ברשת שווה להם כסף, אבל לא מדובר במיליונים שמרוויחות סלבס עולמיות על פרגונים דומים. לכן חיפשנו משפיעניות ישראליות שהשכילו לצאת מהמרחב הווירטואלי ולתרגם את ההצלחה שם להצלחה של ממש – ולא רק כדוגמניות ופרזנטוריות, אלא גם בתחומים שאפשר לבנות עליהם לטווח הארוך.

 

שם אחד קפץ לנו מיד לראש: נטלי דדון, שלצד חשבון רב השפעה, קריירה כדוגמנית והשתתפות בתוכניות ריאליטי, משתמשת במעמדה האינסטגרמי כדי להתפתח ברמה העסקית. או כמו שהיא בעצמה אומרת: "רוב העסקים שלי מבוססים על האינסטגרם, ואני שואלת את עצמי מה יקרה אם יום אחד המפה משתנה וסוגרים את האינסטגרם. מה אני עושה? מי מהעסקים שלי שורד ואיך מתחילים מהתחלה?".

 

חילוף חומרים מהיר (צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)
  חילוף חומרים מהיר(צילום: רותם לבל סטיילינג : חיה וידר)

   

  יש כמה וכמה עסקים כאלו: בשנה וחצי האחרונות דדון מעורבת ביבוא מכונות אסתטיקה איטלקיות למיצוק והקפאת שומנים, היא מושקעת בקרן השקעות בנדל"ן יחד עם היזמית עמליה שכטר, עומדת בראש מותג בגדי הים המקורי "רינקיני" ביחד עם המעצבת רינת גולן (שהייתה יד ימינה של לאה גוטליב), מתנסה בניהול אישי של הדוגמנית הצעירה רומי פרנקל ואפילו מתקלטת. בתוך מציאות עמוסה כזאת היא מודה שהרשתות החברתיות הופכות לפעמים למשאבת זמן מתסכלת. "קורה לי שאני לוקחת בהיסח הדעת את הסלולרי ודי מהר כועסת על עצמי: 'את באמת גוללת עכשיו 20 דקות בחיים של אחרים כדי לראות מה שמחליטים להראות לך? למה?'.

   

  "ב'אח הגדול' הייתי 50 ימים בלי סלולרי ואהבתי את עצמי בטירוף. אהבתי את הבאלאנס שקיבלתי, את הסבלנות, את הלהסתכל בעיניים - את כל מה שכרוך בחיים בלי סלולרי"
  "ב'אח הגדול' הייתי 50 ימים בלי סלולרי ואהבתי את עצמי בטירוף. אהבתי את הבאלאנס שקיבלתי, את הסבלנות, את הלהסתכל בעיניים - את כל מה שכרוך בחיים בלי סלולרי. יש לי כל הזמן את המלחמה הזו עם עצמי, כי קל להישאב ולהתמכר לחיים דרך האינסטגרם - תמיד קורה שם משהו. אז מצד אחד אני בשלב של סלידה מסוימת, הבנה והתעוררות. אני מבינה כמה זמן מתפנה לי כשאני מתרחקת מזה. מצד שני, כולם מבינים שרשתות חברתיות הן מקום טוב לקדם בו את מה שחשוב לך. בשבילי האינסטגרם הוא מקום לבטא בו את החשיבה שלי ולהגיב למי שפונות אליי. ופונות הרבה: נשים שננטשו לפני או אחרי לידה, כאלה שסובלות מהפרעות אכילה, וגם נשים שחיות בצורה עצמאית ולא מחשבנות לאחרים".

   

  למה כאמא אני לא יכולה להיות סקסית?

  דדון עצמה בהחלט לא מחשבנת לאחרים: מההחלטה להמשיך בהריון לא מתוכנן חרף התנגדותו של האב, דרך ההצגה הפומבית של החלטתה להיפרד משתלי הסיליקון ועד שלל צילומים וטקסטים שהיא מעלה ושלכ־ו־ל־ם יש מה להגיד עליהם.

   

  "החל מרגע הלידה התחלתי לקבל ביקורות מכבות ומצמצמות לנשיות שלי", היא מספרת. "'יו, את אמא. תלבשי משהו, תתכסי'. אבל למה אני צריכה לעטות סחבות ולהסתובב עם כתמי פליטות על הכתף כי יש לי ילד? למה כאמא אני לא יכולה להיות סקסית? אם אני כאמא הרגשתי מספיק בנוח להעלות צילום עם מחשוף שבעיניי הוא יפה, תכבדו את זה".

   

  העובדה שדדון מרגישה בנוח עם הגוף שלה אינה מובנת מאליה. "בגיל 18 הרגשתי שחסר לי משהו והלכתי לעשות שתלים בחזה", היא מספרת. "יצאתי מהניתוח והרגשתי שכבשתי את העולם. לא הייתי משנה בתהליך שלי כלום. זה היה נכון לאותו רגע. אם הייתי חוזרת היום לנטלי בת ה־18 ואומרת: 'שחררי, את לא צריכה את זה, את באמת מושלמת ככה' - לא בטוח שזה היה עוזר. כנראה שזה מה שהייתי צריכה באותה תקופה כדי להרגיש מיליון דולר, ולא השכלתי להביא את זה מבפנים. יש דברים שאדם צריך לחוות על בשרו. תודה לאל שהגוף שלי הבין מה טוב לו לבד. אחרי ההנקה היו לי הצטברות נוזלים וזיהום והוצאתי את השתלים".

   

  "בגיל 22 הייתי מביטה במראה ורוצה לראות משהו דק או להיעלם בכלל. הייתי מקיאה ואוהבת את תחושת הקלילות, ואז חוזרת למראה ושוב נראית לעצמי גדולה וכבדה"
  גם עם המשקל היו לך אישיוז בגיל צעיר.

  "וזה הביא אותי למקומות מאוד בעייתיים. בגיל 22 הייתי מביטה במראה ורוצה לראות משהו דק או להיעלם בכלל. הייתי מקיאה ואוהבת את תחושת הקלילות, ואז חוזרת למראה ושוב נראית לעצמי גדולה וכבדה. למזלי, היה לי אז בן זוג שקלט שאני הולכת לשירותים מהר מדי אחרי האוכל. הוא הושיב אותי לשיחה, הפחיד וזעזע אותי. הוא הציג נתונים קשים על בולימיה, אמר לי שלא אוכל להחזיק הריון וללדת במצב כזה. ואז תפסתי את עצמי".

   

  בכל זאת, את מקבלת לא מעט ביקורת על הרזון שלך.

  "להיות רזה עכשיו זאת קללה, כי יש אג'נדה של 'בואו נקבל את המלאות'. אבל אני אוכלת טוב ונהנית מאוכל. כן, יש לי חילוף חומרים מהיר. דיירי 'האח הגדול' התלוננו על זה, אם את זוכרת, שאני תופסת הרבה את השירותים, ואפילו ירדו יותר נמוך מזה ודיברו על איך זה מריח להם. אני רוצה שיקבלו את הרזות והמלאות במידה שווה. וזה עובד. אני מצטלמת להפקות עם ריי שגב, העליתי דוגמניות בכל המידות לתצוגת בגדי הים שלי. זה כבר הופך להיות דבר שבשגרה. השינוי קורה".

   

  מרגישה שעם חשבון אינסטגרם עמוס מאוד בעוקבים מגיעה אחריות?

  "אני רוצה שנשים ירגישו טוב עם עצמן ולא בגלל החיצוניות שלהן. גם אני פועלת ככה. הרי יש לי חרדה קיומית, אז תמיד אני מפתחת עוד ועוד תחומים שאני שולטת בהם. אין רופא שיציל אותי מהתקמטות. ההתבגרות תגיע. את קולטת כמה מירמור ייכנס לחיים שלי אם אני כבר לא אהיה נטלי דדון החטובה והמושלמת ולא יהיה לי מעבר לזה כלום? אני פועלת כדי שמחר־מחרתיים, כשתגיע מישהי צעירה ואטרקטיבית יותר ממני, אני לא אפול לתוך ריק".

   

   

  איך את מתחזקת את עצמך בימים אלה?

  "ספורט אני שונאת לצערי, אז תוך כדי עבודה אני מתחברת למכונות שאני מייבאת למיצוק וניקוז לימפטי. שמתי מכונה כזו במשרד. יש לי קוסמטיקאית מדהימה שטיפלה לי בפיגמנטציה אחרי ההריון ומתחזקת אותי. יש לי שוזרת ריסים ומישהי שעשתה לי איפור קבוע של פיגמנט טבעי בשפתיים. אני מטפלת בגבות. עשיתי טאץ' של מילוי לשפתיים. אני אוהבת את המצח שלי חלק אז בפעם בחצי שנה אני ממלאת קצת".

   

  אחרי כל זה את חושבת שמתקבל מראה טבעי?

  "כן, בהחלט. אני לא מזריקה פעמיים בשבוע. אני אוהבת אסתטיקה ורוצה להרגיש פיין. את יכולה להיות חופשייה איתי ולהגיד אם את חושבת שאני מגזימה. אני אקח לתשומת לבי".

   

  עד כמה המראה שלך עוזר בזירת הדייטים?

  "מאז שריף נולד לא הייתי בדייט. בשנה הראשונה לאימהות בכלל לא היה עם מי לדבר. הייתי באימהות טוטאלית ולא היה לי מקום אפילו לעצמי. ואז נכנסתי לאתגר של להשיג לנו יציבות וביטחון כלכלי".

   

  יש סיכוי לקאמבק עם עמית, אבא של ריף?

  "הקשר שלנו התחיל מבחינתי כאהבה ממבט ראשון, ואני לא הפסקתי לאהוב אותו. אבל יש דרך לעבור. אני מאוד מאוד זהירה במקומות שנכוויתי בהם בעבר. אנחנו חברים טובים. היה בינינו נתק של תשעה חודשים אחרי המחלוקות לגבי ההריון. בחדר הלידה לא הייתי איתו,  אבל ממש אחרי הלידה הוא שלח 'מזל טוב' ועשינו בדיקת אבהות, ומרגע שהיה ברור שזה הילד שלו הוא מעורב. הוא אבא נהדר גם לריף וגם לשני הילדים שלו מנישואים קודמים. ריף נמצא איתו פעמיים בשבוע וכל סופ"ש שני. חשוב לי להראות לילד שלי יחסים טובים בין ההורים, במיוחד כי ההורים שלי נפרדו כשהייתי בת 13. אני רוצה לתת לריף את מה שלא היה לי".

   

   

  מה לגבי ילד נוסף?

  "יש לי ממש בעיה עם השאלה הזאת. זה נוגע לגוף שלי, לרחם שלי. הכי התחברתי לפוסט של אנה ארונוב שכתבה ששואלים אותה כל הזמן מתי היא תיכנס להריון וביקשה: 'שחררו את הגוף שלי'. אין ספק שריף פתח לי חשק להמשיך את האימהות עוד ועוד. הוא ילד מדהים. היום אבא שלו ואני מודים על זה שלקחתי את המושכות והחלטתי להמשיך את ההריון הזה. אבל כל דבר בקצב ובזמן שלו. אני תמיד אהיה הילדה שחלמה על משפחה משלה, על מסגרת, בית עם גדר לבנה. החיים אמנם הובילו אותי אחרת, אבל אני מודה על כל חלק בפאזל".

   

  הראיון המלא עם דדון ועוד 35 הנשים הכי משפיעות ברשת - בגיליון יוני של Gostyle

   

  איפור: נגה תמיר /// שיער: פדור וישניאקוב ללוריאל פרופסיונל /// ע' סטיילינג: רון שפונט /// צולם במלון דן אכדיה הרצליה

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד