שלום, אני נוסעת: סלע טסה לחו"ל בעקבות החבר שלה מירון

לפני כמה חודשים מירון טס לטיול ארוך, ולא זכה לראות את סלע הופכת למלכת היופי. כדי להמתיק את הפרידה סיכמו שיסיימו את המסע ביחד, בתאילנד

סלע שרליןפורסם: 07.05.19 17:31
סלע עם החבר מירון. "אני והוא ניפגש באמצע העולם, נטייל ביחד ונחזור הביתה, לישראל" (צילום: אלבום פרטי)
סלע עם החבר מירון. "אני והוא ניפגש באמצע העולם, נטייל ביחד ונחזור הביתה, לישראל" (צילום: אלבום פרטי)

ביום העצמאות הזה, כשכולכם תשאו עיניים לראות את הזיקוקים או המטס, תבלו עם החברים בפיקניק בים או ב"על האש" עם המשפחה שלכם, אני אהיה בתאילנד בפגישה סודית. טוב, לא ממש פגישה סודית. אבל פגישה! קצת לפני תחילת תחרות מלכת היופי החבר שלי נסע מירון לטיול ארוך באוסטרליה. במהלך כמה חודשים טובים התכתבנו ודיברנו. הוא ראה בלייב איך מניחים את הכתר על הראש שלי ושמע ממני כל הזמן על החוויות החדשות בתפקיד המרגש שקיבלתי על עצמי. אבל הוא לא היה כאן. כדי להמתיק מעט את הפרידה סיכמנו שנינו שאת הטיול הגדול נסיים יחד, בתאילנד. אני והוא ניפגש באמצע העולם, נטייל ביחד ונחזור הביתה, לישראל. אני כותבת לכן את השורות האלה וכבר מתרגשת מהמפגש איתו. עם כל הסקייפ והווטסאפ ושיחות הטלפון, אין כמו להיות ליד מישהו שאת אוהבת.

 

עוד מעט נפגשים שוב (צילום: אלבום פרטי)
  עוד מעט נפגשים שוב(צילום: אלבום פרטי)

   

  זו הפעם הראשונה שלא אהיה עם המשפחה שלי ביום העצמאות, וזה אולי הדבר היחיד שמעיב על המפגש המחודש עם מי שאני אוהבת. בכל שנה, לקראת הצהריים, מתחילים בני המשפחה המורחבת שלי, דודים, בני דודים ובני הדודים שלהם להגיע אלינו הביתה למושב. אנחנו פותחים שולחן, הגריל מתחיל לבעור וכל אחד ואחת מקבלים בדיוק מה שהם אוהבים. ערב לפני, אני אוהבת להתארגן עם חברות וללכת לאחת המסיבות במושבים הקרובים. ידעתן שמסיבות העצמאות של המושבים הן הכי טובות בארץ? עם כל הכבוד לאפטרים בערים הגדולות, אם יש מישהו שיודע לחגוג, אלו המושבניקים. נסו למצוא חבר או חברה שגרים במושב ותזמינו את עצמכן. ספרו לי אחר כך איך היה, מבטיחה שלא תתחרטו.

   

  ועוד מעט נפרדת מהמשפחה (צילום: אלבום פרטי)
   ועוד מעט נפרדת מהמשפחה(צילום: אלבום פרטי)

    

   מלבד מסיבות (כיף!) ועל-האש (טעים וכיף!), אני אוהבת במיוחד את יום העצמאות כי הוא מסמל בעיניי את היכולת לבחור בשביל עצמנו. לא כי צריך, אלא כי זה מה שמתאים לנו. עצמאות מבחינתי היא הזדמנות ליוזמה וביטוי עצמי. היא אפשרות להוקיר ולהעריך את המדינה שיש לנו וגם לבצע בחירות אישיות שמתאימות רק לנו. בכל בחירה שלי, בכל פסיעה בדרך שבחרתי, אני עוצרת רגע ואומרת לעצמי: "זה מתאים לי? זה עונה על הרצונות שלי? אני מנסה לרצות את עצמי או מישהו אחר? נוח לי עם הדרך הזו?" הרגע הזה הוא הזדמנות לעצור רגע, לנשום אוויר ואז להסתער על המטרה עם ביטחון עצמי והרבה מוטיבציה. 

    

   השקטתי קולות חיצוניים ובחרתי בגיוס משמעותי (צילום: אלבום פרטי)
    השקטתי קולות חיצוניים ובחרתי בגיוס משמעותי(צילום: אלבום פרטי)

     

    זה מה שעשיתי לפני שהתגייסתי לגיוס משמעותי, לפני שהתחלתי להשתתף בטריאלתונים וגם לפני שהצטרפתי לתחרות מלכת היופי. השקטתי את כל הקולות החיצוניים, את כל הביקורת ומה יגידו ומה יחשבו, כי זה לא באמת משנה, ושאלתי את עצמי – מה אני רוצה? מה אני בוחרת? כך שעצמאות מבחינתי זה בעצם להיות נאמנה לעצמך. קבלי החלטות שטובות רק לך וכבי את כל ההערות מסביב.  לפני שהצטרפתי לתחרות מלכת היופי. השקטתי את כל הקולות החיצוניים. את כל הביקורת ומה יגידו ומה יחשבו, כי זה לא באמת משנה ושאלתי את עצמי – מה אני רוצה? מה אני בוחרת? כך שעצמאות מבחינתי זה בעצם להיות נאמנה לעצמך. תקבלי החלטות שטובות רק לך ותכבי את כל ההערות מסביב.

     

    יום עצמאות שמח, תאכלו משהו טעים גם בשבילי,

     

    סלע

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד