הדוגמנית הנועזת שהייתה לנסיכה נוצצת: "עברתי סופת שנאה ענקית"

ובכן, שוודים, מהפך: הנסיכה סופיה שוכחת את הימים שבהם היא הצטלמה עם נחש, חגגה במסיבות ונישקה כוכבת פורנו. היום הוד מעלתה מדגמנת בעיקר משפחתיות

בן עופר

|

09.01.19 | 00:05

הנסיכה סופיה. "אלה דברים שקרו לפני עשר שנים, ואני המשכתי הלאה בחיי. אין לי חרטות - הניסיון מעצב את האדם" (צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)
הנסיכה סופיה. "אלה דברים שקרו לפני עשר שנים, ואני המשכתי הלאה בחיי. אין לי חרטות - הניסיון מעצב את האדם" (צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)
בחתונה עם הנסיך קרל פיליפ, שטוקהולם, 2015. "לאנשים היו דעות עליי ועל מערכת היחסים שלי" (צילום: Ragnar Singsaas/GettyimagesIL)
בחתונה עם הנסיך קרל פיליפ, שטוקהולם, 2015. "לאנשים היו דעות עליי ועל מערכת היחסים שלי" (צילום: Ragnar Singsaas/GettyimagesIL)
עם בנה הבכור, הנסיך אלכסנדר. "היו תגובות על כל דבר אפשרי - על מה שאני עושה ועל איך שאני נראית" (צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)
עם בנה הבכור, הנסיך אלכסנדר. "היו תגובות על כל דבר אפשרי - על מה שאני עושה ועל איך שאני נראית" (צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)
פעם סופיה הלקוויסט, כיום הנסיכה סופיה. "זה היה מאוד קשה" (צילום: Ole Jensen/GettyimagesIL)
פעם סופיה הלקוויסט, כיום הנסיכה סופיה. "זה היה מאוד קשה" (צילום: Ole Jensen/GettyimagesIL)

צילומים חושפניים עם נחש, נשיקה עם כוכבת פורנו מפורסמת, מריבה מתוקשרת בתוכנית ריאליטי: אלה הם רק חלק מהמעללים המופיעים בביוגרפיה הסוערת של סופיה הלקוויסט – הנסיכה סופיה בשבילכם. הגברת שדרגה את הסטטוס שלה מדוגמנית לנסיכה אחרי שנישאה לנסיך השוודי קרל פיליפ, שאותו הכירה במועדון בשטוקהולם ב-2010. הם נישאו ב-13 ביוני 2015 והביאו לעולם שני בנים – אלכסנדר (שלוש) וגבריאל (שנה וחצי). לבני הזוג יש גם כלב בשם סירי, שבעבר ברח מביתם ולבסוף נמצא בעזרת הרשויות.

 

>> תאהבו אותנו גם בפייסבוק

 

עוד בערוץ אנשים:

 

 

כפי שאפשר לדמיין, הדרך שלה מדוגמנות נועזת לדיוקן משפחתי אידיאלי ואל לבבות הציבור לא הייתה קלה. "לאנשים היו דעות עליי ועל מערכת היחסים שלי", סיפרה הנסיכה לפני חודשים אחדים בראיון לערוץ הטלוויזיה השוודי TV4. "זה היה מאוד קשה. היו תגובות על כל דבר אפשרי – על מה שאני עושה ועל איך שאני נראית". בהזדמנות אחרת מהתקופה האחרונה אמרה שכאשר מערכת היחסים שלה עם הנסיך נחשפה לראשונה לציבור, הרגישה שעוברת עליה "סופת שנאה ענקית", לא פחות.

 

כך נראתה החתונה שלהם:

 

 

אלפי שוודים יצאו לרחובות

 

בין אם אתם אוהבים אותה או שונאים – אין ספק שהגברת רשמה הישג מרשים, בכך שהצליחה לכבוש את ליבו של מי שהיה אחד הגברים המבוקשים באירופה. הנסיך השוודי קרל פיליפ (39), דוכס ורמלנד, הוא בנם השני של מלך שוודיה, קרל ה-16 גוסטב, והמלכה סילביה. בעת לידתו היה יורש העצר, על פי חוק שקבע כי הבן הבכור יזכה לרשת את הכתר, אבל שבעה חודשים לאחר שנולד, ב-1 בינואר 1980, שונה החוק בשוודיה, הנחשבת לאחת המדינות המתקדמות בעולם בתחום השוויון המגדרי - זכויות הירושה בין נשים לגברים הושוו, ואחותו הגדולה של קרל פיליפ, הנסיכה ויקטוריה, נהפכה ליורשת העצר במקומו.

 

מעבר לייחוס המפואר ולמראה המצודד, יש לנסיך כישורים רבים שמספיקים כדי למלא לפחות ארבע עונות של ריאליטי בסגנון "הרווק": הוא איש צבא, ששירת כמפקד ספינה בצי השוודי; הוא עובד כפיים, שלמד ניהול חקלאי וכפרי באוניברסיטה למדעי החקלאות; הוא גם אתלט וחובב ספורט ופעילויות בטבע, כשרשימת הענפים החביבים עליו כוללת כדורגל, מרוצי מכוניות, שחייה, שיט וסקי. בין השאר השתתף הנסיך במרוץ הסקי הרב-מדינתי הארוך בעולם, וכבעל רישיון להתחרות במרוצי מכוניות, נטל חלק במספר תחרויות יוקרתיות. לצד כל אלה יש לו גם צד אמנותי: האיש חובב עיצוב וציור ולמד עיצוב גרפי בבית הספר לעיצוב של רוד איילנד.

 

את סופיה הלקוויסט (34) הכיר לאחר עשור של זוגיות עם אמה פרנלד, שעבדה בחברת יחסי ציבור. כשנה שלאחר פרידתו מפרנלד החלה התקשורת השוודית לדווח שמשהו נרקם בינו לבין הדוגמנית, ובתוך זמן קצר אישרה דוברת מטעם בית המלוכה שהשניים במערכת יחסים. ב-27 ביוני 2014 הוכרז על אירוסים, וכעבור כשנה נישאו בני הזוג בארמון המלכותי בשטוקהולם, לשמחתם הגדולה של אלפי שוודים שהתגודדו ברחובות. בראיון שהעניק זמן קצר לאחר החתונה, מתח הנסיך ביקורת על התקשורת שרמזה כי אשתו לא התקבלה בחיבה יתרה במשפחת המלוכה: לטענתו, משפחתו קיבלה אותה בחום רב. הוא גם כעס על "היחס הבריוני", כהגדרתו, שקיבלה אשתו מהתקשורת, והשווה אותו ל"יחס הבריוני" שקיבל הוא עצמו בילדותו בשל הדיסלקציה שלו. יחי ההבדל הקטן.

 

הנסיכה סופיה עם בעלה, הנסיך קרל פיליפ. גם הם סבלו מתקשורת עוינת (צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)
  הנסיכה סופיה עם בעלה, הנסיך קרל פיליפ. גם הם סבלו מתקשורת עוינת(צילום: Michael Campanella/GettyimagesIL)

   

  אחת הבנות החמודות

   

  את קריירת הדוגמנות החלה סופיה הלקוויסט בגיל 20, כשבמגזין הגברים "סליטץ" הופיעו תמונות שלה כשהיא לבושה בחלק תחתון של ביקיני, ואת פלג גופה העליון מכסה נחש חי מסוג רב חנק מצוי. התמונות היו כנראה כל כך מוצלחות, שהן זיכו את הלקוויסט בתואר "מיס סליטץ 2004". לאחר מכן הגיעה השתתפות בגרסה השוודית של תוכנית הריאליטי הטראשית "פארדייז הוטל": היא הגיעה לגמר, ובדרך הסתכסכה עם מתמודדת אחרת, אולינדה קסטיאל. כששהתה בלאס וגאס לצורך קידום התוכנית, נישקה את כוכבת הסרטים למבוגרים בלבד ג'נה ג'יימסון (הנשואה כיום לישראלי ליאור ביטון). "היינו יחד באותה מסיבה, היא אמרה שאני אחת הבנות החמודות, וביקשה שאשב איתם", סיכמה הלקוויסט את החוויה.

   

  ב-2005 עברה לניו יורק כדי ללמוד ראיית חשבון עם התמקדות בפיתוח עסקי, וכן אתיקה ומדעי הילד והנוער, ועבדה שם כמורה ליוגה. היא המשיכה ללמוד גם בשטוקהולם, שם התפרנסה מעבודות מלצרות ודוגמנות. בעת שגרה בניו יורק, ניהלה עם חברה בלוג שתיאר את חיי הלילה של העיר, ובו חלקו השתיים חוויות ממסיבות שבהן השתתפו ותיארו מפגשים עם הראפר פי דידי והשחקן מארק וולברג. בעקבות ההיכרות עם הנסיך הקפידה הלקוויסט על תדמית רגועה ושמרנית יותר, אלא שהצהובונים לא כל כך שיתפו פעולה עם האסטרטגיה הזו, וזמן קצר לאחר שנחשפה מערכת היחסים שלה עם קרל פיליפ, שלף המגזין "אקספרסן" את התמונות החושפניות הישנות והזכיר לציבור מי עומדת להיות הנסיכה שלו.

   

  הנסיכה עצמה, כך נראה, התרגלה היטב למעמד החדש, והיא כבר לא מתרגשת מדברים שעשתה בשנות ה-20 לחייה. בסרט תיעודי עליה, שיצא לפני שש שנים, היא צוטטה ש"מבחינתי זה משעמם. אלה דברים שקרו לפני עשר שנים, ואני המשכתי הלאה בחיי. אין לי חרטות - הניסיון מעצב את האדם". בהחלט גישה נכונה לחיים.

   

   

    

   היא לא נסיכה, אלא ממש מלכה, וגם בשמה נקשרו שערוריות. הקליקו על התמונה:

    

   כותרות ממש לא מלכותיות. הקליקו על התמונה (צילום: AP)
   כותרות ממש לא מלכותיות. הקליקו על התמונה (צילום: AP)

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד