היפות והעשירות: קנדל ג'נר היא הדוגמנית הכי מרוויחה של 2018

לאחר שבשנה שעברה הדיחה את ג'יזל מראש הרשימה, הדוגמנית לבית קרדשיאן-ג'נר שומרת על המקום הראשון עם הכנסות של 22.5 מיליון דולר. מי נושפות בעורפה?

איתי יעקב

|

16.12.18 | 11:44

הרוויחה 22.5 מיליון דולר כתוצאה משיתופי פעולה עם חברות האופנה אדידס וקלווין קליין, וחברת הקוסמטיקה אסתי לאודר. קנדל ג'נר (צילום: Gareth Cattermole/GettyimagesIL)
הרוויחה 22.5 מיליון דולר כתוצאה משיתופי פעולה עם חברות האופנה אדידס וקלווין קליין, וחברת הקוסמטיקה אסתי לאודר. קנדל ג'נר (צילום: Gareth Cattermole/GettyimagesIL)
מבלה על השטיחים האדומים יותר מאשר על המסלולים (צילום: Neilson Barnard/GettyimagesIL)
מבלה על השטיחים האדומים יותר מאשר על המסלולים (צילום: Neilson Barnard/GettyimagesIL)
סלפי כל הדרך אל הבנק. קנדל ג'נר (צילום: Roger Kisby/GettyimagesIL)
סלפי כל הדרך אל הבנק. קנדל ג'נר (צילום: Roger Kisby/GettyimagesIL)

זו השנה השנייה ברציפות שקנדל ג'נר תופסת את המקום הראשון ברשימת הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם, לאחר שב-2017 הדיחה את ג'יזל בונדשן, שאחזה בכתר משנת 2002 ברציפות. ברשימה שמפרסם מדי שנה מגזין פורבס, דווח כי ג'נר הרוויחה 22.5 מיליון דולר כתוצאה משיתופי פעולה עם חברות האופנה אדידס וקלווין קליין, וחברת הקוסמטיקה אסתי לאודר.

 

מזלזלת בדוגמניות שמתפרנסות מתצוגות? (צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)
  מזלזלת בדוגמניות שמתפרנסות מתצוגות?(צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)

   

  על חילופי הדורות בין בונדשן לג'נר כתבנו בהרחבה אשתקד, אולם אם ב-2017 ירדה מלכת הדוגמניות של ברזיל מהמקום הראשון למקום השני, עם הכנסות של 17.5 מיליון דולר, השנה היא צונחת למקום החמישי עם הכנסות של 10 מיליון דולר. נתונים אלה מתייחסים לתקופה שבין החודשים יוני 2017 ליוני 2018, והם תוצאה של בחירתה של בונדשן להוריד הילוך מדוגמנות בשנים האחרונות. אל דאגה, הברזילאית בת ה-38 עדיין נחשבת לאחת הדוגמניות העשירות ביותר בעולם, עם הון של 360 מיליון דולר.

   

   

  ג'נר בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט (צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)
   ג'נר בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט(צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)

    

   הכנסותיה של ג'נר במהלך המחצית השנייה של 2017 והראשונה של 2018, לא עולות בקנה אחד עם הנראות שלה בענף האופנה. השנה בחרה ג'נר, 23, להימנע ככל האפשר מתצוגות מסלול בשבועות האופנה, ואף הושמעה עליה ביקורת נוקבת לאחר שזלזלה בדוגמניות המתפרנסות מתצוגות ומרוויחות מאות דולרים בלבד.

    

   ההצלחה באה עם שם המשפחה? בתצוגה של דיסקוורד (צילום: GettyimagesIL)
    ההצלחה באה עם שם המשפחה? בתצוגה של דיסקוורד (צילום: GettyimagesIL)

     

     

    אין ספק כי הכנסות של 22.5 מיליון דולר בשנה הן כסף גדול, אך יש לזכור כי בתקופת הזוהר של בונדשן היא הרוויחה כפול – מה שמיקם אותה בפער גדול יותר מיתר הדוגמניות. מצד שני, גם ג'נר מצליחה לפתוח פער נאה. במקום השני השנה, עם 13 מיליון דולר, התמקמה קרלי קלוס; ואת המקום השלישי, עם הכנסות של 11.5 מיליון דולר, חולקות הדוגמניות רוזי הנטינגטון-וויטלי, שעלתה שני מקומות השנה, וכריסי טיגן ששמרה על מעמדה באותו מקום.

     

    במקום השני: קרלי קלוס עם הכנסות של 13 מיליון דולר (צילום: Jamie McCarthy/GettyimagesIL)
     במקום השני: קרלי קלוס עם הכנסות של 13 מיליון דולר(צילום: Jamie McCarthy/GettyimagesIL)

      

     במקום השלישי: כריסי טיגן ורוזי הנטינגטון-וויטלי, עם הכנסות של 11.5 מיליון דולר כל אחת (צילום: Presley Ann, Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)
      במקום השלישי: כריסי טיגן ורוזי הנטינגטון-וויטלי, עם הכנסות של 11.5 מיליון דולר כל אחת(צילום: Presley Ann, Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)

       

      במקום החמישי: ג'יזל בונדשן וקארה דלווין, עם הכנסות של 10 מיליון דולר כל אחת (צילום: Studio Fernanda Calfat, Bennett Raglin/GettyimagesIL)
       במקום החמישי: ג'יזל בונדשן וקארה דלווין, עם הכנסות של 10 מיליון דולר כל אחת(צילום: Studio Fernanda Calfat, Bennett Raglin/GettyimagesIL)

        

       עוד ברשימה: במקום החמישי, לצד בונדשן עם הכנסות של 10 מיליון דולר, חוזרת הדוגמנית קארה דלווין, שנפקדה מהרשימה אשתקד; ואילו ג'יג'י חדיד יורדת שני מקומות ב-2018 היישר למקום השביעי עם הכנסות של 9.5 מיליון דולר, בדיוק כפי שהרוויחה בשנה הקודמת. אחותה הצעירה בלה חדיד חולקת את המקום השמיני עם הדוגמנית ג'ואן סמולס והכנסות של 8.5 מיליון דולר – עלייה של מקום אחד ו-2.5 מיליון דולר מ-2017. את העשירייה סוגרת הדוגמנית דוטזן קרוס עם הכנסות של 8 מיליון דולר. אשלי גרהאם, שהיתה דוגמנית הפלאס סייז הראשונה שנכנסה לרשימה היוקרתית של פורבס אשתקד, מצאה את עצמה השנה בחוץ.

        

       במקום השביעי: ג'יג'י חדיד עם הכנסות של 9.5 מיליון דולר (צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)
        במקום השביעי: ג'יג'י חדיד עם הכנסות של 9.5 מיליון דולר(צילום: Dimitrios Kambouris/GettyimagesIL)

         

        במקום השמיני: בלה חדיד וג'ואן סמולס, עם הכנסות של 8.5 מיליון דולר כל אחת (צילום: Thierry Chesnot, Slaven Vlasic/GettyimagesIL)
         במקום השמיני: בלה חדיד וג'ואן סמולס, עם הכנסות של 8.5 מיליון דולר כל אחת(צילום: Thierry Chesnot, Slaven Vlasic/GettyimagesIL)

          

         מי שעוד מצאו את עצמן השנה מחוץ לעשירייה הן המלאכיות של ויקטוריה'ס סיקרט, פעם דיירות קבע ברשימה של פורבס. הדוגמנית אדריאנה לימה, שהרוויחה 10.5 מיליון דולר ב-2017, נעדרת מהרשימה – וזה עוד לפני שהחליטה להיפרד מהמותג בתצוגה האחרונה. עוד דוגמניות שפיארו את הרשימה בעבר ונעלמו ממנה זו השנה השנייה ברציפות, הן קנדיס סוונפול, אלסנדרה אמברוסיו ומירנדה קר. בקצב השינויים שעובר ענף הדוגמנות, נראה כי כוכבות ההלבשה התחתונה הוותיקות מפנות את מקומן לדוגמניות האופנה, אלו שצמחו באינסטגרם ונחשבות למובילות דעת קהל ובעלות סגנון משל עצמן, ולא רק לפנים יפות.

          

         במקום העשירי: דוטזן קרוס עם הכנסות של 8 מיליון דולר (צילום: Pascal Le Segretain/GettyimagesIL)
          במקום העשירי: דוטזן קרוס עם הכנסות של 8 מיליון דולר(צילום: Pascal Le Segretain/GettyimagesIL)

           

            

           ומהם שבעת העקרונות של ג'יזל בונדשן לחיים יפים ובריאים?

           במקום להזריק: סודות היופי של ג'יזל בונדשן. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Jamie McCarthy/GettyimagesIL)
           במקום להזריק: סודות היופי של ג'יזל בונדשן. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Jamie McCarthy/GettyimagesIL)

            

            

            
           הצג:
           אזהרה:
           פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד