נערת ישראל במיל' בשבוע האופנה בתאילנד: 'מופתעים שאני מישראל'

שנה אחרי שייצגה אותנו במיס יוניברס, מגיעה אדר גנדלסמן לתצוגת האופנה בתאילנד בחסות השגרירויות הזרות. איך הייתה החוויה שלה על המסלול, ומה התוכניות להמשך?

מתוך שבוע האופנה התאילנדי, בו צעדה אדר גנדלסמן לצד 30 דוגמניות נוספות, שהשתתפו בתחרות מיס יוניברס 2017 (Ms.Natcha Jantararotai, Public Relations Officer/Social Media, Embassy of Israel Bangkok, Thailand)
מתוך שבוע האופנה התאילנדי, בו צעדה אדר גנדלסמן לצד 30 דוגמניות נוספות, שהשתתפו בתחרות מיס יוניברס 2017 (Ms.Natcha Jantararotai, Public Relations Officer/Social Media, Embassy of Israel Bangkok, Thailand)

בשנה החולפת, הפכו הפנים של נערת ישראל לשנת 2017 אדר גנדלסמן (שמיוצגת בסוכנות יולי ) למוכרים יותר ויותר; היא חתומה על קמפיינים, מצטלמת לפרויקטים ומופיעה בהפקות אופנה גדולות בארץ. לפני מספר חודשים אף הופיעה על שער מגזין לאשה יחד עם שרה עידאן, הלוא היא מיס עיראק, איתה התחברה במהלך תחרות מיס יוניברס.

 

אדר גנדלסמן ומיס עיראק שרה עידאן, שביקרה בישראל לפני מספר חודשים (צילום: איתן טל, סטיילינג: רנה גליקסמן ולימקה)
  אדר גנדלסמן ומיס עיראק שרה עידאן, שביקרה בישראל לפני מספר חודשים(צילום: איתן טל, סטיילינג: רנה גליקסמן ולימקה)

   

  בתחילת דצמבר זכו מי שעוקבים אחרי הקריירה של הדוגמנית לראות אותה על מסלולי התצוגה של תאילנד, לשם הוזמנה על ידי השגרירויות הזרות בבנגקוק, כולל שגרירות ישראל. תצוגת האופנה בתאילנד התקיימה במסגרת פרויקט מיוחד בחסות בית המלוכה התאילנדי לקידום המודעות בעולם למשי התאילנדי, ובמטרה להנגיש את הבדים המיוחדים האלו למעצבים מערביים. "זה היה ממש מטורף", היא מספרת. "הזמינו שלושים בנות שהיו איתי בזמנו בתחרות, ובמשך כמה ימים נדדנו בין אירועי השקה, פגישות עם השגריר, ואפילו עם שרי ממשלה. התאילנדים מתייחסים ברצינות לשבוע האופנה אצלם, והוא זוכה לתמיכה ממשלתית רחבה, ככה שיצא לנו להצטלם וללחוץ ידיים להרבה אנשים עם חליפות".

   

  אדר גנדלסמן בשבוע האופנה התאילנדי. "הזמינו שלושים בנות שהיו איתי במיס יוניברס 2017" (Ms.Natcha Jantararotai, Public Relations Officer/Social Media, Embassy of Israel Bangkok, Thailand)
   אדר גנדלסמן בשבוע האופנה התאילנדי. "הזמינו שלושים בנות שהיו איתי במיס יוניברס 2017"(Ms.Natcha Jantararotai, Public Relations Officer/Social Media, Embassy of Israel Bangkok, Thailand)

    

   ראיתי שפגשת גם את מעצב הנעליים לשעבר, ג'ימי צ'ו!

   "כן, הוא הוזמן גם לשבוע האופנה כאורח והגיע לאירוע הפתיחה שלו. כולן הסתחררו סביבו להצטלם, אז הצטרפתי אליו. יצא לי לדבר איתו ממש קצת, הוא אמר שאני יפה ושאל מאיפה אני. אני חושבת שהוא לא כל כך האמין לי שאני מישראל, היה לו פרצוף קצת מופתע".

    

   גנדלסמן ומעצב הנעליים ג'ימי צ'ו. "לא האמין שאני מישראל" (צילום: ברכה שלמה, רעיית שגריר ישראל בתאילנד)
    גנדלסמן ומעצב הנעליים ג'ימי צ'ו. "לא האמין שאני מישראל"(צילום: ברכה שלמה, רעיית שגריר ישראל בתאילנד)

     

    בוטוקס לדעתי. מה התוכניות שלך לעתיד הקרוב? נראה שהיומן שלך מתמלא

    "בעזרת השם. אני מתמקדת עכשיו בפעילות שלי בארץ, מנסה לפתח את עצמי ורק מחכה שזה יתקדם".

     

    היית עם בנות שזכרת מהתחרות לפני שנה?

    "האמת שכל הבנות שפגשתי שם אלו לא בנות שהייתי איתן בקשר קרוב בתחרות עצמה ועכשיו הייתה לי הזדמנות לראות אותן באור אחר, כשאנחנו לא באווירה תחרותית. הזוכות מנפאל, ניגריה, גאנה, דרום אמריקה, ארצות הברית. זה היה סוג של פגישת מחזור, אבל עם אנשים שלא ממש זכרת שפגשת, אז זה היה מאד נחמד".

     

    איך זה עובד התצוגות האלה? את מוזמנת כדוגמנית? מקבלת שכר? בגדים?

    "לא, אני לא מקבלת בגדים, אבל זה כן היה בתשלום. התשלום באירועים כאלה הוא לא כזה גבוה, אבל הסכמתי לנסוע בעיקר בשביל החוויה ששווה מבחינתי את המאמץ הזה. שבוע האופנה של תאילנד היה תחת נושא גג של משי, בד שתאילנד מאד גאה בו, אז כל תצוגות האופנה היו קשורות לנושא. הייתה תצוגה שלבשתי בגד של מעצב אופנה אוסטרי שנתן את הפרשנות שלו לנושא ובשבוע האופנה עצמו לבשתי מעצבת מקסיקנית שהלבישה אותי בשמלת משי נהדרת. בין לבין לבשתי דרור קונטנטו, כדי לתת ביטוי גם למעצבים ישראלים, במיוחד באירועים עם פרופיל תקשורתי כל כך גבוה".

     

     

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד