איזו מסכת בד מקיימת את ההבטחות ושווה את הזמן והכסף שלכן?

הן פרצו לחיינו בסערה כגימיק קוריאני, אבל שנתיים מאוחר יותר זה כבר ברור - מסכות הבד לגמרי כאן כדי להישאר. בדקנו למענכן את יבול המסכות האחרון ושרדנו כדי לספר

אפקט הרעננות והמיצוק של המסכות הוא בעיקר לטווח הקצר, לכן מומלץ להשתמש בהן לפני יציאה לאירוע (צילום: Shutterstock)
אפקט הרעננות והמיצוק של המסכות הוא בעיקר לטווח הקצר, לכן מומלץ להשתמש בהן לפני יציאה לאירוע (צילום: Shutterstock)

מסכות בד, כן, אנחנו מדברות על אותן רטיות שמגיעות במגוון חומרים כמו כותנה, רשת, ניילון וסיליקון הידרו־ג'ל. היום כל מותג טיפוח שמכבד את עצמו מציג את הגרסה שלו למסכת הפנים, ולרוב לא מסתפק רק באחת – חלק מהמותגים מציגים גם מסכות ייעודיות לחלקים נקודתיים בפנים כמו לקמטים בצידי השפתיים, לסנטר, לסת, מצח, צוואר ואפילו לעיניים - באטמן סטייל.

 

מה אנחנו אוהבות במסכות הבד?
 • הן מאלצות אותנו לקחת פסק זמן ולהירגע.
 • תחושת הרעננות המיידית.
 • האסתטיות והניקיון בשימוש.

 

ומה אנחנו לא אוהבות?
 • לא תמיד יש לנו זמן אליהן.
 • תחושת הקיפאון בחורף.
 • הן מסורבלות ולעתים זזות ומחליקות.

 

מסכת הפנים החדשה - אפקטיבית או סתם גימיק?

 

היעילות של המסכה נגזרת מהסרום שספוג בה והוא זה שישפיע על התוצאה. איזו מסכה מקיימת את כל ההבטחות שלה ושווה את הזמן והכסף שלכן? חירפנו פרצופנו כדי לבדוק. להלן התוצאות:

 

   

  1. אהבה: בד לבן רחב שמרוב שמרגיש קר הוא ממש מעקצץ, תחושה לא מאוד נעימה. מבטיחה גוון אחיד ובהיר יותר, אך לא ממש התרשמנו מאפקט כזה. בסיום העור הרגיש קצת יותר חי וקורן. 125 שקל לחמש יחידות.

   

  2. אפריל: מעין ניילון סיליקוני שקוף ודקיק עם רשת מעליו. המסכה שייכת לקטגוריית האנטי אייג'ינג, מבטיחה עור אנרגטי וחלק יותר. לאחר כרבע שעה הסרום שבה נספג לחלוטין והתחושה בעור מעט מהודקת יותר. 20 שקל ליחידה.

   

  3. קירינס: אריג לבן עבה ואיכותי ספוג בסרום עשיר. מיועדת לעור מעורב ושמן ומבטיחה להחיות ולטהר אותו תוך הענקת מראה מט. בסיום התקבל מראה מואר, גמיש ונעים יותר. 24 שקל ליחידה.

   

  4. גרנייה: בד לבן ענק שעולה גם על השיער. המסכה מבטיחה לחות לעור רגיל־מעורב תוך שמירה על מראה מאט. לאחר כרבע שעה נשארים עודפים שיש להסיר עם פד. המראה המאט הושג, הלחות פחות. 13 שקל ליחידה.

   

  5. סטואה: בד לבן עם נקודות חומר מוצק בשוליים המתואר כ'יהלומים' שלא ברור מה מטרתו כי לא התמוסס כלל. מבטיחה מראה מואר, לחות והזנה ובסיום העור מרגיש מעט גמיש וחי יותר. 25 שקל ליחידה.

   

  6. קרליין: הידרו־ג'ל צמיגי מוזהב בשני חלקים, המגע החלקלק איתגר בהנחה. יושבת מתוח על העור אך גם מחליקה ללא הפסקה. מבטיחה הזנה, מיצוק ותיקון נזקי הגיל והסביבה. בסיום בעיקר מרעננת. 70 שקל לחמש יחידות.

   

  מה חשבנו על המסכות מהמותגים היקרים יותר,  גלאם גלואו, סאן טרופה ודרמגלאם? והאם הם שווים 40-75 שקל למסכה? כל התשובות במגזין Gostyle. 

   

   

  הגיליון החדש של מגזין Gostyle - עכשיו בדוכנים (צילום: רותם לבל)
  הגיליון החדש של מגזין Gostyle - עכשיו בדוכנים (צילום: רותם לבל)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד