מזהים אותה מעלי אקספרס? זוג הדוגמנים הישראלים שכבשו את סין

5 שנים אחרי שנחתו בסין, שירן בצלאל היא דוגמנית מצליחה שמצטלמת בין היתר לעלי אקספרס, ודרור מורלי מדגמן ועושה עסקים. בשאר הזמן הם מבלים עם ערן זהבי ואשתו

שירן בצלאל ודרור מוראלי. "אנחנו בעלי מראה די דומה וזה שיחק לטובתנו. בסין עבדנו לא מעט ביחד" (צילום: ראם שרביט)
שירן בצלאל ודרור מוראלי. "אנחנו בעלי מראה די דומה וזה שיחק לטובתנו. בסין עבדנו לא מעט ביחד" (צילום: ראם שרביט)

כששירן בצלאל ודרור מורלי, זוג דוגמנים ישראלים, נחתו בסין לפני חמש שנים, הם הסתובבו פעורי פה. לקח להם כמה חודשים להסתגל לאוכל הסיני, לשפה הבלתי אפשרית ולשאר עניינים שאנשי המערב מתקשים להתרגל אליהם כשהם מגיעים למדינה העצומה.

 

"בחודשים הראשונים בסין חיינו על תפוחים וקרקרים", נזכרת בצלאל, "אם קרה שמצאתי יוגורט דנונה, זו הייתה התרגשות גדולה. סין הייתה אז פחות פתוחה לעולם, רוב המסעדות הציעו דברים לא אכילים. ראינו עכברים תלויים מהזנב, נחשים, השם ישמור. אכלנו רק פירות וירקות ודברים סגורים מהסופרמרקט".

שירן: "יש לנו חברים סינים, וכשאנחנו יושבים איתם לארוחת ערב זה לגמרי טבעי להם לעשות גרפעס באמצע הארוחה. אנחנו מסתכלים עליהם בהלם, אבל הם לא מבינים למה. מבחינתם זה הגיוני מאוד"

 

מה עם מסעדות יוקרה?

דרור: "במסעדות יוקרה כאן יש בדרך כלל אקווריום ענק, ושם את יכולה למצוא את כל החיות שאת מעלה על דעתך, מאיגואנות ועד צפרדעים. אתה מצביע על מה שאתה רוצה לאכול, והם מוציאים את החיה ומבשלים לך על המקום״.

 

אני מנחשת שהיו עוד פערים תרבותיים לא קטנים.

שירן: ״יש לנו חברים סינים, וכשאנחנו יושבים איתם לארוחת ערב זה לגמרי טבעי להם לעשות גרפעס באמצע הארוחה. אנחנו מסתכלים עליהם בהלם, אבל הם לא מבינים למה. מבחינתם זה הגיוני מאוד. הבנתי שהסינים עושים כל מה שטבעי לעשות ליד אנשים, ואם אתם חברים שלנו אז הכל טוב. הם לא מכירים את הקודים החברתיים שלנו. את יכולה להיכנס למעלית, והסיני לידך יעשה פלוץ קולני. זה בהחלט קורה".

 

דרור: "את יכולה להגיע לקניון יוקרתי, ללכת לשירותים ולגלות שיש שם שמונה שירותי בול פגיעה. גם בבתי יוקרה יש שירותים כאלה. כבר היינו בקניון שהיה בו תור ארוך לשלושה שירותי בול פגיעה, והחדר עם השירותים הרגילים שאנחנו מכירים היה פנוי לגמרי".

 

דרור מוראלי ושירן בצלאל מחוץ לסט הצילומים (צילום: אלבום פרטי)
  דרור מוראלי ושירן בצלאל מחוץ לסט הצילומים(צילום: אלבום פרטי)

   

  הטרדה בחדר המדידה

   

  תגידו שלום (דרך הסקייפ, כך התנהל הריאיון) לשירן בצלאל (28) ולדרור מורלי (30). היא דוגמנית מצליחה בסין, הוא דוגמן וגם בעל חברה בהונג־קונג המתמחה בבקרת איכות לאביזרים סלולריים ובמכירות מקוונות. הם הגיעו לסין כדי לעבוד בדוגמנות, והיום חיים את החלום הזה בעיר גוואנגז'ו – שם מתגוררים גם כוכב הכדורגל הישראלי ערן זהבי ואשתו שי, חברים טובים שלהם.

   

  בצלאל, שגדלה בבית דתי במעלה־אדומים, החלה לדגמן בגיל 14, לאחר שהתגלתה בקניון על ידי צייד כישרונות של סוכנות רוברטו. היא נרשמה לתחרות מלכת היופי של מעלה־אדומים, אבל בבית הספר הדתי שלה הודיעו לה שהיא צריכה לבחור: תחרות יופי או לימודים אצלם. החלטה קשה. "אמא שלי דווקא הייתה פתוחה למרות האמונה הדתית", היא משחזרת, "אבל הנהלת בית הספר עצרה לי את הקריירה". בצלאל הייתה רשומה בסוכנות, עבדה פה ושם, הצטלמה לסלוני כלות ולקליפ של ליאור נרקיס ("המלכה שלי"), אבל השתדלה לשמור על פרופיל נמוך כדי לא להלהיט את הרוחות של מנהלי בית הספר. לקראת סיום התיכון העלתה הילוך.

  שירן: "בטורקיה היו אומרים לבנות באודישן: 'את שמנה'. רובן נפלו לסמים ולדיאטות הרעבה. אני לא הייתי מהרזות, אם הייתי מנסה לעבוד בפריז או בלונדון, לא הייתי מתקבלת״

   

  "הלכתי עם אחותי לקניון, היו מיונים לתחרות מלכת היופי של ירושלים. אחותי אמרה, 'בואי ננסה', ואני ראיתי תור של מאה בנות ולא היה לי ביטחון לעמוד עם כולן. פתאום ראתה אותי מישהי מהצוות של התחרות, ולא נתנה לי ללכת. זכיתי בתחרות, ומשם הכל התחיל".

   

  זמן קצר לאחר הזכייה, בגיל 16, נסעה לעבוד בטורקיה, התגוררה בדירת דוגמניות, הצטלמה ל"קוסמופוליטן" המקומי, עשתה הפקות אופנה וחיכתה לפריצה שלה. "בטורקיה לא היה פשוט", היא מודה, "נסעתי לבד, נחשפתי לדברים לא נעימים. בנות היו מגיעות לאודישן ואמרו להן את האמת בפרצוף, 'את שמנה, את לא מתאימה'. אם את לא מספיק חזקה עם עצמך את מהר מאוד נופלת. רובן, כולל דוגמנית שחיה איתי בדירה, נפלו לסמים ולדיאטות הרעבה. אני אף פעם לא הייתי מהדוגמניות הרזות, שקלתי 59 ק"ג על גובה של 1.75 מ', אבל הייתי שלמה עם עצמי וקיבלו אותי. אם הייתי מנסה לעבוד בפריז או בלונדון, לא הייתי מתקבלת לסוכנות. רק היום יש שינוי ומחפשים יותר טוסיק ושרירים בבטן".

   

  חוויה לא פשוטה לנערה צעירה.

  ״נחשפתי שם לראשונה להטרדות מיניות. בסט הצילומים הראשון הופתעתי לראות חברים של הלקוח, שלא היו קשורים לסט, מרשים לעצמם להיכנס לחדרי המדידות בזמן שהדוגמניות מודדות בגדים. אחד הגברים ניגש לדוגמנית שהצטלמה איתי והכניס לה שוקולד לפה. ברגע שהוא התקרב אליי וניסה לעשות אותו הדבר, העפתי לו את היד וביקשתי ממנו לצאת מהחדר. בתור ילדה בת 16 הבנתי בדיוק את הסיטואציה, הרמתי טלפון לבוּקרית שלי בישראל בזמנו, רות גונזלס, היא מיד הבינה ותמכה בהחלטה שלי לעזוב את הסט. יצאתי החוצה לבד, לקחתי מונית והייתי עם אמא שלי על הקו עד שהגעתי לדירה״.

   

  "בסין השמיים הם הגבול" (צילום: ראם שרביט)
   "בסין השמיים הם הגבול"(צילום: ראם שרביט)

    

   הרגשת את המתיחות בין ישראל לטורקיה?

   ״כן. מנהלי הסוכנות שלי בטורקיה ביקשו שלא אזדהה כישראלית ושאגיד ללקוחות שאני מצרפת. זה עבד יפה כמה פעמים, עד הפעם שאחד הלקוחות התחיל לדבר איתי בצרפתית. מובן שלא ידעתי לענות לו. בסוכנות התנצלו, אמרו שאני מישראל ובאותו הרגע הלקוח ביטל את העבודה״.

   דרור: "אני הייתי אז חייל בן 20 והיא בת 18, לפני גיוס. היא אמרה לי, 'בוא למעלה־אדומים, בוא ניפגש כבר, אחרי חודשיים שאנחנו רק מדברים'. בחנייה של הבית שלה היא אמרה לי, 'בוא, כולם מחכים לראות אותך‘" 

    

   מורלי היה אז דוגמן ישראלי צעיר מאור־יהודה, שעשה קצת עבודות דוגמנות לפני הגיוס, והם הכירו דרך חברים משותפים. "דרור ניסה להתחיל איתי עוד כשהייתי בארץ והיה לי חבר אחר״, היא נזכרת. "כשנפרדתי מהחבר עבדתי בטורקיה, ואז דרור ואני התחלנו קשר וירטואלי אינטנסיבי, כל יום וכל היום. הייתי קמה בבוקר ולפני האודישנים היינו מדברים. התחלנו בפייסבוק, עברנו למצלמה ולסקייפ, וכשהגעתי לארץ נפגשנו לראשונה״. 

    

   איך הייתה הפגישה?

   דרור: ״אני הייתי אז חייל בן 20 והיא בת 18, לפני גיוס. היא אמרה לי, 'בוא למעלה־אדומים, בוא ניפגש כבר, אחרי חודשיים שאנחנו רק מדברים'. בחיים שלי לא הייתי לפני כן במעלה־אדומים. גם בירושלים הייתי כל חיי רק פעם אחת, בבר־המצווה של איזה בן דוד. בחנייה של הבית שלה היא אמרה לי, 'בוא, כולם מחכים לראות אותך‘״.

    

   בצלאל צוחקת ומסבירה: ״אצלנו זו משפחה מרוקאית. כשהתחיל הקשר עם דרור סיפרתי לאחותי, והיא מיד סיפרה לאמא שלי שסיפרה לשכנה שהעבירה הלאה. 30 איש חיכו לדרור בסלון״.

    

   דרור: ״זה הלחיץ אותי קצת, אבל הייתי קול. הם היו נחמדים״.

    

    

   תאונה בדרך לחלום

    

   למורלי הייתה תוכנית מסודרת: לעזוב את הארץ בתום השירות הצבאי כדי לבנות את עצמו מבחינה עסקית במקום אחר. בצלאל זרמה עם הרעיון.

    

   למה לא נסעתם מיד אחרי השחרור שלו?

   ״אחרי שיצאנו תקופה, התחלנו לתכנן איך אנחנו מוצאים סוכנות דוגמנות טובה במילאנו. לילה אחד ישנתי אצל שירן במעלה־אדומים, ובדרך חזרה הביתה לא שמתי לב שהנתיב של הכביש הסתיים. נכנסתי חזיתית בבטונדה, עפתי מהנתיב הכי ימני לנתיב הכי שמאלי, כל הרכב הסתובב. נפצעתי קשה. היה לי חור בריאה והייתי מאושפז כמעט שבועיים בבית חולים. אחר כך הייתה החלמה ופיזיותרפיה, עליתי במשקל 15 ק"ג, לקח לי כמעט שנתיים להשתקם״.

    

   שירן: ״מרגע התאונה עברתי לגור עם דרור כדי לעזור לו בשיקום מבחינה פיזית ונפשית. ידענו שאנחנו לקראת תקופה לא קלה ושצריך להקפיא את התוכניות, אבל תמיד שמרנו על אופטימיות וידענו שיגיע הזמן שלנו. השיקום של דרור דחה לנו את כל התוכניות, אבל ברגע שאפשר היה לנסוע, עלינו על טיסה״.

    

   "תמיד שמרנו על אופטימיות וידענו שיגיע הזמן שלנו" (צילום: XI RAKAWA)
    "תמיד שמרנו על אופטימיות וידענו שיגיע הזמן שלנו"(צילום: XI RAKAWA)
     

     

    דרור, איך עשית את זה?

    ״כשהייתי מספיק חזק פיזית, התחלתי לרדת במשקל. חצי שנה התאמנתי פעמיים ביום במכון כושר ואכלתי תפריט מאוד קשוח, ממש ספרתי כפות של אוכל. רציתי להגיע למראה שהיה לי בעבר, כדי שאוכל להצטלם ולרוץ עם הקריירה. ידעתי שבלי זה לא אוכל להתקדם. הדוגמנות פותחת דלת: מגיעים לסוכנות שמקבלת אותך, נותנת כסף כיס התחלתי ומיטה בדירת דוגמניות. יש מי שדואג לך. זו פתיחת דלת שממנה אפשר להתגלגל. זו הייתה הטקטיקה שלנו בשבע השנים שלנו בחו"ל".

    "נפצעתי קשה בתאונה. היה לי חור בריאה והייתי מאושפז כמעט שבועיים בבית חולים. אחר כך הייתה החלמה ופיזיותרפיה, עליתי במשקל 15 ק"ג, לקח לי כמעט שנתיים להשתקם"

     

    ב־2011 עברו ליוון והתחילו לשחק אותה. בצלאל הצטלמה לקמפיין גדול של בגדי ים, ומורלי הצטלם להפקות אופנה במגזינים ולקליפ מקומי. "הרבה דוגמניות אמרו לנו להתחיל ביוון, כי יש שם צלמים טובים שיעשו לנו תמונות טובות שיעזרו לנו בשווקים גדולים יותר", מסביר מורלי.

     

    שנה אחר כך עברו למילאנו, ושנה אחרי זה חתמו בסוכנות דוגמנות גדולה בבייג'ינג, סין – לשם עברו בהמלצת חבר דוגמן שסיפר להם כי דוגמנים בסין מרוויחים הרבה כסף. ״תכלס אנחנו בעלי מראה די דומה וזה שיחק לטובתנו. בסין עבדנו לא מעט ביחד".

     

    איפה גרתם?

    שירן: ״המגורים היו בשבילנו ביג אישיו בסין. בדרך כלל את מקבלת דירה עם 15−10 דוגמניות. זה לא מקום לזוג, וזו הייתה נקודה שהצבנו כתנאי מההתחלה לסוכנויות".

     

    דרור: ״היינו כבר שלוש שנים ביחד, ולא התאים ששירן תישן עם 12 דוגמנים באותה דירה. בטורקיה היא עשתה את זה. הפעם רצינו את המקום שלנו. זה גם היה המדד שלנו לכמה הם רציניים ורוצים אותנו״.

     

    והם רצו.  

    דרור: ״כשהגעתי לבייג'ינג נבחרתי לפרזנטור של מרצדס והגעתי לתצוגות מכוניות בפינות נידחות בסין כדי לעשות להם שואו. באותה שנה שירן התחילה לעשות את אותו הדבר עם חברת המכוניות אאודי״.

     

    ״היינו כבר שלוש שנים ביחד, ולא התאים ששירן תישן עם 12 דוגמנים באותה דירה. רצינו את המקום שלנו. זה גם היה המדד שלנו לכמה הם רציניים ורוצים אותנו״ (צילום: LIEVE)
     ״היינו כבר שלוש שנים ביחד, ולא התאים ששירן תישן עם 12 דוגמנים באותה דירה. רצינו את המקום שלנו. זה גם היה המדד שלנו לכמה הם רציניים ורוצים אותנו״(צילום: LIEVE)

      

      

     הפריצה הגדולה

      

     לפני ארבע שנים, אחרי שנה אחת בלבד בסין, הפכה בצלאל לפרזנטורית של קונצרן הענק הסיני יאנג ג'יאנשין, ששוויו נאמד בעשרות מיליארדי דולרים ומחזיק בעשרות אתרים ורשתות חברתיות. הרחק מאור הזרקורים הישראלי, היא היום אחת הדוגמניות העסוקות בסין. ״המחיר שלה לעומת שאר הדוגמניות בסין הוא פי שלושה״, אומר מורלי. ״לא אנקוב מספרים, אבל הסכומים גבוהים בהרבה מהמקובלים בארץ ובאירופה, והיא במצב שבו היא בוחרת את הלקוחות ועם מי לעבוד״.

      

     מורלי עזב בינתיים את הדוגמנות לטובת עסקים והוא מנצל את הידע והקשרים שרכש לעסק שלו, חברה שמוכרת מוצרים מסין ללקוחות ברחבי העולם. בצלאל מצטלמת כמעט כל יום, ואם לשפוט לפי האינסטגרם שלה, הסינים על סט הצילומים אוהבים לרקוד לצלילי עומר אדם או לשיר "טודו בום". "זה מצחיק כשכל הסינים מתחילים לרקוד", היא אומרת, "יש להם בסטודיו את הפלייליסט הזה במיוחד בשבילי".

      

     "לסינים יש בסטודיו פלייליסט במיוחד בשבילי" (צילום: ראם שרביט)
      "לסינים יש בסטודיו פלייליסט במיוחד בשבילי"(צילום: ראם שרביט)

       

      מתי הייתה הפריצה הגדולה של שירן בסין?

      דרור: ״אחרי שלושה חודשים בבייג'ינג גילינו, להפתעתנו, שאתה יכול לעבוד מול הלקוח בלי סוכנות, ישירות. בשווקים מסוימים זה מצוין. החלטנו לנסות. עיקר ההצלחה של שירן קרה לבד, כשאני הייתי סוג של סוכן ודחפתי אותה למקומות שהיא נמצאת בהם היום. זה קרה כשהחברה הסינית (יאנג ג'יאנשין) האמינה בה. יש לחברה הזו כ־20 אתרי און־ליין ורשתות חברתיות. הרבה נשים רואות את שירן באתרים וגם לקוחות רואים אותה שם ומנסים לאתר אותה. הרבה פעמים אומרים לה, את לא מבינה, חיפשתי אותך חמישה חודשים״.

       

      מה זה אומר להיות אחת הדוגמניות הזרות המצליחות בסין?

      שירן: ״מיליונרית אני לא, אבל זה אומר שאני עובדת יומיום. לא מזהים אותי ברחוב כי הקמפיינים הם לאתרים חיצוניים, כמו עלי באבא, עלי אקספרס, אמזון, איביי. אין פה קמפיינים גדולים של שלטי חוצות. אני דוגמנית שעובדת על קניות האון־ליין מרקט״.

       

      במה השתנו חייכם?

      ״עלינו ברמת החיים. אני מרשה לעצמי יותר, אנחנו גרים בבית טוב יותר ונוסעים ליותר חופשות. הכסף מאפשר לנו להגיע יותר לארץ. חוץ מזה, אנחנו נמצאים במרחק של שעתיים וחצי טיסה לתאילנד ומהצד השני לפיליפינים. גם יפן ווייטנאם קרובות אלינו. אנחנו נוסעים לסופשבוע בתאילנד כמו שישראלים נוסעים לאילת.

       

      ״אנחנו חיים בעיר שהיא כמו מנהטן. כל הבניינים מתנשאים לגובה, המסעדות טובות, הקניונים ענקיים. את הולכת ברחוב אחד שיש בו קניונים אחד אחרי השני וכולם מפוארים ומכילים את כל המותגים, ובשנתיים האחרונות נפתחו פה מסעדות עם כוכבי מישלן״. 

      "עלינו ברמת החיים. אני מרשה לעצמי יותר, אנחנו גרים בבית טוב יותר ונוסעים ליותר חופשות. הכסף מאפשר לנו להגיע יותר לארץ"

       

      איפה הקושי?

      ״בשבילנו סין זה רק עסקים, ואני ילדה של בית שחיה רחוק מהמשפחה. זה לא קל״.

       

      מה עם השפה?

      ״קשה ללמוד סינית, אבל גם הסינים חושבים שעברית זו שפה קשה. לקחנו מורה פרטית ולמדנו איתה שלושה חודשים רק את הבסיס. מה צריך לדעת לומר כשעולים למונית או קונים בחנות. היום שנינו מדברים סינית טובה. זה קרה גם כי כאשר הגענו לכאן הסינים לא ידעו לדבר אנגלית, וזה אילץ אותנו ללמוד. היום הם פתוחים יותר. תוך שנתיים הדברים השתנו פה, הכל זז כאן במהירות שיא. את יכולה לנסוע לחודשיים, לחזור ולמצוא שכונה חדשה בנויה לגמרי. מה שקורה בישראל ב־20 שנה קורה בסין תוך חודשים ספורים״.

       

      מה עם ילדים, זה בתכנון?

      שירן: ״אחרי עשר שנות זוגיות, בטיול האחרון שלנו לארצות־הברית, כשהיינו עם חברים בלאס־וגאס במסעדה במלון בלאג'יו, התנגן השיר שאני אוהבת של עומר אדם ׳אוהבת אותי אמיתי׳. לא הבנתי איך הגיוני שבמסעדה יוקרתית בארצות־הברית שמים את השיר הזה. פתאום דרור כרע ברך לעיני כולם והציע לי נישואים. מובן שבכיתי ואמרתי 'כן'. אז כרגע אנחנו מתכננים להתחתן בישראל לקראת הקיץ הבא, וילדים זה השלב הבא״.

       

      ולחזור לארץ?

      דרור: ״בסופו של דבר, איפה שנמצא מקור הפרנסה, שם נהיה. כולם אומרים שברגע שיהיו לנו ילדים נרצה להיות קרובים למשפחה. ישראל היא הבית ולבית נוכל תמיד לחזור, כרגע אנחנו רואים את היתרונות של לחיות במדינה זרה, לספוג חוויות, ניסיון, תרבויות שונות ושפה. ״אנחנו שוקלים לעבור לארצות־הברית כדי להמשיך להתפתח בקריירות שלנו. שירן רוצה לחיות בלוס־אנג'לס ולהשתלב גם בקריירת משחק".

       

      שירן: "בסין עשיתי את שלי, אני בטופ, סימנתי וי על הכל. אמריקה היא הדבר הבא".

       

      דרור: "לגדל ילדים בחו"ל זה בעינינו יתרון גדול, הם מתחשלים יותר, לומדים שפות ונחשפים לעולמות שונים. אנחנו יכולים לראות את זה אצל ילדים של חברים, ילד בן שלוש־ארבע דובר שלוש שפות ויודע למי הוא צריך לפנות באיזו שפה".

       

      "בסין עשיתי את שלי, אני בטופ, סימנתי וי על הכל. אמריקה היא הדבר הבא" (צילום: HU WEN RONG)
       "בסין עשיתי את שלי, אני בטופ, סימנתי וי על הכל. אמריקה היא הדבר הבא"(צילום: HU WEN RONG)

        

       בקוסמוי עם הזהביז

        

       החברים שלהם הם, בן היתר, הכדורגלן ערן זהבי - שחתם ב־2016 עם קבוצת הכדורגל הסינית גוואנגז'ו F&R על חוזה בסך 12.5 מיליון דולר, ואשתו שי, שאותם הכירו במקרה. "נסענו לסופשבוע בקוסמוי בתאילנד", משחזר מורלי. "היו איתנו שני חברים מהארץ, לירוי צעירי, שחקן כדורגל, היה אחד מהם. בטיסה קראנו שערן זהבי קיבל הצעת ענק מקבוצת הכדורגל של גוואנגז׳ו. דיברנו על זה עם לירוי והוא אמר לנו שערן זהבי וטל בן חיים מגיעים לתאילנד.

        

        

       ״הערב הראשון שלנו בקוסמוי היה ערב שבת. החלטנו לעשות קבלת שבת בבית חב"ד, ובדרך חזרה למלון נתקלנו בשני קטנועים. מישהו צעק ללירוי. הם התקרבו אלינו וראינו את טל וערן עם בנות הזוג שלהם. לירוי הציג אותנו לזוג זהבי, ומשם השיחה זרמה״.

       "בדרך חזרה למלון נתקלנו בשני קטנועים. מישהו צעק ללירוי. הם התקרבו אלינו וראינו את טל וערן עם בנות הזוג שלהם. לירוי הציג אותנו לזוג זהבי, ומשם השיחה זרמה״

        

       על מה דיברתם?

       ״השתדלנו לתת להם את כל המענה והתשובות על מה שזוג שמגיע למקום לא מוכר צריך לדעת. נתנו להם את כל הביטחון לגבי העיר שאנחנו גרים בה. מאותו רגע שמרתי על קשר עם ערן, וכשהם החליטו לעשות את המעבר עזרנו במה שיכולנו עם כל הידע שצברנו בסין במהלך השנים".

        

       "היום ערן ושי הם חלק בלתי נפרד מהקהילה הישראלית בסין. ערן אהוב בצורה בלתי רגילה, רכש אוהדים בכל רחבי סין, גם במשחקי חוץ בערים קטנות. כשהוא נוחת, מחכים לו אוהדים בשדה התעופה כדי להצטלם איתו ולקבל חתימות".

        

       איזו עצה נתתם להם בתחילת דרכם?

       ״פשוט לא להסס ולהגיע לכאן, כי בסין השמיים הם הגבול״.

        

       הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר אריאלי)
       הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי פרנקו, סגנון: נופר אריאלי)
        
       הצג:
       אזהרה:
       פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד