רוסלנה רודינה: "היום אני מבינה שלבוש צמוד מוציא אותי קטנה"

עם סדרה חדשה ('כתבו את התפקיד עליי, מינוס הבעל העבריין') והליכים משפטיים מתמשכים ('אני ואייל ביחסים סבירים'), רוסלנה רודינה מודה: 'אני לא מי שהייתי פעם'

רוסלנה רודינה: "בחמש השנים האחרונות עברתי שינוי מאוד משמעותי. פעם הייתי מישהי שלא מוכנה לשמוע, שחושבת שהיא יודעת יותר טוב מכולם מה מתאים לה, והיום אני הרבה יותר פתוחה לשמוע מה יש לאנשי המקצוע להגיד ל"י (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
רוסלנה רודינה: "בחמש השנים האחרונות עברתי שינוי מאוד משמעותי. פעם הייתי מישהי שלא מוכנה לשמוע, שחושבת שהיא יודעת יותר טוב מכולם מה מתאים לה, והיום אני הרבה יותר פתוחה לשמוע מה יש לאנשי המקצוע להגיד ל"י (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
"אני באה מבית של הורים גרושים ויודעת שדברים שנאמרים לפעמים כלאחר יד מחלחלים לילד, ואני ואייל יודעים להתנהל נכון בכל מה שקשור ליאן" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
"אני באה מבית של הורים גרושים ויודעת שדברים שנאמרים לפעמים כלאחר יד מחלחלים לילד, ואני ואייל יודעים להתנהל נכון בכל מה שקשור ליאן" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
"מאז שאני קטנה אמא שלי לימדה אותי שכסף מוציאים על שלושה דברים – תיקים, נעליים ומעילים – וזה משהו שאני מקפידה עליו" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
"מאז שאני קטנה אמא שלי לימדה אותי שכסף מוציאים על שלושה דברים – תיקים, נעליים ומעילים – וזה משהו שאני מקפידה עליו" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)

הקיץ האחרון היה עמוס לרוסלנה רודינה, ודווקא בזמן החופש הגדול של יאן היא עסוקה בצילומים לסדרה חדשה "פמת"א" (תשודר בכאן 11), על פרקליטות מחוז מרכז בתל אביב - שבה היא מגלמת את אשתו של נוכל צרפתי ואמא ל...ילד בן 4. "ממש כתבו את התפקיד עלי, מינוס הבעל העבריין", היא צוחקת. למרות הלו"ז העמוס היא מצאה שבועיים לבלות עם יאן ועם אמא שלה לבד בחופשה ביוון. רודינה מככבת בפעם השנייה על שער סטילטו והיא מודה שהיא ממש לא אותה רוסלנה של השער ההוא לפני חמש שנים.

 

"אני חייבת להודות שבחמש השנים האחרונות עברתי שינוי מאוד משמעותי. פעם הייתי מישהי שלא מוכנה לשמוע, שחושבת שהיא יודעת יותר טוב מכולם מה מתאים לה, והיום אני הרבה יותר פתוחה לשמוע מה יש לאנשי המקצוע להגיד לי. הבנתי שכל אחד טוב במשהו אחר. אני אתמקד במה שאני טובה בו, ומי שמבין באופנה ייתן לי את העצות שלו".

 

"אני הרבה יותר פתוחה לשמוע מה יש לאנשי המקצוע להגיד לי" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
  "אני הרבה יותר פתוחה לשמוע מה יש לאנשי המקצוע להגיד לי"(צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)

   

  הטעם שלך השתנה גם בעקבות ביקורות?

  "פעם הייתי יותר מקובעת, למשל, מנומר זה משהו שלא הייתי לובשת, והיום אני יותר זורמת. פעם אהבתי כמה שיותר קצר וצמוד, והיום אני מבינה שדווקא לבוש צמוד מוציא אותי "קטנה" ויש בגדים מחמיאים יותר שיגרמו לי להיראות כמו אישה. דווקא הביקורות פחות השפיעו עלי. ברור שקיבלתי "שוּק", אבל באיזשהו שלב שמתי לב שבמקום אחד יכולים לכתוב שוּק ובמקום אחר וואו, איזה שיחוק".

  "ליאן יש פעם בשבוע שיעור שחייה, ולא תראי אותי מגיעה לשם עם ביקיני. לפני חמש שנים לא הייתי חושבת פעמיים, ועכשיו אני מרגישה לא נוח לבוא ככה כשיש עוד הורים"

   

  במה האימהות שינתה את הבחירות האופנתיות שלך?

  "ליאן יש פעם בשבוע שיעור שחייה, ולא תראי אותי מגיעה לשם עם ביקיני. לפני חמש שנים לא הייתי חושבת פעמיים, ועכשיו אני מרגישה לא נוח לבוא ככה כשיש עוד הורים. אני מרגישה שזה לא מכבד את עצמי ואת יאן, ולוקח ממנו את הפוקוס".

   

  קראתי שנטשת את העקבים. זה לא גורם לך תסכול מול כל הדוגמניות שאת מסתובבת בחברתן?

  "גם עם עקבים של 20 סנטימטרים עם ה־1.64 שלי לא אהיה גבוהה, והגעתי למסקנה שהכי טוב שיהיה לי נוח. אני נזכרת בתקופת הדוגמנות שלי במילאנו, איך הסתובבתי ב־10־15 אודישנים ביום עם עקבים מטורפים, ואני לא מבינה איך עשיתי את זה בעליות ובירידות במטרו. היום אפילו לאירוע אני מסוגלת ללכת עם עקבים לא גבוהים במיוחד. דוגמנית מסלול אני כבר לא אהיה, וטפו־טפו־טפו יש לי מספיק עבודה".

   

  "אפילו לאירוע אני מסוגלת ללכת עם עקבים לא גבוהים במיוחד". מתוך הקמפיין של טופ טן (צילום: שי יחזקאל)
   "אפילו לאירוע אני מסוגלת ללכת עם עקבים לא גבוהים במיוחד". מתוך הקמפיין של טופ טן(צילום: שי יחזקאל)

    

   אז על עקבים את לא מבזבזת... על מה כן?

   "מאז שאני קטנה אמא שלי לימדה אותי שכסף מוציאים על שלושה דברים – תיקים, נעליים ומעילים – וזה משהו שאני מקפידה עליו. תיק טוב יכול ללוות אותך שנים, נעליים טובות בדרך כלל גם יהיו נוחות יותר, ומעילים זה חשוב. לא אגיד לך שאני לא קונה או מבזבזת, אבל פחות מבעבר. מה שכן לא תראי אותי נכנסת למינוס בשביל שופינג. אם כבר לבזבז על מותג, אז אני מתה על סאן לורן וזנוטי".

    

   בחזרה ליאן בן ה־4. אמא שלו מספרת שלילד כל הזמן חם. "לא יודעת ממי הוא קיבל את זה כי אני קטנה וכל הזמן קר לי, אז זאת ממש בעיה להלביש אותו. עכשיו בבת מצווה של אלין, הבת של אייל, אייל ואני ניהלנו דיונים ארוכים מה יאן ילבש. הפכנו את העולם כדי למצוא לו חליפה בסגנון ספורט אלגנט. כשבאנו למדוד לו אותה הוא התחיל להתלונן שחם לו ולא נוח לו, ואז החל מסע שכנועים. הסברנו לו שליאם ואבא ילבשו גם כן חליפה, והבטחנו לו שיהיו לו טי־שירט ונעליים להחלפה, ודווקא ביום האירוע הוא יותר זרם עם הבגדים ונהנה להיות עם האחים שלו".

   "לא אגיד לך שאני לא קונה או מבזבזת, אבל פחות מבעבר. מה שכן לא תראי אותי נכנסת למינוס בשביל שופינג"

    

   בכלל היה מדובר בערב מעניין. אייל, כל האקסיות שלו, אלירז, הבעל לעתיד של אילנית, לא משעמם.

   "היה ערב מהמם. ליאן היה קצת קשה, כי קשה לו עם כל כך הרבה אנשים, ובשלב מסוים הוא כבר היה עייף, אבל העלינו אותו לישון למעלה, ומה שחשוב הוא שכולם נהנו".

    

   קצת קשה לא לאהוב יותר מדי אנשים כשאתה הבן של אייל גולן ורוסלנה רודינה.

   "אני מתחשבת בזה, ולכן בשנה שעברה למשל עשיתי לו חגיגת יום הולדת קטנה עם הפעלה בגן, כי ידעתי שיותר מזה ילחיץ אותו".

    

   פחות הלך לך עם אבא שלו שהרים לו אירוע.

   "בואי נגיד שאני מקווה שהוא הבין, ובשנה הבאה הוא ילך על משהו יותר סולידי".

    

   איך אתם מסתדרים ביניכם בימים אלה? הגעת לבת מצווה, אז אפשר לדבר על התחממות?

   "בכל מה שקשור ליאן אנחנו משתדלים לשמור על יחסים סבירים, למרות שאנחנו עדיין בהליכים משפטיים. מדברים ומתקשרים כי זה מה שטוב לילד. אני באה מבית של הורים גרושים ויודעת שדברים שנאמרים לפעמים כלאחר יד מחלחלים לילד, ואני ואייל יודעים להתנהל נכון בכל מה שקשור ליאן. לצערי בכל מה שקשור לעניינים בינינו פחות הצלחנו, אבל כל זה לא ישפיע על יאן כי הוא הכי חשוב לשנינו".

    

   "אני באה מבית של הורים גרושים ויודעת שדברים שנאמרים לפעמים כלאחר יד מחלחלים לילד" (צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)
    "אני באה מבית של הורים גרושים ויודעת שדברים שנאמרים לפעמים כלאחר יד מחלחלים לילד"(צילום: עידו לביא, סטיילינג: ראובן כהן)

     

    בתור פרזנטורית של שלומית אזרד שאחראית להלביש אותך לאירועים מיוחדים ומתמחית גם בשמלות כלה, יש סיכוי שנראה אותך יום אחד בלבן, או שמה שקרה עם אייל השאיר בך משקעים?

    "זה מצחיק שכולם חושבים שזה קשור לאייל. לי אף פעם לא הייתה פנטזיה להיות כלה, אולי כי מוסד הנישואים הוא כבר לא כזה מוסד. חשבו שלא התחתנו כי לא רציתי, כי הוא גרוש וכל מיני, אבל לא הייתה לי פנטזיה כזאת, ומבחינתי חבל על הכסף לערב אחד. מצד שני היום אני אומרת שלמרות שכרגע אני רחוקה מזה, אני לא יודעת. אם זה חשוב לבן הזוג מבחינת דת או מבחינת המשפחה, אני אזרום. משהו קטן בבית הכנסת, חותמים והולכים. מה שחשוב הוא מה שקורה אחר כך".

    "אם חתונה תהיה חשובה לבן הזוג מבחינת דת או מבחינת המשפחה אני אזרום"

     

    אז האחר כך של רודינה פחות זוגי כרגע ומורכב בעיקר ממשחק. "זה היה החלום שלי מאז שהייתי קטנה. הדוגמנות באה לי בקלות ונשאבתי אליה, אבל אני שמחה שהיום יש לי כיוון נוסף. זה אולי נראה כאילו גם זה בא לי בקלות, אבל ממש לא. אני מרגישה שהיום, אחרי ששיחקתי בכמה תפקידים, כבר יותר קל לי, כי במאים מדברים ביניהם ומעבירים את הרושם עלי. אמנם לא למדתי משחק בצורה ארוכה ומסודרת, אבל עברתי אצל כל כך הרבה מורים למשחק ולעמידה מול מצלמה: אסתי זקהיים, רות גונזלס, ניב רז, אולי שטרנברג, ערן פסח. אני מרגישה שכל הזמן אני צריכה ללמוד ולהשתפר. היום אם יציעו לי להנחות תוכנית גדולה, כבר לא אסרב כמו לפני כמה שנים. השתפשפתי על הבמה ועם מוניטור. אני מוכנה לטרוף את העולם"

     

    הראיון עם רוסלנה רודינה מתפרסם במגזין "סטילטו" המצורף חינם לגליון לאשה החדש, עכשיו בדוכנים

     

    • דוגמנית: רוסלנה רודינה ל"יולי"; איפור: מישל אדרי ל"סולו"; שיער: לירז אגם; ע. צלם: אילן זרביב; ע. סטיילינג: לירון שטיינמץ

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד