בדרך לחתונה עוצרים בריאליטי: מצאו אהבה רגע אחרי התוכנית

שלוש כוכבות ריאליטי נישאו לאחרונה, ועוד אחת התארסה - זמן קצר לאחר שהשתתפו בתוכנית שידוכים. הטוויסט בעלילה: אצל אף אחת מהן זה לא קרה עם הגבר ששודך לה על המסך

גל גונן בחתונה עם רועי קאופמן, ועם ציון פדלון ב"כמה רחוק" . "אחרי שבוע כבר הבנתי שרועי יהיה בעלי. צפינו יחד בתוכנית, ובקטעים שהתנשקתי עם ציון שמתי לו יד על העיניים" (צילום: אוחיון ואלעד סאסי, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
גל גונן בחתונה עם רועי קאופמן, ועם ציון פדלון ב"כמה רחוק" . "אחרי שבוע כבר הבנתי שרועי יהיה בעלי. צפינו יחד בתוכנית, ובקטעים שהתנשקתי עם ציון שמתי לו יד על העיניים" (צילום: אוחיון ואלעד סאסי, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
דיאנה גוז בחתונה עם שי שוקרון, ועם ציון פדלון ב"כמה רחוק" .  "כשראיתי את בעלי בפעם הראשונה, אני זו שפניתי אליו. לפני התוכנית זה בחיים לא היה קורה. התוכנית גרמה לי להעז, לעשות מה שאני רוצה" (צילום: מורן קדוש, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
דיאנה גוז בחתונה עם שי שוקרון, ועם ציון פדלון ב"כמה רחוק" . "כשראיתי את בעלי בפעם הראשונה, אני זו שפניתי אליו. לפני התוכנית זה בחיים לא היה קורה. התוכנית גרמה לי להעז, לעשות מה שאני רוצה" (צילום: מורן קדוש, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
רלי לוי עם הארוס אלדד זעירא, ועם אלעד שאמי ב"חתונה ממבט ראשון".  "קיבלתי המון פניות מגברים שכתבו לי: 'את הבחורה שחיפשתי כל החיים'. אלדד זכה בקטע הזה, כי הוא ידע לתפוס את זה בזמן" (צילום: אסף תמם, צילום מסך מתוך "חתונה ממבט ראשון")
רלי לוי עם הארוס אלדד זעירא, ועם אלעד שאמי ב"חתונה ממבט ראשון". "קיבלתי המון פניות מגברים שכתבו לי: 'את הבחורה שחיפשתי כל החיים'. אלדד זכה בקטע הזה, כי הוא ידע לתפוס את זה בזמן" (צילום: אסף תמם, צילום מסך מתוך "חתונה ממבט ראשון")
חופית והב בחתונה עם חן פרץ, ועם יונתן רונן ב"כמה רחוק" .  "לפני התוכנית לא הייתי כותבת לחן הודעה באינסטגרם, חד־משמעית. אבל אחרי התוכנית אמרתי לעצמי: 'מה כבר יכול להיות?' (צילום: גרין צילום והפקות, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
חופית והב בחתונה עם חן פרץ, ועם יונתן רונן ב"כמה רחוק" . "לפני התוכנית לא הייתי כותבת לחן הודעה באינסטגרם, חד־משמעית. אבל אחרי התוכנית אמרתי לעצמי: 'מה כבר יכול להיות?' (צילום: גרין צילום והפקות, צילום מסך מתוך "כמה רחוק")
מדובר בתופעה: שלוש כוכבות ריאליטי נישאו לאחרונה, ועוד אחת התארסה - זמן קצר לאחר שהשתתפו בתוכנית שידוכים. אבל אצל אף אחת מהן זה לא קרה עם הגבר ששודך לה על המסך. עכשיו הן מכריזות: "בזכות התוכנית מצאנו אהבה".

 

גל גונן: הכירה את בעלה חודש וחצי אחרי סיום התוכנית

 

 

כשגל גונן קיבלה לראשונה את הפנייה להשתתף ב"כמה רחוק", היא סירבה. "אמרתי למלהק: 'לא מתאים לי תוכנית דייטים. תלהק אותי כשיהיה לך משהו אחר'", היא נזכרת. "אבל אז חשבתי שאולי לא תזיק לי חוויה כזו. ארבעה חודשים קודם לכן נפרדתי מבן זוג שהייתי איתו שנתיים. אמרתי לעצמי שזו יכולה להיות אחלה דרך לנקות את הראש ולהתגבר על האקס".

 

גונן (26) מנתניה, בעלת קליניקה לאיפור קבוע, הייתה בין הבנות שהתחרו על לבו של ציון פדלון מברזיל. פדלון בחר בסופו של דבר בדיאנה גוז, אבל גונן ממש לא הזילה דמעה. חודש וחצי לאחר מכן היא כבר הכירה את מי שהפך לבעלה, רועי קאופמן (29), בעל חברת איפור. השניים נישאו לפני חודש, אחרי שנה ושבעה חודשים של זוגיות.

 

האמנת שתמצאי אהבה בתוכנית?

"בהחלט קיוויתי. אמרתי שאם אני פתאום מקבלת הזדמנות להופיע בתוכנית לא שגרתית כזו, אז כנראה יש לזה סיבה. ואני באמת מאמינה שבזכות התוכנית מצאתי אהבה. רק לא עם מי שייעדו לי".

 

למה זה לא עבד בינך ובין ציון?

"לדעתי, ציון לא בחר בי בסוף כי בחרתי לא להוליך אותו שולל. הצבתי בפניו עובדה: אין לי שום כוונה לעבור לברזיל בעקבותיו. ברגע שהוא הבין שאם הוא ייכנס איתי לזוגיות הוא יצטרך לעבור בשביל זה לישראל, זה טרף לו את כל הקלפים. אבל מבחינתי זה יצא רק לטובה. אני מאמינה שציון לא בחר בי בגלל שהייתי צריכה לקבל מישהו עוד יותר טוב: את בעלי".

"אני מאמינה שציון לא בחר בי בגלל שהייתי צריכה לקבל מישהו עוד יותר טוב: את בעלי"

 

איך באמת הכרת את בעלך?

"אחרי שחזרתי לארץ חזרתי גם לעבודה כברמנית ב'קלרה'. עוד לפני כן רועי היה מגיע מדי פעם לבר והיינו מחליפים כמה מילים, אבל אף פעם לא מעבר. חודש וחצי אחרי הצילומים הוא שוב הגיע, הזמין אותי לצ'ייסר, רק שהפעם התחלנו לנהל שיחה של ממש. למחרת יצאנו ומשם הדברים התגלגלו נורא מהר".

 

"לפני הקשר שלי עם רועי בחיים לא האמנתי במשפט 'כשזה זה, זה זה'. איתו, בפעם הראשונה הרגשתי מה זה אומר. אחרי שבוע כבר הבנתי שהוא יהיה בעלי, ואפילו אמרתי לו את זה. הוא לא נלחץ בכלל. גם כשסיפרתי לו שהצטלמתי לתוכנית היכרויות, הוא לקח את זה באיזי. צפינו יחד בתוכנית, ובקטעים שהתנשקתי עם ציון שמתי לו יד על העיניים, אבל שנינו לקחנו הכל בהומור".

 

איך רועי הציע לך נישואים?

"חמישה חודשים אחרי שהתחלנו לצאת טסנו יחד ליוון. יום לפני שחזרנו הביתה הוא לקח אותי לטיול באי פרטי, כשבמקום כבר דלקו נרות והיו מפוזרים ורדים. ברקע התחיל להתנגן השיר האהוב על שנינו, 'משום' של אביהו פנחסוב, ואני מיד ידעתי".

 

היית אומרת שהתוכנית היא זו שעזרה לך למצוא אהבה?

"חד־משמעית כן. התוכנית גרמה לי להבין מה אני רוצה ומה אני צריכה. לפניה תמיד נמשכתי לבאד גייז, לבחורים שעשו לי רע. דרך ההיכרות שלי עם ציון ראיתי שאני יכולה להתחבר גם לבחורים טובים. רועי הוא הבחור הכי טוב שיכול להיות, ואני מאמינה שרק בגלל החוויה שלי עם ציון, כשרועי התחיל איתי בבר נתתי לו הזדמנות. לשמחתי, גיליתי שהוא אכן מושלם בשבילי".

 

 

דיאנה גוז: זכתה בליבו של הרווק, חזרה לארץ והכירה את בעלה

 

 

דיאנה גוז (28) מכפר־מעש, עובדת סוציאלית בתחום בריאות הנפש, לא רק כיכבה בתוכנית הריאליטי "כמה רחוק" – היא גם הייתה זו שנבחרה על ידי ציון פדלון, הרווק מברזיל, מתוך ארבע בנות שהתחרו על לבו. אבל ריאליטי לחוד ומציאות לחוד: השידוך לא בדיוק עבד, וחודשיים אחרי צילומי התוכנית גוז כבר הכירה את בעלה שי (שיבי) שוקרון (30), מנהל עבודה ברכבת הקלה. לפני שבועיים וחצי השניים נישאו, אחרי שנה וחצי של זוגיות.

 

כשההפקה של "כמה רחוק" יצרה קשר עם גוז, היא לא מיהרה להתלהב. "לא אהבתי שכמה בנות נלחמות על לבו של גבר. אבל כשחשבתי על זה לעומק הבנתי שגם בחיים האמיתיים, כשאני מתחילה לצאת עם גבר, יכול להיות שהיום הוא מתנשק איתי ולמחרת עם מישהי אחרת".

 

האמנת שתמצאי אהבה בתוכנית?

"מאוד רציתי. היו לי כמה מערכות יחסים ארוכות בחיים, אבל אף אחת מהן לא הבשילה לחתונה, כי תמיד הרגיש לי שמשהו חסר. הגעתי לתוכנית אחרי שנה וחצי ללא זוגיות, ונורא פחדתי להתאכזב".

 

בסיום התוכנית, ציון בחר בך כבת זוג. למה זה לא עבד?

"בפעם הראשונה שראיתי את ציון חשבתי שהוא לא הטעם שלי, אבל החלטתי להיות פתוחה, ובאמת גיליתי בחור רגיש וקשוב. הקשר בינינו זרם, אבל ברגע שהסתיימו הצילומים משהו השתנה. הייתי חייבת לחזור לארץ, והרגשתי שציון לא בשל לקשר בשלט רחוק. כשהגעתי לישראל דיברנו אולי פעמיים בטלפון. אני מודה שזה לא הפריע לי יותר מדי, כי לא הרגשתי שאני מאוהבת בו. כל עוד ההפקה הייתה מעורבת וסידרה לנו את הדייטים, הייתה איזו אש. ברגע שהמצלמות כבו, כבה לו גם הרגש".

"כל עוד ההפקה הייתה מעורבת וסידרה לנו את הדייטים, הייתה איזו אש. ברגע שהמצלמות כבו, כבה לו גם הרגש"

 

איך הכרת את בעלך?

"אחרי שחזרתי לארץ נרשמתי לאתר היכרויות, שי כתב לי הודעה והתחלנו להתכתב. הייתי בתקופה לחוצה ולא בער בי להיפגש. שי לא ידע איפה אני עובדת, אבל ערב אחד הוא נכנס במקרה לבר שבו עבדתי כברמנית. שאלתי אותו: 'מאיפה אני מכירה אותך?' והבנו שאנחנו מכירים מהאתר. ברגע שהתחלנו לדבר, עפו בינינו ניצוצות מטורפים. יומיים אחר כך יצאנו לדייט ומאז לא נפרדנו".

 

איך הוא הגיב לכך שבדיוק סיימת להצטלם לתוכנית היכרויות?

"הוא היה קצת מופתע, אבל לא נרתע. הוא אפילו צפה איתי בתוכנית, ועשינו הסכם שבכל פעם שאני וציון מתנשקים על המסך, אני מתנשקת איתו. יצא שלא ראיתי אף פעם את הנשיקות שלי עם ציון. חמישה חודשים אחרי שהתחלנו לצאת, שי הציע לי נישואים".

 

את מאמינה שהתוכנית היא זו שעזרה לך למצוא זוגיות?

"לגמרי. אני מאמינה שמחשבה מייצרת מציאות. כשאת יוצאת למסע חיפוש אחרי האהבה ומבטאת את הרצון שלך בקול רם, היקום שומע. במהלך המסע את גם עוברת תהליך עם עצמך. אני, למשל, הבנתי שתמיד משכתי לחיים שלי את הגברים הלא נכונים. במקביל למדתי גם איפה אני לא הייתי בסדר ואיפה הייתי חסומה".

 

"עד התוכנית בחיים לא יזמתי. תמיד חשבתי שהגבר צריך ליזום הכל. בזכות ההשתתפות שלי בתוכנית והקשר עם ציון, הבנתי שלא רק הגבר צריך לעשות את הצעד הראשון. כשראיתי את בעלי בפעם הראשונה על הבר, אני זו שפניתי אליו. לפני התוכנית זה בחיים לא היה קורה. התוכנית גרמה לי להעז, לעשות מה שאני רוצה ולוותר על משחקי האגו. לחשוב פחות ולהרגיש יותר".

 

 

רלי לוי: בזכות התוכנית חזרה לקשר עם אלדד, שהיום ארוסה

 

 

רלי לוי (39) מחולון, מנהלת אדמיניסטרטיבית בתחום הרפואה, התפרסמה כאשר השתתפה בריאליטי "חתונה ממבט ראשון", שם התייצבה תחת החופה עם אלעד שאמי – כבר בדייט הראשון של השניים. הזוגיות לא צלחה, וחצי שנה לאחר תום הצילומים לוי החלה לצאת עם אלדד זעירא (38), מעצב פנים. השניים צפויים להינשא באוגוסט הקרוב, לאחר שמונה חודשי זוגיות.

 

לוי הגיעה לתוכנית במקרה. "הייתי כבר בת 37 ולא הייתה לי זוגיות תקופה ארוכה", היא משחזרת. "יצאתי ללא מעט דייטים, אבל שום דבר לא החזיק יותר מחודש. הייתי נואשת, ואפילו התחלתי לחשוב על להביא ילד לבד. חברה שלי ראתה פוסט בפייסבוק שביקש לתייג את 'החברה הרווקה הכי שווה שלך', תייגה אותי, ואז המלהקת של 'חתונה ממבט ראשון' יצרה איתי קשר והציעה לי להשתתף. אמרתי: 'למה לא בעצם? זו יכולה להית עוד פלטפורמה עבורי למצוא זוגיות, וזה בטוח יכול להיות מעניין'. העובדה שלא מדובר בחתונה אמיתית אלא רק בטקס זוגיות, הרגיעה אותי".

 

האמנת שתמצאי אהבה בתוכנית?

"האמת שכן. באתי לגמרי חדורת מטרה. אמרתי: 'לא מעניין אותי מי יהיה בחופה, אני נותנת לזה צ'אנס. אני לא נותנת את עצמי במאה אחוז אלא באלפיים אחוז'. באתי שלמה עם עצמי וידעתי בדיוק מה אני רוצה. אני חושבת שבגלל זה הצופים בבית מאוד התחברו אליי. הם ראו בתוכנית איך הזוגיות שלי לא מתרוממת ואיך אני בוכה בגלל זה".

 

למה הקשר בינך ובין אלעד לא עבד?

"כבר בירח דבש שלנו, כשההפקה שלחה אותנו לפריז, התעוררו בעיות. אלעד אמר שהוא לא חושב שהוא נמשך אליי, שאני לא הטייפ קאסט שלו, ואני כמובן מאוד נפגעתי. אחרי זה, בהתאם לפורמט התוכנית, עברנו לגור יחד במשך 42 יום, ולמרות שהסתדרנו, הקשר פשוט לא הצליח להתפתח לאהבה זוגית".

"אלעד אמר שהוא לא חושב שהוא נמשך אליי, שאני לא הטייפ קאסט שלו, ואני כמובן מאוד נפגעתי"

 

איך הכרת את הארוס שלך?

"אני ואלדד יצאנו לכמה דייטים לפני ארבע שנים. הוא היה אז אחרי פרידה, אני בדיוק עברתי דירה, והטיימינג לא התאים. כשהתוכנית עלתה, אלדד ראה כתבה עליי באינטרנט ויצר איתי קשר. הוא היה מאוד סקרן לדעת אם אני עדיין עם אלעד, אבל לא יכולתי להגיד לו, כי החתימו אותי על חוזה סודיות. הוא לא ויתר, המשיך לחזר אחריי, ולאט־לאט, לפי מה ששידרתי, קלט שאני לבד. בסופו של דבר הוא הזמין אותי לדייט, ובחודשיים הראשונים לקשר שלנו היינו צריכים לעשות הכל בשושו. אחרי שהתוכנית הסתיימה עברנו לגור יחד, וארבעה חודשים אחרי שהתחלנו לצאת הוא הציע לי נישואים, במהלך טיול בירושלים".

 

את מאמינה שמצאת זוגיות בזכות התוכנית?

"בוודאי. אם לא הייתי מופיעה בתוכנית ואלדד לא היה רואה את הכתבה עליי, סביר להניח שהוא לא היה יוצר איתי קשר. גם העובדה שבהתחלה הקשר היה סודי מאוד הוסיפה, לדעתי. כשאת נמצאת בקשר שאת לא יכולה לספר עליו, אף אחד גם לא מתערב - זו רק הדעה שלך".

 

"מעבר לזה, התוכנית הציבה בפניי מראה. אחרי שראיתי את עצמי בה, הבנתי עד כמה אני שווה. עד אז לא ידעתי להעריך את עצמי כמו שצריך, ובזכות התוכנית - והפידבקים הרבים שקיבלתי - למדתי לאהוב את עצמי מחדש, ואני מאמינה ששידרתי את זה החוצה. קיבלתי המון פניות מגברים שכתבו לי: 'את הבחורה שחיפשתי כל החיים'. אלדד זכה בקטע הזה, כי הוא ידע לתפוס את זה בזמן".

 

 

חופית והב: פצחה בזוגיות חודש אחרי שחזרה מצילומי התוכנית

 

 

 

אצל חופית והב (27) מגדרה, מדריכת כושר ופילאטיס, העניינים התגלגלו מהר במיוחד: חודש אחרי שחזרה מצילומי "כמה רחוק" בברצלונה, היא כבר פצחה בזוגיות עם חן פרץ (28), עובד רשות שדות התעופה. לפני כשלושה שבועות, לאחר שנה של זוגיות, השניים נישאו, וממש לאחרונה דווח שהם מצפים לילד. "עומד להיוולד לנו בן", היא מספרת בהתרגשות. "התאריך המשוער הוא אמצע אוקטובר".

 

והב התאלמנה לפני שלוש שנים מבעלה יוסי, שנהרג בתאונת אופנוע. בתה הבכורה מילה הייתה אז בת פחות מחודשיים. ב"כמה רחוק" היא התחרתה על לבו של יונתן רונן מברצלונה, שלא בחר בה בסופו של דבר. "כשפנו אליי מהתוכנית הייתי לבד כבר יותר משנתיים, והיה לי קשה", היא נזכרת. "חשבתי: 'מה יש לי להפסיד? אולי אמצא אהבה אמיתית'".

 

באמת האמנת שתמצאי אהבה בתוכנית ריאליטי?

"בהחלט. ועוד יותר האמנתי אחרי הדייט הראשון שלי עם יונתן. אני זוכרת שאחרי זה אמרתי לעצמי: 'וואו, יכול להיות שיהיה בינינו משהו'".

 

גם יונתן הוא אלמן ואב לילדה קטנה. מה לא עבד?

"כשיונתן הדיח אותי אני מודה שהופתעתי. בניגוד אליי, האלמנוּת אצלו עוד הייתה טרייה ואני חושבת שהוא עדיין היה תקוע. החיבור היחיד בינינו היה האלמנות, זה כמעט כל מה שדיברנו עליו. עם חן, למשל, בדייטים הראשונים שלנו בכלל לא דיברנו על הנושא הזה. מה שחשוב היה מי שאנחנו ולא הסטטוס".

"כשיונתן הדיח אותי אני מודה שהופתעתי. בניגוד אליי, האלמנוּת אצלו עוד הייתה טרייה ואני חושבת שהוא עדיין היה תקוע"

 

איך הכרתם?

"חן גר במזכרת־בתיה והיו לנו חברים משותפים בתיכון, אבל אף פעם לא דיברנו. חודש אחרי צילומי התוכנית ראיתי שהוא עשה לי לייק באינסטגרם. כתבתי לו הודעה והוא ענה ממש מהר, המשכנו להתכתב, וכמה ימים אחרי זה נפגשנו. מאז לא נפרדנו. ארבעה חודשים אחר כך עברנו לגור ביחד, ובאפריל האחרון הוא כבר הציע לי נישואים".

 

איך הוא הגיב כששמע שבדיוק סיימת להצטלם לתוכנית היכרויות?

"בהתחלה הוא לא עשה מזה עניין, אבל כשהתחילה התוכנית הוא חטף את הבום. היה לו קשה לראות אותי בחברת גבר אחר. באותה תקופה כבר היינו מאורסים, אבל עד פרק ההדחה שלי אסור היה לנו לחשוף את זה, ולחן היה מאוד קשה. בגלל זה שמחתי מאוד שאני הייתי המודחת הראשונה. מיד אחרי פרק ההדחה יכולנו לחשוף את הקשר שלנו ולבשר שאנחנו מתחתנים".

 

את מאמינה שהתוכנית עזרה לך למצוא אהבה?

"כן, בהחלט. אחרי שאת משתתפת בתוכנית כזו וחושפת את עצמך, יש לך הרבה יותר ביטחון ואומץ. פתאום את לא חושבת שזה כזה נורא להתחיל עם גבר. לפני התוכנית לא הייתי כותבת לחן הודעה באינסטגרם, חד־משמעית. אבל אחריה אמרתי לעצמי: 'מה כבר יכול להיות? אז ייפגע לי קצת האגו? ביג דיל. השמיים לא ייפלו'".

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד