חופית והב, האלמנה מ"כמה רחוק", מתחתנת: 'בתי קוראת לבן זוגי אבא'

בגיל 24 חופית איבדה את בעלה ואבי בתה התינוקת בתאונת אופנוע. בתוכנית הריאליטי התמודדה על לבו של האלמן יונתן רונן, אבל הגורל שיגר לה אהבה ממקום בלתי צפוי

רגע לפני החתונה, חופית וחן בראיון זוגי. לחצו Play לצפייה בסרטון
סטילס: דנה קופל
 חופית ומילה והב וחן פרץ. "אני חושבת שיוסי הוא זה ששלח לי את חן. אחרת איך אפשר להסביר שזכיתי בכזה בחור מדהים, שאוהב כל כך אותי ואת הבת שלי?" (צילום: דנה קופל)
חופית ומילה והב וחן פרץ. "אני חושבת שיוסי הוא זה ששלח לי את חן. אחרת איך אפשר להסביר שזכיתי בכזה בחור מדהים, שאוהב כל כך אותי ואת הבת שלי?" (צילום: דנה קופל)
בדרך כלל, כשמישהו מספר שהוא אלמן, הנטייה הטבעית היא לומר "משתתף בצערך" בארשת פנים נוגה. אבל לא במקרה של חופית והב. במהלך הדייט הראשון עם יונתן רונן, כוכב הריאליטי "כמה רחוק", כשהוא סיפר לה שאשתו נפטרה, המשפט הראשון שיצא לה מהפה היה: "וואלה, איזה נחמד".

 

אז נכון, לחופית היו נסיבות מקלות: למרות שהיא רק בת 27, הספיקה מדריכת הכושר מגדרה לקבל אף היא את התואר "אלמנה", כשלפני שלוש שנים וחצי נהרג בעלה בתאונת אופנוע והותיר אותה עם תינוקת. ועדיין, כשהסצנה האמורה שודרה, זה לא מנע מהטוקבקיסטים להשמיץ אותה ברשת עם תגובות כמו "איזו אטימות", "גועל נפש" ו"עלובה ונחותה".

 

"אני מאוד שלמה עם מה שאמרתי והייתי אומרת את זה שוב", היא מצהירה היום. "כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי הומור שחור. רק מי שעבר כזה צער וכאב יכול להבין את מה שאמרתי, ולכן גם לא נפגעתי מהתגובות. מי שלא הבין, אני מאחלת לו שגם לא יבין אף פעם. אני יודעת איך זה מרגיש להיות בצד השני, כשמרחמים עליך, וזה לא כיף בכלל.

חופית: "כשיונתן סיפר שהוא אלמן, כולן אמרו: 'כמה עצוב', ותאמיני לי שזה לא עושה נעים.  אני תמיד אומרת: 'הכל בסדר, החיים שלי מעולים'. לא רוצה להרגיש קורבן"

 

"שימי לב איך הבנות האחרות בתוכנית הגיבו כשיונתן סיפר להן שהוא אלמן. כולן אמרו: 'כמה עצוב', 'מצטערת לשמוע', ותאמיני לי שזה לא עושה נעים. במיוחד אם אתה אדם שלא אוהב להיות במשבצת המסכן. אני תמיד אומרת: 'הכל בסדר, החיים שלי מעולים'. לא רוצה להרגיש קורבן".

 

סדרת הריאליטי המדוברת "כמה רחוק" (ערוץ קשת 12) מביאה את סיפורם של שלושה גברים ישראלים שגרים במקומות שונים בעולם (ברצלונה, ריו דה־ז'נרו, קיוטו) וכמהים לבת זוג ישראלית. הם מגיעים לארץ ונפגשים עם עשר נשים, שמהן הם בוחרים ארבע שאיתן הם הכי מעוניינים לבדוק אפשרות לקשר זוגי. הנשים הנבחרות טסות אל עיר מגוריו של הגבר "שלהן", שם הן ממשיכות לבלות בחברתו. אחרי כל סבב דייטים הרווקים "מדיחים" את אחת הבנות, עד שהם נשארים עם "האחת". בהמשך, השניים צריכים להגיע להחלטה: האם היא תעבור לגור איתו בחו"ל? האם הוא יחזור למענה לארץ? או שמא האהבה לא תנצח?

 

חופית שודכה, כאמור, ליונתן רונן (38), מנכ"ל חברת קוסמטיקה מברצלונה, אב לליה (ארבע), ששנה קודם לכן איבד את אשתו סוניה שחלתה בסרטן. וכן, אחרי הדייט הראשון שלהם בארץ, רונן בחר בה להיות אחת מהנשים שיטוסו אליו לברצלונה. עכשיו, שנה אחרי הצילומים, חופית שמחה להכריז שמצאה את אהבת חייה, ושהיום (27.6) היא גם מתחתנת. רק שהמאושר הוא בכלל לא רונן, אלא מישהו אחר לגמרי: חן פרץ, עובד רשות שדות התעופה, בן 28, שאף מצטרף אליה לריאיון יחד עם בתה בת השלוש וחצי, שכבר קוראת לו "אבא".

 

עם יונתן רונן. "מאוד שלמה עם מה שאמרתי" (צילום: מתוך הסדרה "כמה רחוק")
  עם יונתן רונן. "מאוד שלמה עם מה שאמרתי"(צילום: מתוך הסדרה "כמה רחוק")

   

   

  יוסי היה אהבת חיי

   

  חופית והב גדלה בגדרה, בת שלישית מתוך חמישה ילדים. כשהייתה בת 12 הוריה התגרשו. בגיל 18 פצחה בזוגיות עם מי שהפך לבעלה הראשון: יוסי והב, בעל עסק למזגנים.

  "הוא היה מבוגר ממני בעשר שנים", היא מספרת. "כולם ידעו מי זה יוסי בגדרה. הוא גם היה חבר של אחי הגדול, אבל רק כשהייתי בת 18 דיברנו לראשונה. הוא ראה אותי ברחוב, עצר את הרכב שלו ומשם זה התחיל. לפניו היה לי חבר בגילי במשך ארבע שנים, אבל זה לא היה אותו דבר. יוסי היה אהבת חיי. הוא היה הראשון בשבילי בהכל. הערצתי אותו. מעבר לבן זוג, הוא היה עבורי גם דמות אב".

   

  כשהייתה בת 21 השניים התחתנו, ובגיל 24 ילדה את בתם מילה. "יוסי התרגש יותר ממני", היא נזכרת. "הוא כבר היה בשל ומאוד מוכן לילדים". אלא שחודש וחצי אחרי הלידה, השמחה התחלפה בטרגדיה.

  חופית: "אמרתי ליוסי: 'אם אתה רוכב, אתה משאיר אותי אלמנה עם תינוקת'. תקופה ארוכה כעסתי עליו. הוא לא סתם נהרג בתאונה, אלא בגלל תחביב מסוכן ואגואיסטי"

   

  "יוסי אהב מאוד אופנועים ונהג לרכוב עם חברים שלו בכביש סדום־ערד, שידוע גם ככביש המוות", מספרת חופית. "אני מאוד התנגדתי לזה. כשהוא אמר לי שהוא שוב מתכוון לרכוב לשם, הייתה לנו מריבה גדולה. אמרתי לו: 'אם אתה רוכב, אתה משאיר אותי אלמנה עם תינוקת'. בשבת הוא התעורר בחמש וחצי לפנות בוקר. מילה ישנה בעגלה. הוא בא לתת לה נשיקה לשלום, אבל אני צעקתי עליו שהוא יעיר אותה ושלא ייגע בה. בסוף הוא רק נופף לה ביד. כשהוא יצא חשבתי: אולי זו הפעם האחרונה שהוא יראה אותה, ואני אפילו לא נתתי לו לנשק אותה? אבל אז ישר הרגעתי את עצמי. אמרתי: דווקא בגלל שאת חושבת על זה, לא יקרה כלום".

   

  אבל תחושות הבטן התגלו כמדויקות. במהלך הרכיבה בכביש האמור יוסי החליק, נחבט בחוזקה במעקה הבטיחות ונהרג במקום. "יוסי היה אמור לחזור לקראת 12 בצהריים", היא מספרת על הרגע שבו נודע לה הנורא מכל. "גרנו ביחידת דיור צמודה לאמא שלו, ותמיד הוא היה חוזר עם החבר'ה שלו לאכול אצלה ג'חנון. חיכיתי לשמוע את רעש האופנועים, אבל במקום זה התחלתי לקבל כל מיני שיחות טלפון מוזרות: בעלה של אחותי התקשר אליי וחיפש את יוסי, אחרי זה חבר טוב שלו שאל אותי איפה הוא. בדיעבד התברר שהתחילו שמועות על כך שהוא נהרג, והם ניסו לגשש. התחלתי להרגיש שמשהו לא תקין, אז התקשרתי לאחי. הוא אמר לי שהכל בסדר ושתכף הוא בא אליי. אז כבר היה לי ברור שמשהו קרה. למה לו לבוא אליי? כמה דקות אחרי זה אחותי ובעלה דפקו בדלת, ואחריהם הגיעו עוד ועוד אנשים. ישר הבנתי ולא הפסקתי לצעוק ולבכות. זה היה כמו סרט טורקי".

   

  יוסי והב ז"ל עם הבת מילה. השמחה התחלפה בטרגדיה (צילום: אלבום פרטי)
   יוסי והב ז"ל עם הבת מילה. השמחה התחלפה בטרגדיה(צילום: אלבום פרטי)

    

   איך התמודדת?

   "תקופה ארוכה הרגשתי רק כעס. כעסתי על יוסי. הוא לא סתם נהרג בתאונה, אלא בגלל תחביב מסוכן ואגואיסטי. אחרי שהוא נהרג עברתי עם מילה לבית של אחותי. לא יכולתי לסבול להיות בבית שלי ושל יוסי. חודשיים אחר כך טסתי עם האחיות שלי ללונדון. רציתי מקום שבו אוכל ללכת ברחוב בלי שאנשים כל הזמן יעצרו אותי ויגידו לי שהם משתתפים בצערי. אבל אחרי זה חזרתי הביתה ולעבודה שלי. הבנתי שאני אמא, ושבשביל הילדה שלי אני חייבת לחזור לחיים האמיתיים".

   חופית: "אחרי שיוסי נהרג עברתי עם מילה לבית של אחותי. לא יכולתי לסבול להיות בבית שלי ושל יוסי. חודשיים אחר כך טסתי עם האחיות שלי ללונדון. רציתי מקום שבו אוכל ללכת ברחוב בלי שאנשים כל הזמן יעצרו אותי ויגידו לי שהם משתתפים בצערי"

    

   מתי הרגשת שאת מוכנה להתחיל לצאת שוב לדייטים?

   "לא היה רגע כזה שבו אמרתי: 'הגיע הזמן'. זה פשוט קרה מעצמו. 11 חודשים אחרי שיוסי נהרג, הכרתי מישהו במסיבת יום הולדת של חברה ולמחרת יצאנו. אחרי חודשיים נפרדנו, ואז תקופה ארוכה לא היה לי אף דייט".

    

   מה גרם לך להשתתף בתוכנית? עד כדי כך קשה לאלמנה צעירה למצוא זוגיות, שהיא צריכה להופיע בריאליטי?

   "המלהקים פנו אליי בפייסבוק, וחשבתי שאין לי מה להפסיד. אמרתי, למה לא? אולי תצא לי מזה אהבה אמיתית? כבר היה לי קשה. הרגשתי ששנתיים וחצי אני לבד ולא קורה כלום. היום אני חושבת שמשהו היה סגור אצלי. הייתי יוצאת למסיבות, ואם בחור היה ניגש, הייתי עושה מיד פרצוף. מצד אחד נורא רציתי, מצד שני לא נתתי לזה לקרות. אמרתי שאני מוכנה לצאת רק עם רווקים. אם אלמנים או גרושים היו מתחילים איתי, לא הייתי נותנת לזה צ'אנס. הרגשתי שמספיק לי עם החבילה שלי, שלא בא לי לקחת על עצמי גם חבילה של מישהו אחר. בגלל זה הייתי בהלם שבדייט הראשון יונתן סיפר שהוא אלמן. אבל אז פתאום זה מאוד קסם לי. הרגשתי שאני יכולה להבין אותו ושהוא יכול להבין אותי".

    

   עם יוסי ז"ל. "הוא תמיד אמר לי: 'אל תשימי על אף אחד'" (צילום: אלבום פרטי)
    עם יוסי ז"ל. "הוא תמיד אמר לי: 'אל תשימי על אף אחד'"(צילום: אלבום פרטי)

     

    יונתן היה תקוע

     

    גם צופי הריאליטי חשבו שהמכנה המשותף בין השניים יהפוך אותם לזוג משמיים. אבל לא רק שרונן לא בחר בחופית בסוף, אלא שאחרי הדייט הראשון שלהם בספרד, הוא בחר בה כראשונה מבין הבנות שתחזור לארץ. עבור חופית, שדווקא הכריזה בפני המצלמות "זה היה דייט מושלם", זו הייתה הפתעה גמורה.

     

    "הייתי לגמרי בשוק", היא מודה. "חשבתי ששחר (האקטיביסטית הטבעונית שחר יובל, י"מ) תהיה הראשונה שתלך. זו הייתה בעיטה חזקה באגו, אבל בזה זה מסתכם. זה לא שהספקתי לפתח כלפיו רגשות, ואני גם לא יכולה להגיד שהייתי עצובה מדי. עברתי משהו כל כך נורא ועצוב בחיים, שזה נותן פרופורציות. הבנתי שהדבר היחיד שחיבר אותנו זה נושא האלמנות, ושבזמן שניסיתי לדבר איתו על זה, הוא היה תקוע. האלמנות אצלו, בניגוד לאצלי, הייתה טרייה".

    חופית: "חשבתי ששחר תהיה הראשונה שתלך. זו הייתה בעיטה חזקה באגו, אבל בזה זה מסתכם. זה לא שהספקתי לפתח כלפי יונתן רגשות, ואני גם לא יכולה להגיד שהייתי עצובה מדי. עברתי משהו כל כך נורא ועצוב בחיים, שזה נותן פרופורציות"

     

    נראה שמה שהפריע לו היה שדיברת איתו על המתחרות האחרות.

    "יכול להיות שזה גם לא הועיל. אני באמת בן אדם תחרותי. אבל אני שלמה עם עצמי גם בעניין הזה. הרי לכולנו ברור שבאנו להתחרות אחת בשנייה. אני לא אוהבת לשחק אותה".

     

    חופית לא רק תחקרה את רונן לגבי המשתתפות האחרות בתוכנית, אלא גם לא היססה להצהיר מול המצלמות שאף אחת מהן לא יכולה להתחרות בה מבחינת מראה חיצוני, ואף הוסיפה ש"הציצים של שחר לא עלו עשרת אלפים שקל", ו"שחר לא מתאמנת כל יום שעתיים וחצי. לי יש אחלה גוף".

     

    יצאת קצת שחצנית, לא?

    "בעריכה מדגישים חלקים מסוימים ולא מראים חלקים אחרים. המשפטים שאמרתי על שחר באו בתגובה לזה שהמראיינת אמרה שלשחר יש פנים מאוד יפות. אבל הכל בסדר, זה ההומור שלי ואני עומדת מאחורי מה שאמרתי".

     

    חופית חזרה מברצלונה בלי זוגיות, אבל עם תובנות: "אחרי ההיכרות עם יונתן הרגשתי שאולי אני בכל זאת צריכה גבר בסטטוס שלי: אלמן עם ילדים. הבנתי שגם אני באה עם חבילה לא פשוטה, ושלא כל רווק יקבל את זה". היא נרשמה לקבוצת "אלמנים צעירים בפייסבוק", אלא שהגורל לא הספיק להתעדכן: הוא כבר שיגר אליה את חן פרץ.

     

    חופית: "חודש וחצי אחרי שחזרתי מברצלונה, התחלתי עם חן באינסטגרם. סליחה, בעצם הוא התחיל איתי".

    חן: "את חופית הכרתי מאז גיל 16. גדלתי במזכרת־בתיה שצמודה לגדרה, והיו לנו חברים משותפים".

    חופית: "הוא היה דלוק עליי".

    חן: "נכון, אבל ידעתי שיש לה חבר".

    חופית: "למרות החבר, תמיד חשבתי שהוא חתיך. הייתי גם דלוקה עליו בסתר".

    חן: "לפני שנה ראיתי אותה באינסטגרם ועשיתי לייק".

    חופית: "וכשבחור עושה לך לייק, זה ברור שהוא רוצה למשוך את תשומת הלב שלך. רציתי לעשות לו לייק בחזרה, אבל לא הייתה לו אף תמונה באינסטגרם. אז פשוט כתבתי לו הודעה: 'אין לך אף תמונה לעשות לה לייק'. הוא ענה ממש מהר, בהתלהבות אפילו: 'אני חדש באינסטגרם ולא ממש מתעסק בזה'. המשכנו להתכתב, בשלב מסוים עברנו לווטסאפ, ולמחרת התכתבנו כל היום, ממש ברמה שנגמרה לי הסוללה".

    חן: "זה היה ממש אינטנסיבי. לא קרה לי דבר כזה בחיים. אני בן אדם ששונא טלפון, לא יכול להחזיק טלפון יותר מחמש דקות. עבדתי אז עם אבא שלי במוסך, ותוך כדי עבודה מצאתי את עצמי כותב ביד אחת".

     

    מכירים מגיל 16 (צילום: דנה קופל)
     מכירים מגיל 16(צילום: דנה קופל)

      

     הדייט הראשון שלהם התרחש כמה ימים לאחר מכן, אצלו בבית. "זה היה שבוע שהייתי בו מאוד עסוקה וכל ערב חזרתי מאוחר מהעבודה", מסבירה חופית. "בסוף הבנתי שאם אנחנו לא נפגשים עכשיו, אנחנו מפספסים את זה. באחת־עשרה בלילה מצאתי בייביסיטר וקפצתי אליו. לא קרה בינינו כלום, כן? אפילו לא התנשקנו. רק דיברנו ודיברנו, עד שבשתיים בלילה הבייביסיטר התקשרה ואמרה שמילה התעוררה בוכה. למחרת נפגשנו שוב, ומאז לא נפרדנו. אחרי שלושה חודשים עברנו לגור ביחד".

      

     אחרי ההתאהבות המהירה, הגיעה ההתמודדות עם הסטטוס הלא שגרתי של חופית. "אני מודה שלא חשבתי על זה יותר מדי בהתחלה", אומר חן. "לא ידעתי למה אני נכנס. בשלב מסוים עלו בי הרהורים. הרי זה לא רק לגדל ילדה שהיא לא שלי, זה גם לחיות כל הזמן בצלו של גבר אחר. ברור שגם הסביבה התערבה. היו חברים שאמרו לי: 'אתה לא צריך את התיק הזה', ההורים שלי אמרו: 'אולי כדאי שתעצור רגע ותחשוב אם זה מה שאתה באמת רוצה'. אבל בסופו של דבר זה הרגיש לי הכי נכון, והעדפתי להקשיב רק ללב".

     חן: "בשלב מסוים עלו בי הרהורים. הרי זה לא רק לגדל ילדה שהיא לא שלי, זה גם לחיות כל הזמן בצלו של גבר אחר. אבל בסופו של דבר זה הרגיש לי הכי נכון, והעדפתי להקשיב רק ללב"

      

     חופית, איך המשפחה של יוסי הגיבה?

     "אבא של יוסי נפטר שנה לפני שהוא נהרג. אמו והאחים שלו רק פרגנו לי. כשהם שמעו שאני הולכת להשתתף ב'כמה רחוק' הם אמרו: 'נהדר, יהיה לנו את מי לבקר בברצלונה'. והם שמחו בשבילי גם כשפגשתי את חן. אני וחן אוכלים איתם ארוחות ערב שבת, ולא רק שהם יבואו לחתונה שלנו, אלא גם המשפחה הרחוקה שלו תגיע".

      

     מתי הפגשת לראשונה בין חן למילה?

     "חודשיים אחרי שהתחלנו לצאת. בהתחלה היא נרתעה ממנו. מילה יודעת שאבא שלה עלה לשמיים ושהוא שומר עליה. מבחינתה, כל החיים שלה הייתה לה רק אמא. עד שהכרתי את חן היא גם ישנה איתי באותה מיטה. פתאום הגיע מישהו שלקח לה קצת את אמא. אבל חן היה מדהים איתה".

     חן: "הבנתי שאם אני רוצה את חופית, אני צריך להקדיש תשומת לב גם לילדה שלה. וגם אהבתי מאוד את מילה. למרות שבהתחלה היא לא שמה עליי".

     חופית: "החיבור ביניהם התרחש כשהחלטתי לטוס לארבעה ימים לחו"ל, וחן שמר בזמן הזה על מילה. בימים האלה היא התחילה לקרוא לו 'אבא'".

     חן: "כשהייתי מוציא אותה מהגן, היא ראתה שהילדים קוראים לאבות שלהם 'אבא', אז זה נראה לה חיבור טבעי. זה מאוד ריגש אותי".

     חופית: "לי דווקא היה קשה עם זה בהתחלה. לא היה לי נעים מיוסי, שלוקחים לו את זה. הוא כל כך חיכה לרגע שבו היא תתחיל לדבר ותקרא לו 'אבא'. אבל בסוף אמרתי לעצמי שהיא כנראה הייתה צריכה את זה, שזה משהו שהיה חסר לה".

      

     זה לא היה מלחיץ?

     חן: "לא, כי לשנינו היה ברור שהקשר שלנו הוא ללונג ראן. באפריל האחרון הצעתי לה נישואים. חברה טובה שלה עזרה לי. קבענו שהיא ובעלה יזמינו אותנו לארוחת ערב, ואז היא תמצא איזה תירוץ שיגרום לה ולחופית לצאת מהבית. בזמן הזה אני ובעלה ניפחנו בלונים, הדלקנו קטורת, יצרנו שביל פרחים - ואז, כשחופית נכנסה, כרעתי ברך והושטתי לה טבעת".

     חופית: "אחרי זה אמרנו למילה שאנחנו מתחתנים, והיא אמרה בהתלהבות: 'גם אני מתחתנת'. שאלנו אותה: 'עם מי?' והיא ענתה: 'עם אבא ואמא'".

      

     חן: "כשהייתי מוציא את מילה מהגן, היא ראתה שהילדים קוראים לאבות שלהם 'אבא', אז זה נראה לה חיבור טבעי. זה מאוד ריגש אותי" (צילום: דנה קופל)
      חן: "כשהייתי מוציא את מילה מהגן, היא ראתה שהילדים קוראים לאבות שלהם 'אבא', אז זה נראה לה חיבור טבעי. זה מאוד ריגש אותי"(צילום: דנה קופל)

       

      מתי סיפרת לחן שהשתתפת ב"כמה רחוק"?

      "יומיים אחרי שהתחלנו לצאת. ידעתי שאני לא יכולה להסתיר דבר כזה".

      חן: "היא די התפדחה כשסיפרה לי, היא לא ידעה איך אגיב".

      חופית: "בהתחלה הוא לא עשה מזה עניין, אבל כשהתחילה התוכנית הוא חטף את הבום. הוא פתח טלוויזיה וראה שכל הזמן אני סביב גבר אחר".

      חן: "אני לא מתבייש להודות שאני בחור קנאי. היה לי קשה לראות את בת הזוג שלי בחברת גבר אחר. כל הזמן שאלתי אותה: 'מתי זה נגמר?'"

      חופית: "ואז ממש שמחתי שאני המודחת הראשונה".

      חופית: "אחרי פרק ההדחה שלי, חן היה קצת עצוב. הוא אמר: 'מי הוא בכלל שהוא לא בחר בך?'"

       

      צפיתם יחד בסדרה?

      "רק בפרק הראשון. אחרי זה חן החליט שהוא לא רוצה יותר לראות".

      חן: "לא רציתי שזה ישפיע על מערכת היחסים שלנו".

      חופית: "למרות שזה קצת השפיע. גברים התחילו לשלוח לי הודעות לפייסבוק. יום אחד ישבתי עם חן בבית קפה, ואמרתי לו: 'תראה את הנודניק הזה, תראה איזה הודעות הוא שולח'. אבל חן התעצבן. הייתה לנו מריבה ממש לא נעימה".

      חן: "הבעיה הייתה שאנשים לא ידעו שהתוכנית צולמה לפני שהתחלנו לצאת. היו רואים אותי ברחוב ושואלים: 'מה, נפרדתם?' עד לרגע ההדחה שלה, גם אסור היה לנו לפרסם שאנחנו מאורסים".

      חופית: "המצחיק זה שאחרי ששודר פרק ההדחה שלי, חן היה קצת עצוב. כאב לו שאני הודחתי ראשונה. הוא אמר: 'מי הוא בכלל שהוא לא בחר בך?'"

      חן: "כשפוגעים באגו שלה זה כאילו פוגעים באגו שלי".

       

      חופית, אם יוסי מביט בך מלמעלה, מה לדעתך הוא חושב?

      "לגבי התוכנית, אני בטוחה שהוא חושב: 'כל הכבוד, יש לך ביצים'. הוא תמיד אמר לי: 'אל תשימי על אף אחד. תעשי רק מה שבא לך'. ולגבי חן, אני משוכנעת שהוא שמח מאוד. בכלל, אני חושבת שיוסי הוא זה ששלח לי את חן. אחרת איך אפשר להסביר שזכיתי בכזה בחור מדהים, שאוהב כל כך אותי ואת הבת שלי?".

       

      כמה רחוק היית מוכנה ללכת בשביל חן?

      "הכי רחוק שאפשר. בואי נגיד שאם הוא היה מחליט להיות אסטרונאוט, אז אני ומילה איתו עמוק בחללית".

       

      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
      הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד