מיקי על החופה שבעלה ארגן לה בהפתעה: "חתונה כפויה? ממש לא!"

  "קודם אמרו שאני מסכנה כי לא התחתנתי, ועכשיו אומרים שאני מסכנה כי התחתנתי". כוכבת הילדים מיקי מוכתר ובעלה אריק עורי עונים לראשונה לכל המבקרים 

  צפו: מיקי מוכתר ובעלה עונים על שאלון זוגיות
  צילום: טל שמעוני
  מיקי מוכתר ואריק עורי. "הוא אהבת חיי, הוא אבא של הבת שלי, אני הולכת לישון איתו כל לילה, אז מה פה בכפייה?" (צילום: דניאל אלסטר, סגנון גילי אלגבי)
  מיקי מוכתר ואריק עורי. "הוא אהבת חיי, הוא אבא של הבת שלי, אני הולכת לישון איתו כל לילה, אז מה פה בכפייה?" (צילום: דניאל אלסטר, סגנון גילי אלגבי)

  הצופים שהגיעו לפרמיירה של "עליסה בארץ הפלאות" בחנוכה האחרון בגני התערוכה בתל־אביב, הופתעו למצוא את עצמם בחתונה של הכוכבת הראשית, מיקי מלכת הילדים (36). גם הכלה הייתה בשוק כשמפיק ההצגה ובן זוגה לחיים, אריק עורי (51), עלה לבמה בסיום ההצגה והודיע: "עכשיו – חתונה".

   

  תוך שניות הוצבה על הבמה חופה, הגיע רב, וגם בתם של מיקי מוכתר ואריק, אגם בת התשעה חודשים, נישאה על כפיים. באולם היו באותה עת 1,600 צופים, מתוכם כ־600 איש שאינם קשורים לחתונה, וקנו כרטיסים לפני שעצרו את המכירה בשל האירוע. בתום החתונה עברו רק המוזמנים לאולם הסמוך, שם נערכה מסיבת החתונה.

   

  סרטון החתונה גרף עד כה מאות אלפי צפיות ברשתות החברתיות ובאתרים שונים, אבל לא כל הצופים היו מרוצים מהמחווה הרומנטית. רובם בירכו את בני הזוג, כמתבקש, אבל היו גם טוקבקיסטים שמתחו ביקורת על "חתונה בכפייה", שבה מיקי "נדחפה לחופה בתוך שמלה שאריק בחר בשבילה", וטענו כי הצפייה בסרטון "קשה בערך כמו צפייה בסרטונים של דאעש".

   

   

   

  ארבע שמלות ושלוש הינומות

  מיקי שמעה את הקולות, ואת תשובתה נתנה בפוסט שהעלתה לפייסבוק: "אוווו, איזו חתונה עשית לי, אני לא מצליחה עדיין לעכל. איך דאגת להכל, איך חשבת על הכל, התחתנו על הבמה במקום ששנינו כל כך אוהבים. אריק שלי, אתה גאון. תודה שאתה מגשים לי את כל החלומות".

   

  זה היה החלום שלך? להתחתן בהפתעה?

  "קודם אמרו שאני מסכנה כי לא התחתנתי, ועכשיו אומרים שאני מסכנה

  אריק: "רוב האנשים אמרו לי 'וואו', גם שונאיי ומקנאיי פרגנו לדבר הזה. אפילו ברבנות פרגנו, הם הסכימו שאמא שלה תבוא לחתום במקומה, כדי לא לקלקל את ההפתעה"

   כי התחתנתי. תמיד יהיה לאנשים מה להגיד. אריק הוא אהבת חיי, הוא אבא של הבת שלי, אני הולכת לישון איתו כל לילה, אז מה פה בכפייה?".

  אריק: "חלום חייה היה להתחתן ואני הגשמתי לה את החלום הזה".

   

  איך היו התגובות מסביב?

  "רוב האנשים אמרו לי 'וואו', גם שונאיי ומקנאיי פרגנו לדבר הזה. אפילו ברבנות פרגנו, הם הסכימו שאמא שלה תבוא לחתום במקומה, כדי לא לקלקל את ההפתעה".

   

  איך חשבת על חתונה שכזו?

  "אנחנו מציגים כל שנה בחנוכה בהאנגר 11, זה אולם שגם מתחתנים בו. לפני שנה וחצי הצעתי למיקי נישואים ומאז היא לא הפסיקה לנדנד מתי החתונה. בסוף אמרתי לעצמי שאם אנחנו כבר שם, אז יאללה. שלושה חודשים תכננתי את זה, זה היה כמו מבצע צבאי, והבעיה העיקרית הייתה נושא הסודיות".

   

  איך באמת יכולת לסמוך על מאות אנשים?

  "בשלב ראשון הוזמנו אנשים לפרמיירה של 'עליסה בארץ הפלאות', לא לחתונה. עשיתי הזמנה מתוחכמת, כמו חישגד, שרק אם מגרדים נחשף 'חתונה בהפתעה: מיקי ואריק'. אמרתי לכולם לגרד רק יום לפני. את הבעייתיים מבחינת הדיסקרטיות אפילו החתמתי על הסכם סודיות כי ידעתי שזה חזק מהם. רק מעט אנשים יודעים לשמור סוד באופן הרמטי".

   

  אריק: "עשיתי הזמנה מתוחכמת, כמו חישגד, שרק אם מגרדים נחשף 'חתונה בהפתעה: מיקי ואריק'. אמרתי לכולם לגרד יום לפני. את הבעייתיים החתמתי על הסכם סודיות"
   אריק: "עשיתי הזמנה מתוחכמת, כמו חישגד, שרק אם מגרדים נחשף 'חתונה בהפתעה: מיקי ואריק'. אמרתי לכולם לגרד יום לפני. את הבעייתיים החתמתי על הסכם סודיות"

    

   איך את לא שמת לב?

   "הוא הצליח להרדים אותי ממש. חפרתי על חתונה, אני מודה. כל הזמן אמרתי: 'טוב, מה קורה?' אפילו רבתי איתו, אבל הוא כל הזמן אמר: 'תשחררי אותי מזה, אין לי כוח לעוד חתונה' ובזמן הזה הוא מתכנן תוכניות ולא אומר כלום. הוא היה לחוץ בתקופה האחרונה, אבל חשבתי שזה בגלל הפרמיירה".

   אריק: "ההיערכות לפרמיירה היא כמו לחתונה, כמעט אותם מוזמנים, השינוי היחידי היה שהייתי צריך להושיב את ההורים של מיקי רחוק כדי שהיא לא תראה שאבא שלה בא עם חליפה".

   מיקי: "הוא הפיק אירוע מתוקתק ברמת־על. הוא ידע על השנייה מתי יש שיר, מאיפה ההורים שלי נכנסים ומתי יצפאן שם לו את העניבה".

   אריק: "היו לי 20 שניות להתלבש, אז יצפאן היה בהיכון לשים לי את העניבה. חלמתי ששכחתי את ההינומה, ומרוב לחץ בסוף היו שלוש הינומות".

    

   מיקי, לא הרגיז אותך ששלושה חודשים הוא מסתיר ממך סוד כזה?

   "לא, הוא חסך לי הרבה כאב ראש. אני ממילא לא מאלו שמשנה להם מה יהיה צבע המפיות. אני הכי זורמת והוא הכי מפיק. קונטרול פריק".

   אריק: "בשעה 12 בלילה לקחתי את המיקרופון ואמרתי: 'תם הטקס, לילה טוב, תודה רבה'".

   מיקי: "היו לנו שתי הצגות למחרת".

    

   היה פער בין הפנטזיה שלך לבין איך שהחתונה הייתה בפועל?

   מיקי: "מי שתגיד לך שאין לה פנטזיה על חתונה – משקרת. אנחנו נשים, נולדנו עם הפנטזיה הזאת. ולא, לא היה פער. זה היה מעל ומעבר לציפיות שלי".

    

   "אומרים לי: 'השתגעת, מה חסר לך שלקחת מישהו שמבוגר ממך ב־15 שנה?' אבל אני דווקא מבסוטה מזה שהוא עבר דברים" (צילום: דניאל אלסטר, סגנון גילי אלגבי)
    "אומרים לי: 'השתגעת, מה חסר לך שלקחת מישהו שמבוגר ממך ב־15 שנה?' אבל אני דווקא מבסוטה מזה שהוא עבר דברים"(צילום: דניאל אלסטר, סגנון גילי אלגבי)

     

    הציפיות שלך היו שהוא יבחר לך את השמלה?

    "בגלל זה הוא הזמין ארבע שמלות ממעצבים שמכירים אותי ואת הטעם שלי. ברור שהם פגעו בול, לא יכולתי לבקש טוב יותר. החלום שלי היה שקובי אפללו יכניס אותי לחופה ושסטטיק ובן־אל יופיעו, והוא הביא לי אותם לחתונה".

     

    מה בכל זאת היית עושה אחרת?

    "אולי בוכה פחות, כדי שיהיו לי תמונות נורמליות יותר. אין לי תמונה

    מיקי: "אין לי תמונה אחת מהחתונה הזאת שאני לא בוכה. לראות את ההורים שלי נכנסים לחופה, הם כל כך רצו את זה, עכשיו אני מסוגלת לבכות רק מלהיזכר בזה"

     אחת מהחתונה הזאת שאני לא בוכה. לראות את ההורים שלי נכנסים לחופה, הם כל כך רצו את זה, עכשיו אני מסוגלת לבכות רק מלהיזכר בזה. אחרי החופה אבא שלי לחש לי באוזן: 'זהו, אני לא צריך יותר', ואני ריחפתי באוויר מרוב אושר".

     

    איזה מסר לדעתך החתונה הזאת מעבירה לילדות שמעריצות אותך?

    "שאם את באמת מאמינה במשהו, הוא יקרה בסוף, שהתפילות נענות ושהאהבה מנצחת".

     

    איך קשרי העבודה שלכם הפכו לרומן?

    מיקי: "זה פשוט קרה. קל להתאהב במישהו שאת מכירה את הנשמה שלו. בואי נגיד שלא ככה דמיינתי את הזוגיות שלי. תמיד חשבתי שאתחתן עם בחור צעיר. כנקודת פתיחה, הגיל שלו לא אידיאלי. אני חייבת להודות שביומיום אני לא מרגישה את הפרש הגילים, רק מסביב טורחים להזכיר לי את זה. אומרים לי: 'השתגעת, מה חסר לך שלקחת מישהו שמבוגר ממך ב־15 שנה?' אבל אני דווקא מבסוטה מזה שהוא עבר דברים בחיים ושהוא שבע. את יודעת, גברים. לפחות מהבחינה הזאת אני רגועה".

     

    • הראיון המלא עם מיקי מוכתר ובעלה בגיליון לאשה החדש, עכשיו בדוכנים

     

    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: איתן טל, סטיילינג: רנה גליקסמן ולימקה)
    הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: איתן טל, סטיילינג: רנה גליקסמן ולימקה)
     
    הצג:
    כל התגובות לכתבה "מיקי על החופה שבעלה ארגן לה בהפתעה: "חתונה כפויה? ממש לא!""
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד