צבעי המוזיקה: האחיות לוז משיקות מראה חדש לצלילים המוכרים

ליווינו את שלישיית ה-doo-wop ביום של צילומים, והתמכרנו לסגנון הישן-חדש של השירה והבגדים. צפו בהן מפזמות את הלהיטים ומדגמנות את השמלות הצבעוניות

שירי קליין-נהרי

|

10.07.17 | 11:43

צפו באחיות לוז מספרות על בגדי ההרכב החדשים
כתבת: שירי קליין, צילום: חגי דקל, עריכה: דפי מקל
"בתור שלוש נשים צעירות חשוב לנו להביא את הקול הנשי, העצמאי והחזק לקדמת הבמה". האחיות לוז (צילום: ויטלי פרידלנד)
"בתור שלוש נשים צעירות חשוב לנו להביא את הקול הנשי, העצמאי והחזק לקדמת הבמה". האחיות לוז (צילום: ויטלי פרידלנד)
"הלוק שלנו בא מתוך אהבה לסגנון עצמו, ולא לחיצוניות נטו". מימין: ענת מושקובסקי, שירה ז.כרמל ויפעת זיו (צילום: ויטלי פרידלנד)
"הלוק שלנו בא מתוך אהבה לסגנון עצמו, ולא לחיצוניות נטו". מימין: ענת מושקובסקי, שירה ז.כרמל ויפעת זיו (צילום: ויטלי פרידלנד)

השעה 7:00 בבוקר באמצע השבוע. האנשים באחת השכונות השקטות ברמת גן ליד פארק הירקון רק מתחילים להתעורר, אבל מבחינת האחיות לוז – שירה ז.כרמל, יפעת זיו וענת מושקובסקי – היום כבר נמצא בשיאו, והשלוש כבר עובדות שעתיים מול המצלמה, מאופרות, מסורקות ולבושות בקפידה. זו הפעם הראשונה שהן מתרגלות פוזיציות של דוגמניות, מחוץ לאזור הנוחות שלהן, על הבמה בהופעות, ומרוב התרגשות לא הצליחו לעצום עין בלילה, כך שההשכמה לפנות בוקר לא היתה עניין מורכב לביצוע.

 

"ההרכבים שאנחנו מגדירות כאחיות הגדולות שלנו לא זכו לקרדיט שהגיע להן ולא היו יכולות להיות המנהלות של ההרכב, לקבל רווחים מההרכב" (צילום: ויטלי פרידלנד)
  "ההרכבים שאנחנו מגדירות כאחיות הגדולות שלנו לא זכו לקרדיט שהגיע להן ולא היו יכולות להיות המנהלות של ההרכב, לקבל רווחים מההרכב"(צילום: ויטלי פרידלנד)

   

  הסיבה לצילומים היא בגדי ההרכב החדשים. עד היום לבשו האחיות בהופעות שמלות וינטג' שמצאו בחנויות יד שנייה ובשווקים, שהתאימו לסגנון המוזיקלי שלהן, השואב השראה מהרכבי ה-doo-wop שפעלו בניו יורק וניו אורלינס בשנות ה-20 וה-30. היום הן חונכות אאוטפיטים שעוצבו במיוחד עבורן, עם הדפסים צבעוניים ומקוריים של המאיירת הדס פרידלנד חיון, שאליה הגיעו בשוטטות מקרית באינסטגרם, והתאהבו בהדפסי הציפורים והטבע שלה.

   

  עוד בערוץ האופנה

   

  הבגדים עוצבו במיוחד עבור האחיות לוז, עם הדפסים צבעוניים ומקוריים של המאיירת הדס פרידלנד חיון (צילום: ויטלי פרידלנד)
   הבגדים עוצבו במיוחד עבור האחיות לוז, עם הדפסים צבעוניים ומקוריים של המאיירת הדס פרידלנד חיון(צילום: ויטלי פרידלנד)

    

   "ההרכבים שאנחנו מגדירות כאחיות הגדולות שלנו לא זכו לקרדיט שהגיע להן ולא היו יכולות להיות המנהלות של ההרכב, לקבל רווחים מההרכב, דברים שנשים באותם ימים לא יכלו לחלום עליהם אפילו - אבל אנחנו כיום יכולות", מסבירה כרמל את האג'נדה הפמיניסטית שעומדת מאחורי האחיות לוז. "לכן אנחנו מכנות את עצמנו הרכב פוסט doo-wop. בתור שלוש נשים צעירות חשוב לנו להביא את הקול הנשי, העצמאי והחזק לקדמת הבמה ולשמש השראה לנשים צעירות. הלוק שלנו בא מתוך אהבה לסגנון עצמו, ולא לחיצוניות נטו. חשוב לנו להביע אופי, אינטילגנציה כישרון והומור, ולהראות את הכוח שיש באחוות אחיות. החוויה שאנחנו מנסות להעביר בהופעות היא כלל חושית, ולכן היא מתבטאת גם באיך שאנחנו נראות".

    

   ______________________________________________________

    

   ומה עומד מאחורי הבגדים האקסצנטריים של להקת המסך הלבן?

   יחי המסך הלבן: לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: אורית פניני)
   יחי המסך הלבן: לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: אורית פניני)

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד