אבא מוסלמי, אמא קתולית: סוניה בן עמר מסתמנת כג'יג'י חדיד החדשה

בגיל 18, הדוגמנית הצרפתייה כבר הספיקה לכבוש את לבו של ברוקלין בקהאם ואת התצוגות של דולצ'ה & גבאנה, שאנל ומיו מיו. הכירו את היפהפייה המסתורית והלוהטת

איתי יעקב

|

28.06.17 | 08:46

סוניה בן עמר. "המטרה שלי היתה לקבל ציונים גבוהים, ובמקביל להמשיך בדוגמנות" (צילום: Gettyimages)
סוניה בן עמר. "המטרה שלי היתה לקבל ציונים גבוהים, ובמקביל להמשיך בדוגמנות" (צילום: Gettyimages)
אני והחבר'ה. סוניה בן עמר עם כוכבי דור המילניום בקמפיין של דולצ'ה & גבאנה
אני והחבר'ה. סוניה בן עמר עם כוכבי דור המילניום בקמפיין של דולצ'ה & גבאנה

בעונות האחרונות הפכו תצוגות האופנה של דולצ'ה & גבאנה למסלול ההמראה של כוכבי דור המילניום, רובם ככולם צעירים בגילאי 25-15 שקנו את תהילתם ברשתות החברתיות ובזכות ייחוס משפחתי כ"בנים של" ו"אחים של". בתצוגה שהתקיימה לפני כשבועיים, כמו בארבע העונות האחרונות, הובילה את נבחרת היפים והיפות הדוגמנית והשחקנית הצרפתייה סוניה בן עמר בת ה-18, בתו של מפיק הקולנוע המוסלמי ממוצא טוניסאי טארק בן עמר והשחקנית הצרפתייה הקתולית ביטה בן עמר.

 

"פחות כיף לי בתצוגות רגילות שכולן שם דוגמניות, כי האווירה מאוד רצינית". סוניה בן עמר בתצוגה של שאנל (צילום: rex/asap creative)
  "פחות כיף לי בתצוגות רגילות שכולן שם דוגמניות, כי האווירה מאוד רצינית". סוניה בן עמר בתצוגה של שאנל(צילום: rex/asap creative)

   

  הייחוס המשפחתי של בן עמר מינף אותה מגיל צעיר לתפקידי קולנוע קטנים, ואילו יופייה יוצא הדופן הביא לה חוזה יוקרתי בסוכנויות הדוגמנות נקסט בפריז ומודל מנג'מנט בלונדון. אומנם בצרפת המשוסעת לא נהוג לשאול בתקשורת לאמונתו הדתית של אדם, אך בן עמר כבר מסתמנת כיורשת של דוגמנית אחרת ממשפחה מוסלמית-נוצרית: ג'יג'י חדיד. כעת נותר לחכות ולראות האם בדומה לאחיות חדיד, גם היא תרגיש צורך לזהות את עצמה עם אחת מהדתות.

   

  עוד בערוץ האופנה

   

  מערכת היחסים עם ברוקלין בקהאם הפכה אותה לשם החם במדורי הרכילות והבידור (צילום: Gettyimages)
   מערכת היחסים עם ברוקלין בקהאם הפכה אותה לשם החם במדורי הרכילות והבידור(צילום: Gettyimages)

    

   את פריצתה הגדולה אל עולם הזוהר בשנה האחרונה, חייבת בן עמר לברוקלין בקהאם בן ה-18, בנם של ויקטוריה ודיוויד בקהאם, איתו ניהלה מערכת יחסים מאוקטובר 2015 עד מרץ 2016. שמה של השחקנית הצעירה הפך בן לילה לשם החם במדורי הרכילות והבידור, שהיו סקרנים לגלות מי הנערה שכבשה את לבו של יורש המיליונים. השניים הכירו במהלך חופשה משפחתית באיים המלדיביים, ותועדו בבילויים משותפים שלא השאירו מקום לספק כי לא מדובר בידידות בלבד.

    

   A post shared by @imnot2017 on

   סוניה בן עמר עם ברוקלין בקהאם 

    

   לא מדברת על פוליטיקה, לפחות בינתיים. בן עמר על המסלול של מיו מיו (צילום: Gettyimages)
    לא מדברת על פוליטיקה, לפחות בינתיים. בן עמר על המסלול של מיו מיו(צילום: Gettyimages)

     

    חודשיים לאחר שנפרדו השניים, פרסם הסאן הבריטי כי הם צפויים לבלות את חופשת חג המולד יחד באיים שבהם נפגשו לראשונה. השמועות כי מערכת היחסים נמשכת הרחק ממצלמות התקשורת זכו לחיזוק במרץ האחרון, כשהדיילי מייל חשף תמונות שלהם יחד עם ויקטוריה בקהאם בביקור במוזיאון הלובר בפריז. אט-אט פנו הצהובונים לתור אחר רכילות במקומות אחרים, ובאופן רשמי מוגדרים כעת גם בן עמר וגם בקהאם כרווקים לוהטים.

     

    A post shared by Sonia (@itsnotsonia) on

     

    "כשנסעתי לגאלה של המטרופוליטן בניו יורק במאי האחרון, חזרתי לפריז בשעה שש בבוקר ובשעה שמונה בבוקר כבר התייצבתי למבחן" (צילום: Gettyimages)
     "כשנסעתי לגאלה של המטרופוליטן בניו יורק במאי האחרון, חזרתי לפריז בשעה שש בבוקר ובשעה שמונה בבוקר כבר התייצבתי למבחן"(צילום: Gettyimages)

      

     בינתיים, קריירת הדוגמנות של בן עמר נמצאת בנסיקה עם ראיונות במגזיני ווג, שער ראשון למגזין הצרפתי L'Officiel וביקור ראשון על השטיח האדום בערב הגאלה של מוזיאון המטרופוליטן שנערך במאי. הראשון לאמץ את יופייה של בן עמר היה בית האופנה דולצ'ה & גבאנה, שליהק אותה לארבע תצוגות אופנה במילאנו למרות שגובהה מסתכם ב-1.70 מטר בלבד. קייט מוס אומנם מתנשאת לגובה דומה, אך קייט מוס יש רק אחת. לרוב דוגמניות מסלול נדרשות ל-177 ס"מ לפחות כדי לצלוח את הקאסטינג בתצוגות.

      

     בן עמר על שער המגזין הצרפתי L'Officiel
      בן עמר על שער המגזין הצרפתי L'Officiel

       

      בקמפיין אביב-קיץ 2017 של מיו מיו
       בקמפיין אביב-קיץ 2017 של מיו מיו

        

       "זה היה כל כך מדהים, כי יותר מ-15 מהחברים הכי טובים שלי היו איתי על המסלול", אמרה בן עמר בראיון לאתר ווג השבוע כשהיא מתייחסת, בין היתר, לפרסלי גרבר, מרקל וויליאמס ונילס ויזר. "זה הרגיש כמו מפגש ענק של חברים מאחורי הקלעים במילאנו, זה הרגיש כמו מסיבה ענקית אחת. פחות כיף לי בתצוגות רגילות שכולן שם דוגמניות, כי האווירה מאוד רצינית ואין את השחרור והכיף שדולצ'ה וגבאנה מביאים איתם".

        

       "זה היה כל כך מדהים, כי יותר מ-15 מהחברים הכי טובים שלי היו איתי על המסלול". בתצוגה של דולצ'ה & גבאנה (צילום: Gettyimages)
        "זה היה כל כך מדהים, כי יותר מ-15 מהחברים הכי טובים שלי היו איתי על המסלול". בתצוגה של דולצ'ה & גבאנה(צילום: Gettyimages)

         

        בינואר האחרון הצטרפה אליה לתצוגה אמה ביטה, רעיון שהגה דומיניקו דולצ'ה. "כמובן ששאלתי את אמא שלי והיא לא רצתה לעשות את זה", סיפרה בן עמר, "היא חששה שהיא תהיה האישה הכי מבוגרת על המסלול, וזה ייראה נורא. ממש אילצתי אותה להשתתף בתצוגה, ולשמחתי היא אהבה את זה. עכשיו היא כל כך מאושרת, כי היה לה כל כך כיף לצעוד על המסלול. זה זיכרון שאתה שומר לכל החיים, רגע כל כך חמוד".

         

         

        גובהה 1.70 מ' בלבד, אך היא עדיין זוכה לצעוד בתצוגות אופנה (צילום: Gettyimages)
         גובהה 1.70 מ' בלבד, אך היא עדיין זוכה לצעוד בתצוגות אופנה(צילום: Gettyimages)

          

         מאז נחשפה לראשונה בן עמר בתצוגת הגברים של דולצ'ה & גבאנה ביוני אשתקד, היא נבחרה גם להוביל את הקמפיין לקו המשקפיים והאופנה של המותג האיטלקי. בנוסף היא השתתפה בתצוגה של מיו מיו לאביב-קיץ 2017, וגם בקמפיין הקיץ החדש של בית האופנה. בדצמבר 2016 נבחרה לצעוד בתצוגת MŽtiers d'Art של שאנל, שהתקיימה במלון ריץ בפריז, לצדן של קארה דלווין ולילי רוז דפ. רשימת העבודות הסלקטיבית של בן עמר מסמנת אותה כדוגמנית שמכוונת גבוה, אך גם מקבעת את תדמית הלוליטה הצעירה אשר אהובה על שלושת המותגים שעבורם היא עובדת.

          

         בוחרת את עבודות הדוגמנות שלה בקפידה (צילום: Gettyimages)
          בוחרת את עבודות הדוגמנות שלה בקפידה(צילום: Gettyimages)

           

          כשהיא לא מטופפת על המסלול, בן עמר מציגה באינסטגרם שלה הוויי של נערה מתבגרת, כזו שמדי פעם מעשנת סיגריה עם חברים או שולחת אצבע משולשת בחיוך אל המצלמה. יום לאחר התצוגה של דולצ'ה & גבאנה, היא פרסמה ל-476 אלף העוקבים שלה תמונה שבה היא לבושה גלימה כחולה ומגבעת לסיום הלימודים. בחודשים הקרובים היא מתכננת להוציא רישיון נהיגה, וגם לשחרר את אלבום הפופ הראשון שלה. "גדלתי במשפחה מוזיקלית", סיפרה בחודש שעבר בראיון למגזין 'ווג ערבייה'. "סבתי שרה, אבא שלי מנגן על תופים ואמי מנגנת בפסנתר. מוזיקה תמיד היתה חלק מחיי, ואני שרה ומנגנת בפסנתר מגיל חמש".

           

          A post shared by Sonia (@itsnotsonia) on

           

          "ויתרתי על בילויים עם חברים בסופי שבוע כדי לשבת בבית וללמוד את מה שהחמצתי בזמן העבודה, אבל הקפדתי לשמור על חיי כנערה כל הזמן" (צילום: rex/asap creative)
           "ויתרתי על בילויים עם חברים בסופי שבוע כדי לשבת בבית וללמוד את מה שהחמצתי בזמן העבודה, אבל הקפדתי לשמור על חיי כנערה כל הזמן"(צילום: rex/asap creative)

            

           "תמיד ידעתי מה המטרות שלי בחיים. רציתי לסיים את הלימודים וללכת לקולג'", הוסיפה בראיון לווג האמריקאי. "המטרה שלי היתה לקבל ציונים גבוהים, ובמקביל להמשיך בדוגמנות. כשנסעתי לגאלה של המטרופוליטן בניו יורק במאי האחרון, חזרתי לפריז בשעה שש בבוקר ובשעה שמונה בבוקר כבר התייצבתי למבחן. זה מסוג הדברים שמכניסים אותך לפרופורציות. ויתרתי על בילויים עם חברים בסופי שבוע כדי לשבת בבית וללמוד את מה שהחמצתי בזמן העבודה, אבל הקפדתי לשמור על חיי כנערה כל הזמן. עדיין פגשתי את החברות הטובות שלי וניסיתי לשמור על חיים מאוזנים".

            

           ______________________________________________________

            

           לא רק הגבר של ג'יג'י חדיד: זאין מאליק הופך למעצב מבוקש

           ממשפחת חדיד למשפחת ורסאצ'ה. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)
           ממשפחת חדיד למשפחת ורסאצ'ה. לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: Gettyimages)

            

            

            
           הצג:
           אזהרה:
           פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד