מעצב הגברים החדש של אלכסנדר וונג: בוגר שנקר נירן אבישר

בטרם מלאו 5 שנים לסיום לימודיו, אבישר בן ה-31 רושם עוד הישג בינלאומי. החודש יעקור מאיטליה לניו יורק לטובת התפקיד הבכיר בבית האופנה המוביל. פרסום ראשון

איתי יעקב

|

08.05.16 | 13:01

נירן אבישר. מסלול מהיר להצלחה (צילום: אביגיל עוזי)
נירן אבישר. מסלול מהיר להצלחה (צילום: אביגיל עוזי)
אבישר עובר מעיצוב לדיזל בלאק גולד (מימין) אל קו הגברים של אלכסנדר וונג (צילום: gettyimages)
אבישר עובר מעיצוב לדיזל בלאק גולד (מימין) אל קו הגברים של אלכסנדר וונג (צילום: gettyimages)

בתום ארבע וחצי שנים בחברת דיזל, מעצב האופנה הישראלי נירן אבישר, שרק סיים את לימודיו בשנקר ב-2011, כבר מחשב מסלול מחדש. ל-Xnet נודע כי אבישר, 31, מונה למעצב קו הגברים של בית האופנה האמריקאי של המעצב המשפיע והפופולארי אלכסנדר וונג. אבישר, שייכנס לתפקיד החדש בחודש הבא, אישר את הפרטים, והוסיף כי הוא צפוי לתפקיד ניהולי נוסף בקו הקז'ואל T, הקו המשני של וונג.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

המקפצה של אבישר: זכייה בתחרות ITS הבינלאומית
  המקפצה של אבישר: זכייה בתחרות ITS הבינלאומית

   

  בימים אלה אבישר מתכונן להעביר את מגוריו מבסאנו דל גראפה, שם התגורר במהלך תקופתו בדיזל, לניו יורק, בה פועל בית האופנה של אלכסנדר וונג. את המסלול העולמי המהיר שעשה חב אבישר לתחרות ITS הבינלאומית, כשבשנת 2011 זכה בה בפרס מטעם דיזל, ששלשל לכיסו 25,000 יורו ופתח לו את הדלת להתמחות בחברת האופנה האיטלקית. אבישר הציג בתחרות את קולקציית הגברים בעיצובו "אגו-ני", בהשראת הצייר אגון שילה, שעסקה באידיאל היופי הגברי במאה ה-21, והציגה פיתוחי טקסטיל מרשימים של עור המשולב בסריגה.

   

  קולקציית הגברים "אגו-ני" שהציג נירן אבישר בשנקר (צילום: רון קדמי )
   קולקציית הגברים "אגו-ני" שהציג נירן אבישר בשנקר(צילום: רון קדמי )

    

   לאחר ההתמחות בדיזל המשיך אבישר לעבוד בחברה, והתמקם במחלקת העיצוב לקו היוקרתי של המותג, דיזל בלאק גולד, תחת המנהל הקריאטיבי של הקו, אנדראס מלבוסטאד. "הוא מוכשר מאוד, ויש לו ראייה מדהימה לפרטים הכי קטנים", אמר עליו בראיון ל-Xnet לפני כשנה רנצו רוסו, הבעלים של דיזל, שביקר בישראל לרגל פתיחת חנות המותג בשרונה וסיור במחלקה לאופנה בשנקר, ששני בוגרים שלה כבר השתלבו בחברה, אבישר ולפניו עינב צוקר, שגם היא זכתה בפרס דיזל בתחרות ITS, ומשם התקדמה והפכה למעצבת קו הנשים של המותג בשנים 2005-2003.

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד